» »

Kolikšna je vrednost računalnika?

Kolikšna je vrednost računalnika?

«
1
2

Robi :P ::

Imam naslednji računalnik obnovljen pred dobrim meseceom oz 2....

Osnovna plošča: Gigabyte GA-P41T-D3P ( starost: 2 meseca )
Procesor: Intel Core Duo E6750 2,66GHz @2,67GHz --> DuoOrb hlajenje starost ( procesor: 4 leta,| hlajenje 2 meseca)
RAM: Crosair 2x 2GB 1066MHz (starost: 2 meseca)
Grafočna kartica: Gigabyte Nvidia Geforce 430GT dual fan (starost: 6 mesecev)
Trdi disk: WD 400GB 7200rpm SATA ( starost: 4 leta)
Napajalnik: LC POWER 600W ( starost: 2 meseca )
Ohišje: AeroCool VS-9 Window editon + regulator obratov AeroCoool Strike X (starost: 2 meseca)
PCI Krmilnik Equip razširitev USB (starost: 1 leto)
Ventiloatorji: 2x zgoraj (120mm+80mm), 1x spodaj(80mm),1x pod trdim diskom (92mm),1x stranska platnica (120mm)

Zanima me kolikšna je vrednost (sam sem računal okoli 350€-400€ ker je večina delov novih in pod garancijo!!)??
Slike:

Noter(kabli mal čudni...:()


Zunaj


Starnski


zadaj

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

BALAST ::

Ti kar računaj na "nove dele" ker tudi če so rabljeni en teden so "rabljeni".

Računaj bolj na 250€. Vso srečo pri prodaji!
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Robi :P ::

BALAST je izjavil:

Ti kar računaj na "nove dele" ker tudi če so rabljeni en teden so "rabljeni".

Računaj bolj na 250€. Vso srečo pri prodaji!

to vem da rabljeno ni novo ampak samo 250€ je res nekam malo se ti ne zdi?

BALAST ::

Počakaj še na ostale cenilce...
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

bajsibajsi ::

Za slabih 350 evrov sestavis povsem novo masino z i3 2100, 4 GB, SSD 60 GB... brez locene grafike.

GF 430GT se da nova kupiti za cca 50-60 evrov.

Tako da 350-400 evrov za tak rabljen sistem bo verjetno tezko dobiti. Sam imam bolj zmogljiv prenosnik, pa bi ga takoj prodal za 400 evrov, ce bi ga kdo kupil. :)

Gray_Warden ::

Gre za zastarel sistem ki ga nikakor ni mogoče več upgradati. Če bo nasledni lastnik hotel karkoli upgradati, bo moral kupiti novo matično, procesor in ram. Zaradi tega je za moje pojme vrednost tega sistema minimalna.

Grafična je slaba, disk je star in majhen,procesor je slab,ram je dober.

Cena...250 eur maksimalno.

Pametno bi bilo mogoče edino obdržati napajalnik, grafično, ohišje..ker so novi, da ne boš preveč denarja vrgel v smeti, ostalo pa prodati po kosih.
Nato si sestaviš nov sistem, in privarčuješ zaradi komponent ki si jih že kupil.

Jaz za tvoj celoten sistem nikakor,nikoli ne bi plačal več kot 250 eur saj za malenkost več sestaviš popolnoma novo i3 mašino z več rama in možnostjo kasnejše posodobitve.
Tvoj sistem pa je star, popolnoma nemogoče ga je posodobiti brez da bi menjal pol računalnika, disk je star in zato ne več najhitrejši, niti najzanesljivejši.

V bistvu vse kar si kupil 2 meseca nazaj je zastarelo..tako da tisto prodaj po kosih in upaj da boš čimveč iztržil. Potem pa kupi novo matično proceor in ram in boš imel nov računalnik.


Že ta poje tvoj računalnik za malico:
http://www.mimovrste.com/artikel/274013...
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

trnvpeti ::

NOV racunalnik
maticna 1155 50eur z ddv
G630 60eur
4G ddr3 17eur
ohisje z napajalnikom 600w 55eur
To je osnova 150+ddv
Zdaj se rabis disk in graficno(če jo rabis, odvisno kaj se bo pocelo).
Z novim diskom prides na 200+ddv, z SSDjem 64G na 220+ddv

Ker je tvoj sistem 2 generaciji(ali pa celo 3) starejsi, stare komponente, das to ceno na pol, ali pa na 40%, in to je potem cena za tvoj sistem(ce se še sploh kdo najde, da kupi tko zastarel sistem), ne pa 350-400(fak kaksno pretiravanje)

Robi :P ::

vem da je sistem močno močno zadaj že zaradi samega procesorja se ne da več nadgraditi kompa ravno zato bi ga prodal mislite da več kot 250€ res ne bi dobil??:(

hojnikb ::

lahko najdeš kakega kekeca ko ti bo dal več, sam komp ni vredn tulk.
#brezpodpisa

Robi :P ::

hojnikb je izjavil:

lahko najdeš kakega kekeca ko ti bo dal več, sam komp ni vredn tulk.

mislim da bo težko najti kupca ki bi mi dal 250€ :(

Robi :P ::

Gray_Warden je izjavil:



Pametno bi bilo mogoče edino obdržati napajalnik, grafično, ohišje..ker so novi, da ne boš preveč denarja vrgel v smeti, ostalo pa prodati po kosih.
Nato si sestaviš nov sistem, in privarčuješ zaradi komponent ki si jih že kupil.


misliš da bi dobil kupca za dele kot so procesor in matična?? Ram itaq preneseš ker je DDR3....

Blinder ::

Mogoče kdo pali na to fancy ohišje s ledicami pa ventilatorčki.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Robi :P ::

Blinder je izjavil:

Mogoče kdo pali na to fancy ohišje s ledicami pa ventilatorčki.

skupna vrednost ledic pa ohišja je dobrih 50€ ;(

Blinder ::

Osnovna plošča: Gigabyte GA-P41T-D3P 25€
Procesor: Intel Core Duo E6750 2,66GHz @2,67GHz 50€
RAM: Crosair 2x 2GB 1066MHz 30€ (nevem če primerjat s ddr2 ali ddr3)
Grafočna kartica: Gigabyte Nvidia Geforce 430GT dual fan (starost: 6 mesecev) 45€
Trdi disk: WD 400GB 7200rpm SATA 20€
Napajalnik: LC POWER 600W 25€

+ohišje (:

glih okol 250€, v kompletu še mal manj

ohišje lahko obdržiš za naslednji komp
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blinder ()

Robi :P ::

Blinder je izjavil:

Osnovna plošča: Gigabyte GA-P41T-D3P 25€
Procesor: Intel Core Duo E6750 2,66GHz @2,67GHz 50€
RAM: Crosair 2x 2GB 1066MHz 30€ (nevem če primerjat s ddr2 ali ddr3)
Grafočna kartica: Gigabyte Nvidia Geforce 430GT dual fan (starost: 6 mesecev) 45€
Trdi disk: WD 400GB 7200rpm SATA 20€
Napajalnik: LC POWER 600W 25€

+ohišje (:

glih okol 250€, v kompletu še mal manj

ohišje lahko obdržiš za naslednji komp

vse lepo in prav ampak kako prodati take dele posebej in hitro

Blinder ::

Posebej rame lahko dražje od 30€. Stvarem v garanciji priložiš še račun. Ostalo je odvisno od cene. Cenejše ki prodajaš prej prodaš (:
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Robi :P ::

Blinder je izjavil:

Posebej rame lahko dražje od 30€. Stvarem v garanciji priložiš še račun. Ostalo je odvisno od cene. Cenejše ki prodajaš prej prodaš (:

matr mi je žal ko mi je plata crknala pred 2 mescoma da nism kr novga kompa takrat ne pa da sm šou neke dele jeebene kupovat pa fuukno 180€ u kanto :((((

Izi ::

Vsaka šola nekaj stane :P

Naučil si se, da ko ti po 4. ali 5. letih crkne matična plošča, je najbolj prodati star procesor in stari RAM, za majhen denar, in kupiti novo matično skupaj z novim procesorjem in novim RAMom.
Matična, procesor in RAM je v računalništvu vedno neločljivi trio, ki se tako rekoč vsako generacijo tako spremeni, da nič več ni kompatibilno za nazaj. Ko en izmed tega tria crkne in ni več v garanciji je čas za menjavo celega kompleta.
Ponavadi pa crkne matična plošča, ki je najbolj občutljivi del celega računalnika. Procesor in RAM sta skoraj neuničljiva.

Robi :P ::

Izi je izjavil:

Vsaka šola nekaj stane :P

Naučil si se, da ko ti po 4. ali 5. letih crkne matična plošča, je najbolj prodati star procesor in stari RAM, za majhen denar, in kupiti novo matično skupaj z novim procesorjem in novim RAMom.
Matična, procesor in RAM je v računalništvu vedno neločljivi trio, ki se tako rekoč vsako generacijo tako spremeni, da nič več ni kompatibilno za nazaj. Ko en izmed tega tria crkne in ni več v garanciji je čas za menjavo celega kompleta.
Ponavadi pa crkne matična plošča, ki je najbolj občutljivi del celega računalnika. Procesor in RAM sta skoraj neuničljiva.

super je bila ta šola draga ko praa**** zdej pa nucam nucam nov komp pa dnarja ni!!!lepo

Izi ::

Moj nasvet je, da računalnika ne prodaj, saj si ga komaj zrihtal in sedaj deluje. Novih iger na tem računalniku sicer na boš mogel igrati, za vse ostalo pa zadostuje.
V prihodnje pridno šparaj denar in šele ko boš imel našparano najmanj 500 EUR prodaj tale računalnik. 700 EUR je kar dobro izhodišče, da začneš sestavljati nov računalnik, seveda če hočeš igrati tudi novejše igre.

Robi :P ::

Izi je izjavil:

Moj nasvet je, da računalnika ne prodaj, saj si ga komaj zrihtal in sedaj deluje. Novih iger na tem računalniku sicer na boš mogel igrati, za vse ostalo pa zadostuje.
V prihodnje pridno šparaj denar in šele ko boš imel našparano najmanj 500 EUR prodaj tale računalnik. 700 EUR je kar dobro izhodišče, da začneš sestavljati nov računalnik, seveda če hočeš igrati tudi novejše igre.

To vem sam do kdaj bom js našparo ta dnar komp bi pa nujno nuco u pm kolk bo kej čez 3 lete vredn? nič še 50€ ne! jooooj u pm kk zajbo sm use..........

Blinder ::

kaj se sekiraš. napajalnik in ohišje boš še potreboval.
Grafo si dobil kr poceni in jo kadar hočeš lahko prodaš in kupiš drugo. Ploščo novo nisi velik plačal, edino za 1066 rame si mogoče veliko zapravil. Pa hladilnik. Nisi zgubu neki ful denarja.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Robi :P ::

Blinder je izjavil:

kaj se sekiraš. napajalnik in ohišje boš še potreboval.
Grafo si dobil kr poceni in jo kadar hočeš lahko prodaš in kupiš drugo. Ploščo novo nisi velik plačal, edino za 1066 rame si mogoče veliko zapravil. Pa hladilnik. Nisi zgubu neki ful denarja.

že ampak novga kompa ne morm dobit zdej ker ni ne dnarja tega pa ne morm prodat da umes ne bi bil nekaj tednov brez kompa...

bom zastavil še eno vprašanje: Ali se mi sploh splača prodati ta komp glede na to da je vanj vloženo okoli 230-240€ za 250€ in potem iz 250€ si sposodit denar od mame oz. očeta in nwm max. 600€ kupiti drugega??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

Izi ::

Robi :P je izjavil:

bom zastavil še eno vprašanje: Ali se mi sploh splača prodati ta komp glede na to da je vanj vloženo okoli 230-240€ za 250€ in potem iz 250€ si sposodit denar od mame oz. očeta in nwm max. 600€ kupiti drugega??

Ne splača se. Kot sem že prej rekel je najbolje, da ta računalnik še nekaj časa uporabljaš in vmes šparaš denar.
Boš že preživel. Punca te verjetno ne bo pustila, ker imaš star računalnik ;)
Če boš računalnik še naprej uporabljal najprej navij procesor. Z dvemi jedri se danes še vedno da dokaj dobro shajati samo frekvenco je treba spraviti vsaj tam nekje do 3 GHz.
Še najslabša stvar v celem računalniku je brez dvoma grafična kartica. GT430 je komaj kaj hitrejša kot novejše integrirane grafike.

Najprej moraš nujno kupiti novo, in to dobro, grafično kartico (vsaj Radeon HD 6850 za okoli 140 EUR). To je že nakup komponente za tvoj bodoči računalnik, čeprav boš grafično vtaknil v sedanji računalnik. Tako boš sedanji računalnik lahko uporabljal brez problema še vsak kakšno leto in celo igral nove igre.

Ko boš pa potem enkrat v prihodnosti prodal sedanji računalnik pa pred prodajo ven vzameš grafično kartico in vanj nazaj vtakneš staro GT 430. Grafično pa imaš potem za nov računalnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

BALAST ::

Če igraš 3D igre DA, če pa samo surfaš pa NE.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

J.F.K. ::

Glede na to, da si vlagal vanj mi pove to, da ti računalnik zaenkrat po zmogljivosti še zadostuje in bi bil trenutno zadolževanje za novega nesmisel. V naslednjih 4 mesecih prihajajo novi procesorji in grafične kartice, ki bi ti vrednost sedaj kupljenega računalnika hitro zbili. Moj nasvet bi bil počakaj par mesecev prihrani kakšen evro in nato kupi.

trnvpeti ::

in zakaj jokas?
racunalnik imas!
novega pa ne rabis, ker ti bo star cisto ok delal

Robi :P ::

naviti se neda ker plata nepusti več kot iz 2.66 ba 2.75 tk da kar se tega tiče je konc z zmogljivostmi grafično sem tut mogu nahitrco takrat kupit in nisem mel dnarja za bolšo tk da nwm ka naj špilam cod2 redno pa kr zašivica cel komp

trnvpeti ::

in taksen racunalnik bi ti prodal za 350?

Groove ::

250? Ste pa carji, ga pa kupte za 250... Jaz še 150 ne bi dal zanj :|

Gray_Warden ::

nokiaManSLO, če boš karkoli kupoval kupi samo boljšo grafično kartico ,recimo kaj za 100 eur -> radeon 6770.

Igre bi ti potem morale normalno delat.


Drugače pa sem malo razmislil in dejansko ti jaz niti 250 ne bi dal zanj. Zakaj? Ker za 250 bi se dalo dobit mašino z e7500 procesorjem ki je pač boljši od tvojega. Nove komponente gor ali dol.

Obdrži to kar maš, kupi grafično ki je v rangu radeon 6670 ali 6770 in si zmagal. Meni na intel e7500, 4gb ddr2 ram in radeon 6770 vse dela na ultra high in resoluciji 1920*1080.
Če drugega ne pač veš da imaš vse prenovljeno in ti bo dobro služilo še nekaj let. Ko boš kupil boljšo grafično ti bodo igre lepo delale, za windowse pa dobr mašine ne potrebuješ.

Naj nekdo drug pove če se splača na ta procesor dati radeon 6770 saj jaz nevem. Na e7500 se vsekakor splača, saj brez najmanjšega problema poganja vse. (zaenkrat).
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Robi :P ::

Gray_Warden je izjavil:

nokiaManSLO, če boš karkoli kupoval kupi samo boljšo grafično kartico ,recimo kaj za 100 eur -> radeon 6770.

Igre bi ti potem morale normalno delat.


Drugače pa sem malo razmislim in dejansko ti jaz niti 250 ne bi dal zanj. Zakaj? Ker za 250 bi se dalo dobit mašino z e7500 procesorjem ki je pač boljši od tvojega. Nove komponente gor ali dol.

Obdrži to kar maš, kupi grafično ki je v rangu radeon 6670 ali 6770 in si zmagal. Meni na intel e7500, 4gb ddr2 ram in radeon 6770 vse dela na ultra high in resoluciji 1920*1080.
Če drugega ne pač veš da imaš vse prenovljeno in ti bo dobro služilo še nekaj let. Ko boš kupil boljšo grafično ti bodo igre lepo delale, za windowse pa dobr mašine ne potrebuješ.


Naj nekdo drug pove če se splača na ta procesor dati 6770 saj jaz nevem. Na e7500 se vsekakor splača...

To je pa tut res klinc ga gleda naj ostane doma še neki let

Gray_Warden ::

ne sekiraj se, resno. Računalnik je spodoben, lepo si ga uredil in prenovil. Sicer je res da si dal ntri zastarelo robo vendar vsaj veš da je računalnik prenovljen in ti bo služil še nekaj let.

Procesor je za windowse dovolj močan, za igre mu bo malo zmanjkalo sape samo vseeno..če daš notri radeon 6770 bo vse letelo.

Samo grafično zamenjaj saj ta ki jo imaš zdaj ni zmožna niti 3d tetrisa poganjat dobro.

Tu je narejen gameplay v TES: Skyrim s podobno konfiguracijo kot jo imaš ti: e6750 procesorjem in radeon 6870. kot vidiš dela izvrstno.



ps.: da ne bo kdo kaj rekel...Ja, vem ad ne dela tako dobro kot na i3 vendar za NokiaManSLO je to daleč najcenejša rešitev, ki bo ob enem delala povsem zadovoljivo še nekaj časa.

gameplay v Mafia2, konfiguracija -> procesro e6750 in grafična 560 TI. (ta je malo boljša od radeon 6770)
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Robi :P ::

dobro samo nova grafa pa bo...HVALA VAM ZA ODGOVORE!!!

Gray_Warden ::

ni kaj:) bolje da menjaš samo grafo kot pa prodaš celotn sistem za minimalno vrednost...s katero potem ne boš mogel kupiti nič. Še vendo lahko grafično preneseš v nov sistem, ko ga boš kupil, zato predlagam da kupi 6770, ki bo relativno dobra tudi čez 1 leto.

Ram si itak rekel da je ddr3, tako da vse boš lahko prenesel v nov računalnik, takrat boš moral kupiti le matično in procesor.

Zaenkrat pa si vsekakor dober vsaj še do takrat, ko pride ven nova generacija konzol. Do takrat ti bo definitivno vse delalo na tvoji mašini.
Why so serious?

hojnikb ::

Kok ne morš tega proca navit ?
Si sploh dvigno kej voltažo ?
#brezpodpisa

Gray_Warden ::

predlagam da ne navijaš ničesar, drugače boš v primeru da se kaj pokvari, MORAL kupiti nov procesor...in boš spet vrgel denar stran. Razen če boš kupoval matično in procesor...potem pa je vseeno če to storiš že zdaj in staro matično in procp rodaš.
Why so serious?

hojnikb ::

Zakaj nebi navil, če ma aftermarket hlajenje in proc z neki OC potenciala ?
Razn če bo navijo z neko sick voltažo, pol ni bojazni da bi se kej pokvarl.
#brezpodpisa

Robi :P ::

hojnikb je izjavil:

Zakaj nebi navil, če ma aftermarket hlajenje in proc z neki OC potenciala ?
Razn če bo navijo z neko sick voltažo, pol ni bojazni da bi se kej pokvarl.

voltažo sem mel na 1.45V dvignil sem do max.1,5V ( nočem samomorilskih poskusov) FSB mi ne pusti da dam več kot 8x 333 ko dam 340MHZ se že reseta bios

Blinder ::

Če ima tist jajc od G41-P41 chipseta + procesor jajc za navijanje.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Robi :P ::

Blinder je izjavil:

Če ima tist jajc od G41-P41 chipseta + procesor jajc za navijanje.

točno tk ko si reko kurac za navijanje za normal uporabo je pa mal zastarelo pa dobro no ni za u kanto če sm lahko 6 let nazaj mev komp z 400MHz pa 64MB ram pol je tut ta OK

Gray_Warden ::

kot sm že rekel...ne sekiraj se. dober je zaenkrat. saj si videl gameplay posnetke...tudi najnovejše igre se da igrat na tem, če imaš spodobno grafično.
Why so serious?

Robi :P ::

Gray_Warden je izjavil:

kot sm že rekel...ne sekiraj se. dober je zaenkrat. saj si videl gameplay posnetke...tudi najnovejše igre se da igrat na tem, če imaš spodobno grafično.

ma ja sam eno dobro grafično pa bo... Ali bi bila ta ok:
http://www.dinokomp.si/product_info.php...
ali pa tale
http://www.dinokomp.si/product_info.php... ---> ta vem da je naj naj ampak je draga

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

logit ::

GIGABYTE HD6770 1GB GDDR5
Rabljena. Poskusi se zmeniti še za kakšen "popust".

Gray_Warden ::

6770 bo povsem zadosti. Res je da je 560 ti boljša vendar če mene prašaš je overkill za tvoj računalnik.

Dvomim da se splača kupovati rabljeno, glede na to da je le 20 eur cenejša kot nova.

Aja še to...mogoče je pametno kupiti kakšno ki je podobna sapphire zaradi boljšega hladilnika.
http://www.dinokomp.si/product_info.php...

če se ti škoda zdi 15 eur več plaačti, pa bo tista ki si jo ti prilepil zagotovo dovolj dobra za tvoj računalnik. Razlika je le v tem da ima safr 6770 boljši hladilnik in zaradi tega manj greje celotno ohišje. Zaradi tega ima praktično popolnoma neslišen ventilator na hladilniku. Uporabniki 560 ti pa se stalno pritožujejo zaradi glasnih hladilnikov...

poročaj kako delujejo igre, če boš kupil :)

ps.: res je da je 560 ti epic win samo če malo razmisliš...560 ti stane 2x več kot 6770. Pa že 6770 je zmožna vse poganjati na ultra high. Mislim da se ne splača plačati še enkrat več za grafično..rajši prišparaj denar in čez 2 leti kupi novo grafično. Do takrat bo namreč 6770 več kot dovolj dobra za poganjanje iger saj do takrat enkrat pridejo ven nove generacije konzol. Do takrat bodo igre imele tako rekoč iste grafične zahteve.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Robi :P ::

Gray_Warden je izjavil:

6770 bo povsem zadosti. Res je da je 560 ti boljša vendar če mene prašaš je overkill za tvoj računalnik.

Dvomim da se splača kupovati rabljeno, glede na to da je le 20 eur cenejša kot nova.

Aja še to...mogoče je pametno kupiti kakšno ki je podobna sapphire zaradi boljšega hladilnika.
http://www.dinokomp.si/product_info.php...

če se ti škoda zdi 15 eur več plaačti, pa bo tista ki si jo ti prilepil zagotovo dovolj dobra za tvoj računalnik. Razlika je le v tem da ima safr 6770 boljši hladilnik in zaradi tega manj greje celotno ohišje. Zaradi tega ima praktično popolnoma neslišen ventilator na hladilniku. Uporabniki 560 ti pa se stalno pritožujejo zaradi glasnih hladilnikov...

poročaj kako delujejo igre, če boš kupil :)

ta je dobra res je da nočem overkillat mojga compa saj je proc tako slab da nevem niti kako bo poganjal to karitco

Gray_Warden ::

Gray_Warden je izjavil:


ps.: res je da je 560 ti epic win samo če malo razmisliš...560 ti stane 2x več kot 6770. Pa že 6770 je zmožna vse poganjati na ultra high. Mislim da se ne splača plačati še enkrat več za grafično..rajši prišparaj denar in čez 2 leti kupi novo grafično. Do takrat bo namreč 6770 več kot dovolj dobra za poganjanje iger saj do takrat enkrat pridejo ven nove generacije konzol. Do takrat bodo igre imele tako rekoč iste grafične zahteve.



dodaj še to, da boš čez kakšni 2 leti kupil nov računalnik:)

Vzemi 6770 in je to to. Igre bi morale delati relativno dobro. Več kot 6770 pa se ti zaradi prevelike cene grafičnih trenutno ne splača kupovati, saj bo potem grafična vredna več kot vse druge komponente skupaj..:)

kot sem rekel že prej, če boš kupil novo grafično, nam potem povej kako stvar dela in če si zadovoln z upgradom:)
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Nabavi eno rableno hd5770ko pa si dober.
Nove 5/6770ke se ti ne splača kupit, razn če jo dobiš po neki zmerni ceni.
#brezpodpisa

Brias ::

http://www.pctrgovina.com/trg/detajl.ph...



102,00 EUR (DDV je vračunan!)

tocno tukaj v tej firmi v BTC-ljubljana das svojo kartico v racun ( glede na to da tu nove GT430 prodajajo po 55 eur pridvidevam da ti vec kot 40 eur ne bodo dali za tvojo - ce jo das v racun in vzames novo... )

doplacas ravno nekje 60 eur in imas novo 6770 ,,,,


LP

Robi :P ::

Brias je izjavil:

http://www.pctrgovina.com/trg/detajl.ph...



102,00 EUR (DDV je vračunan!)

tocno tukaj v tej firmi v BTC-ljubljana das svojo kartico v racun ( glede na to da tu nove GT430 prodajajo po 55 eur pridvidevam da ti vec kot 40 eur ne bodo dali za tvojo - ce jo das v racun in vzames novo... )

doplacas ravno nekje 60 eur in imas novo 6770 ,,,,

hvala ti nisem vedel res pa je da se moram iz koroške u lublano pelat...

LP
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup rabljenega namiznega računalnika (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
15917469 (15449) Bye
»

Ali je HP Pro 3500 dober?

Oddelek: Pomoč in nasveti
302561 (1707) 6151
»

nov pc, okrog 350€

Oddelek: Kaj kupiti
383554 (2747) x45
»

Gaming računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
444004 (3409) bluefish

Več podobnih tem