» »

wtf prhljaj

wtf prhljaj

T-h-o-r ::

zadnjih par mesecev imam težave s tem sranjem


pred tem se mi je pojavil občasno in sem ga s šamponom recept odpravil takoj, zdaj pa si lasi perem z receptom, pa nič ne pomaga :S



what to do
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Dr_M ::

Zamenjaj sampon na nekaj mesecev. Precej pomaga.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hendriks ::

Oronazol ali Wichy. Pojdi pa k dohtarju, če imaš sploh prhljaj. Lahko imaš dermatitis ali luskavico in je potrebno drugačno zdravljenje.

overlord_tm ::

Kupi od vichya sampon ;)

logit ::

Zamenjaj sampon na nekaj mesecev. Precej pomaga.
Jaz že leta uporabljam Head & Shoulders in prhljaj dobim samo ko ga zamenjam (npr.: ko sem na počitnicah kje v tujini).
Tako da mislim da moraš kupit nek izdelek in ga dlje časa uporabljat za kakšne rezultate. Zgolj moj zaključek, vem da smo si drugačni.

Blinder ::

vichy dercos proti prhljaju, v lekarni
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Aston_11 ::

Wichy Dercos - pred tem sem imel stalne probleme, sedaj že nekaj let nimam več, pa tudi ni treba vsakič wichija uporabiti, ker stvar funkcionira. Jaz ga dobil v lekarni. Sicer sem probal vse, vendar pravega razultata do wichija ni bilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Dr_M ::

logit je izjavil:

Zamenjaj sampon na nekaj mesecev. Precej pomaga.
Jaz že leta uporabljam Head & Shoulders in prhljaj dobim samo ko ga zamenjam (npr.: ko sem na počitnicah kje v tujini).
Tako da mislim da moraš kupit nek izdelek in ga dlje časa uporabljat za kakšne rezultate. Zgolj moj zaključek, vem da smo si drugačni.



Meni pa ravno H&S dela najvecje probleme... :|
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Bias ::

Ne bi rad sodil kateri je najboljši, saj sem mnenja da najboljšega ni. Odvisno od lasišča pomoje.

Lahko pa povem, da sem pred dvema letoma, kar naenkrat fasal prhljaj (ne premočno, apak samo ob strani) ne glede na redno čiščenje in menjavo šamponov ni šel stran. Potem sem šel v lekarno in si tam nabavil Wichy-jev šampon proti prhljaju (imajo različne kombinacije /za mastne / srednje mastne / proti prhljaju in izpadanju las / in podobne kominacije) kakorkoli.

Zadevo sem uporabljal po točno določenem postopku!!! Torej spereš lase, naneseš manjšo količino omenjenega šampora in utiraš/masiraš lasišče (se mi zdi da 3 min) in potem še malce pustil, da "deluje", vse skupaj spral in to ponavlljal določen obdobje (tako pač kot ti bo pisalo v navodilih).

In meni je zadeva pomagala... Čez eno leto se je spet ponovilo in sem šel ponovno v lekarno...

Od zadnjič nisem (trkam na les) imel problemov s prhljajem.

Upam da ti uspe ;)

Steinkauz ::

Men head & shoulders dokej pomaga

dukedl ::

mel težave, uporabljam dnevno H&S..kupil sem oranozol, zdej se z njim recimo umijem 1x tedensko, drugače pa še vedno H&S..uglavnm, prhljaja ni več
lp dukedl

Ramon dekers ::

USS Liberty ::

Jaz tudi uporabljam Vichy... oronazol mi pa nekako ne sede...
So pa nekoč v lekarnah prodajali zelo dober šampon proti prhljaju, ki se je imenoval PSORITAR TAR, ki je vseboval katran in je bil res učinkovit proti prhljaju, obstajal je tudi šampon FREEDERM TAR na bazi katrana. Na žalost pa je tudi k nam, kakor mi je razlagala farmacevtka, prišla neka uredba iz EU in se ne sme več prodajat šamponov na bazi katrana. Mislim pa, da še vedno obstaja šampon Freederm Zinc, ki je blažji kot nekoč Freederm Tar in vsebuje cink, ne pa katrana.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

js osebno ::

Oronazol pomaga..

vorantz ::

logit je izjavil:

Zamenjaj sampon na nekaj mesecev. Precej pomaga.
Jaz že leta uporabljam Head & Shoulders in prhljaj dobim samo ko ga zamenjam (npr.: ko sem na počitnicah kje v tujini).
Tako da mislim da moraš kupit nek izdelek in ga dlje časa uporabljat za kakšne rezultate. Zgolj moj zaključek, vem da smo si drugačni.


Tudi js sem to opazil.
Vsekakor lahko probaš kak mesec redno s head and shoulders, da vidiš če pomaga

Rippy ::

Prhljaj je lahko tudi rezultat prepogostega umivanja las. Najboljše za lasišče naj bi bilo umivanje na 2-3 dni samo tega "pravila" se je včasih težko držat. Si lase umivaš vsak dan?

ProGTX ::

Tudi mene prhljaj precej nadleguje, vendar imam uspešen recept:

Uporabljam Rougj hair active Schiuma Lavante, ki ga dobim v lekarni. Močna zadeva, ker mi razni Head & Shoulders ne pomagajo. (Dolge) lase si umivam dvakrat na teden, s suhimi lasmi hodim spat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prhljaj v laseh

Oddelek: Loža
398474 (6990) bvt
»

Olje čajevca v šamponu

Oddelek: Loža
304872 (2815) harvey
»

seboroicni dermatitis in izpadanje las s cebulico

Oddelek: Loža
3312674 (11553) Pithlit
»

Šamponi za lase in telo

Oddelek: Loža
216078 (5251) Doman
»

Šampon za prhljaj in mastne lase

Oddelek: Loža
147465 (7144) RejZoR

Več podobnih tem