» »

Samsung Galaxy Mini - Baterija

Samsung Galaxy Mini - Baterija

BlueBerry ::

Povsod piše, da baterija drži 23 dni v mirovanju, ko bi držala vsaj pol toliko ?

Drži 3 dni max pa ga ne uporabljam veliko samo za klice (8 min / dan).

Pa tudi, če ga pustim pri miru čisto bo v 3 dneh crknu.


Wifi, Bluetooth in vse kar je imam sklopljeno.


A mogoče kdo ve kako ikonce iz namizja zbrišeš ?

huek111 ::

Ne vem kje si prebral 23 dni, 3-4 dni je čisto normalno.(mogoče je pisalo 2-3 dni)
Ikono držiš več kot dve sekundi in jo nato povlečeš v koš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huek111 ()

BlueBerry ::

Praktično povsod je podatek o 570 urah:
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...
Stand-by Up to 570 h


Prej sem mel Corbya, ki ima podatek nekaj čez 700h pa mi je držal 14 dni...
Pa saj ne gre poraba toliko naprej baterija pa ne ?

Tine:) ::

pozdravljen,
teh napisanih 570h stand-by uporabe je stestiranih v idealnih laboratorijskih pogojih in služi zgolj za bežno primerjavo med telefoni. realna slika vzdržljivosti telefona je pa povsem nekaj drugega. glede na to da imaš smart phone z android operacijskim sistemom se bo treba kr navaditi, da baterija ne bo več držala po en teden kot je na kšnih nokijah. jst svojga (desire z) polnem vsak dan :)

obstaja pa nekaj trikaov kako se lahko malo izboljša življenska doba baterije:
-kot prvo če je telefon še čisto nov je itak potrebno nekaj ciklov polnenja (5 ali 6) in praznenja, da baterija doseže svojo polno kapaciteto
-kot drugo je potrebno izklapljati bluetooth in wlan kadar nista v uporabi
-velik vpliv na življensko dobo baterije imajo tudi aplikacije ki se pogosto osvežujejo (naprimer gmail, facebook in kšne vremenske aplikacije in podobno) to lahko izklopimo na naslednji način menu-settings(nastavitve)-accounts and sync settings(računi in sinhronizacija)-in nato zbrišemo kljukico (odklukamo) auto-sync (avtomatsko osveževanje - s tem preprečimo da bi telefon samodejno posodabljal prej omenjene informacije in jih moramo zato če jih potrebujemo osveževati ročno
-in kot zadnje iz moje strani ne nasvet, da bi ti mogoče prov prišel kšn task killet iz android marketa, ki bo zapiral aplikacije, ko le te ne bodo več v uporabi (usaj pri meni je to naredilo kar veliko razliko)
-na spletu se drugače najde še veliko nasvetov kako izboljšati življensko dobo baterije tukaj sem naštel le nekaj najpogostejših

upam da sem kaj pomagal
lep pozdrav!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polnjenje Android telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
272794 (2300) an3333
»

Galaxy S4 - baterija

Oddelek: Mobilne tehnologije
162805 (2531) hojnikb
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32682222 (48642) Ciklamen
»

Kako ravnati z litij-ionskimi baterijami (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6020302 (16929) MrStein
»

UPS

Oddelek: Kaj kupiti
101875 (1610) Pyr0Beast

Več podobnih tem