» »

Android market pomoč

Android market pomoč

salex ::

Pozdrav, sem pred kratkim kupil nov telefon (Samsung Galaxy S2) in sem hotel kupiti kakšno aplikacijo prek android marketa, ampak jo ne morem. Šel sem na google checkout in jo povezal pa mi je javilo da je bila zavrnjena, potem kasneje sem pa podatke še enkrat vtipkal, ni pa nič javilo, da bi blo kaj narobe. Vem, da lahko probam tudi na amazon app marketu samo tam nisem najdel aplikacije, ki jo hočem. Moja kartica je pa debitna VISA Electron.

Marat ::

jz sem svojo kartico brez problema naštimal na Google Wallet (bivši checkout), pa mam isto viso electron ... pošlji jim mail

salex ::

a ti še vedno dela?

Marat ::

ja, če grem na google wallet pogledat je vse ok. Je pa res da nisem še nič kupoval na android marketu, ampak po moje ne bi smelo biti težav...

KoMar- ::

Vse odgovore boš našel tu: http://support.google.com/androidmarket...

Vem, da lahko probam tudi na amazon app marketu

Ne, ne moreš - US only.

c00L3r ::

Jaz sem si nastavil Viso electron na Google Checkout. Ko sem hotel kupit aplikacijo prek telefona, je javilo nek error (žal se ne spomnim kateri). Če sem šel prek PC-a na https://market.android.com/ pa sem lahko kupil app in ga nato namestil.

Žal sem do zdaj kupil samo 1 app in ne morem rečt, da še vedno ne dela prek telefona. Si poskusil kupit prek telefona ali prek PC-a (spleta)?

gepard69 ::

A se ne da free apps potegnit na računalik in potem na mobi??

KoMar- ::

Android Market downloada samo na telefonu.

gepard69 ::

Hvala.
Ko poskušam dol potegnit, mi google neki zateži, da se moram prijavit v nejgov račun.....še pred tem, se pa za sekundo ojavi šeeno okno, vendar ne uspem tlk hiter prebrat zakaj se gre. Ko se hočem prijavit na googlov račun pa sporoči da se ne more povezat z google strežnikom.....sem velikokrat probu...prenos podatkov/net mi drugač dela....je mel kdo podobno situacijo??

KoMar- ::

Torej ob prvem zagonu telefona nisi vpisal svojega Gmail accounta? Namreč določeni telefoni imajo bug, da po X dneh ni možno več dodajat novih računov - vedno javi, da se ne more povezat z Googlom. Problem najbolj ziher rešiš s factory resetom in potem takoj vpišeš svoje podatke.

TehDucky ::

Mene pa zanima če je možno, da po tem ko sem vpisal svoj Gmail account v telefon, da zbrisat maile ven. Namreč nočem, da so "naloženi" na telefonu. Ni problema če moram do Gmaila pridt pa da delam napišem mail, samo malo čudno mi je ker so kar pod stiki in nisem navajen.
Poleg tega če se da to narediti, ali izgubim kakšno funkcijo v zvezi z maili ?

BladE_ ::

Saj niso naloženi na telefonu... tam so samo osnutki, ki pa ne zasedejo veliko. Če že shraniš kakšno sliko ali dokument se shrani v svojo mapo na spomnski kartici.

Primarnega Gmail računa ne moreš odstraniti brez ponastavitve aparata.
Akcija - Reakcija

gepard69 ::

Sem naredil tovarniške nastavitve pa ni nič bolje. Sporoči i, da je napaka, da prijava ni mogoča. Neveljaven ID ali geslo......
Kaj bi še lahko bilo?? Prek računalnika se brez težav prijavim na ta jebeni Google račun....

Jst ::

Jaz imam rootan telefon (DHD) z Android Revolutions romom. Kupil sem nekaj aplikacij in eno igro, vse iz telefona. Napako mi pa javi takrat, kadar je zunaj nova verzija Marketa -> rešitev: posodobitev roma.

Aja, navadna Visa od SKBja.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

salex ::

c00L3r je izjavil:

Jaz sem si nastavil Viso electron na Google Checkout. Ko sem hotel kupit aplikacijo prek telefona, je javilo nek error (žal se ne spomnim kateri). Če sem šel prek PC-a na https://market.android.com/ pa sem lahko kupil app in ga nato namestil.

Žal sem do zdaj kupil samo 1 app in ne morem rečt, da še vedno ne dela prek telefona. Si poskusil kupit prek telefona ali prek PC-a (spleta)?



Hvala sem probal preko računalnika in je delovalo, samo še vedno pa ne morem narediti in-app nakupov, in cene v aplikaciji so pa v dolatjih, na ipodu mam pa isto aplikacijo gor in lahko delam in-app nakupe in cene so tudi v evrih.

Jst ::

Meni napako javlja, kadar nimam posodobljenega Marketa. Zato moram tudi včasih počakati na novo verzijo roma.

AMpak, nekateri pravijo (z stock rom-om), da se jim Market sam posodobi tako, da odprejo Market Aplikacijo in jo pustijo nekaj časa odprto (recimo 15min).

Meni to ne deluje.

Drugače pa povprašaj na Samsung.

(Ahh, ta razdrobljeni android... 100 problemov na dan...)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

c00L3r ::

Z uradnim ROM-om se ti market sam posodobi. Tudi z določenimi custom ROM-i. Recimo Oxygen ROM deluje posodobitev market-a brez težav.

salex ::

Jst je izjavil:

Meni napako javlja, kadar nimam posodobljenega Marketa. Zato moram tudi včasih počakati na novo verzijo roma.

AMpak, nekateri pravijo (z stock rom-om), da se jim Market sam posodobi tako, da odprejo Market Aplikacijo in jo pustijo nekaj časa odprto (recimo 15min).

Meni to ne deluje.

Drugače pa povprašaj na Samsung.

(Ahh, ta razdrobljeni android... 100 problemov na dan...)



Jaz uporabljam stock rom, mogoče misli, da sem v drugi državi?

Jst ::

Hmm, kaj bi pa rad kupil? Z "in app" nakupi nimam toliko izkušenj; same aplikacije sem že večkrat kupoval iz telefona, v aplikaciji sami, pa samo enkrat - navigacijo, ki jo dobiš zraven HTCja za 40EUR.

Da te ne omejuje aplikacija sama, ne pa google?

Jaz bi na tvojem mestu pisal na Samsung tech support. Ponavadi odgovorijo v parih dneh (v mojem primeru Sharp, LG, Asus, pa mogoče sem še kdaj pisal email na support).


---

>Z uradnim ROM-om se ti market sam posodobi. Tudi z določenimi custom ROM-i.

True. Ampak mislim, da je bolj pravilna poved, če rečeš "naj bi se posodobil."


---

Ko kupiš prvi Android telefon in se ti pojavi neka težava, greš rutinsko na internet poiskati rešitev. Misliš, da boš - kot precej dober uporabnik googla - našel rešitev v nekaj minutah. Potem pa vidiš teme, dolge po tisoč postov, različne rešitve za različne telefone, za različne verzije,... Stanje je tako kaotično, skoraj obupno.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BladE_ ::

Pojdi v Settings -> Applications -> Manage applications(ALL!) - Poišči Market ali Android Market in izberi - notri imaš možnosti Force stop, clear data, clear ache, Uninstall updates... poklikaj vse!

Če še nimaš vpisanega Gmail računa pojdi v Settings -> Accounts and sync in dodaj Gmail račun tam, potem šele uporabi Market aplikacijo.
Akcija - Reakcija

Jst ::

To mu ne bo nič pomagalo. Če ga prav razumem, bi on rad v eni aplikaciji nekaj plačal. Zalomi se mu pri potrdilu svojih podatkov v Google Wallet.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Android] Aplikacije in Igre

Oddelek: Mobilne tehnologije
243873 (2368) bdoxx
»

Mobilni development (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
7513726 (10105) Gandalfar
»

Kako zagnati igre za Android na tablici

Oddelek: Mobilne tehnologije
278003 (7600) KoMar-
»

Android Market bo ponovno osvežen (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5419848 (17996) CaqKa
»

Android Market dobiva podporo PayPalu?

Oddelek: Novice / Android
208973 (8167) smash

Več podobnih tem