» »

a se vam to zdi normalno?

a se vam to zdi normalno?

MrX ::

igral sem igri Unreal Tournament2003 in Medal Of Honor: spearhead. pri UT2003 mi je igra tekla gladko, brez štekanja na default video nastavitvah, pri MOH:spearhead pa sem moral dati vse na LOW pri nastavitvah in mi je še vedno fulllll štekal.

v ReadMe pa piše, da UT2003 zahteva boljši računalnik kot MOH:spearhead. nč jasn!?

moja kišta:
celeron1100Mhz -navit na 1210Mhz
GeForce2 MX400 64mb
512 sdram

HardFu ::

Jao, te ocene optimalnih nastavitev so subjektivne,...
Nima veze kaj piše v Readme. Preberi si rajši
rezultate testov na straneh, ki se s tem ukvarjajo
(gamesdomain.com in podobne), kjer je najverjetneje
razloženo o strojnih zahtevah in podporah

MrX ::

a ma kdo kakšn pametnejši odgovor?

Vesoljc ::

na splošno je znano, da je UT engine bolj cpu zahteven (manj odvisen od grafične), quake3 engine (mohaa,spearhead) pa ravno obratno. to bi znal razložit tvoj problem, kajti 1200mhz zna bit bolj za ut, medtem ko pa mx400 ni dovolj za mohaa...
ps: pri mohi zniži nastavitve tekstur... se mi zdi da to ful vpliva na speed...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

tilko007 ::

Moj frend ima isto GF2 mx400 pa 1200AMD duron, 256DDR pa mu MOF dela normalno UT2003 pa ma že mal problemov. Sam ne unih problemov k so ful opazni. Zdej k je glih kle bi pa uprašu če mu bo doom 3 delala na takem sistemu jest mu pravm da ne on prav da je njegova grafa neki posebnga
ABIT NF7-S, AMD 2400+, 2*512 PC333, RADEON 9500PRO,maxtor 80GB

jRk0 ::

a on ma turbo pa kompresor na graficni?:))

delal bo doom ze, ampak kako pa na kaksni resoluciji, to je pa druga stvar.

320x240@8 fps?:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Trupl0 ::

a ni glih obratno da je quake3 engine like games odvisen od CPUja ter UT2003 od grafične??
If you are going through Hell, keep going !

AngelOfDeath ::

quake3 engine je odvisen od grafične
ut pa od proca

gumby ::

quake3 je en velik memory bandwidth test...

bf4ed ::

Ne, Quake 3 Arena + OSP je ena najbolj genijalnih in najboljših iger kaj je kdaj izšlo.>:D >:D

AngelOfDeath ::

t.g saj si nataviš kakšno povezavo imaš ( v vsakem primeru pa si moraš še fino nastavit)

gumby ::

AngelOfDeath: kakšno povezavo?

amater ::

Imam moha igro in sem jo lepo igral.Včasih sem brisal pa ponovno namestil,sedaj pa je sploh nemorem namestiti oz.skoraj do konca se mi posname in na koncu umre in napiše da nekaj manjka in potem ni niti datoteke od tega nalaganja.Ima kdo kakšno idejo kaj storiti da bo to spet normalno delalo.Malo se mi zdi čudno da bi se iz CD-Rja brisali podatki saj ni CD-RW ali trdi disk da bi se po pomoti zbrisali podatki.

jRk0 ::

verjetno msa to varnostne kopije, aneda? vzami orginal cd;)

cd se lahko popraska al pa kaj na enem mestu in tam pol cd-rom ne more prebrat podatkov. sploh ce je kak slabsi cd rom naprimer...
You fuck up once, you loose two teeth.

bf4ed ::

.. ja naprimer smart buy, to lahko takoj vržeš v smeti samo prej si skopiraj na nekaj bolj kvalitetnega.:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bf4ed ()

R33D3M33R ::

Ja smartbuy so me totalno razočarali! Še na napisani hitrosti ni šlo pečt in sem kar precej cd-jev zaradi tega uničil ;( .Glede instalacije : tud meni je nekaj zaje*****, do okoli 80 procentov je prišlo pol se pa ni več dalo brat s cd-ja. Žal pač, sem si drugi set cd-jev dobo pa je šlo odlično :D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

AngelOfDeath ::

t.g z internetom:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MoH Breakthrough

Oddelek: Igre
141993 (1563) Nettisunny
»

online spili

Oddelek: Igre
91139 (939) Marsovec
»

Medal of honnor - spearhead internet game cheat kode

Oddelek: Igre
181530 (1300) mile
»

Visok ping

Oddelek: Igre
121315 (1020) siegmund
»

zaštekavanje pri igrah

Oddelek: Igre
141369 (1164) Crimson_Shadow

Več podobnih tem