» »

problem s slušalkami

problem s slušalkami

debajou ::

Živjo!
imam problem - namreč kupila sem si nove slušalke, da bi z njimi lahko poslušala glasbo na laptopu. Ampak je problem s priklopom, namreč ko bananico do konca potisnem v priklop za slušalke, mi dela samo leva slušalka. Obe slušalki mi delata samo ko imam bananico vklopljeno na pol in pod določenim kotom, ampak res samo pod določenim kotom. To pomeni, da ker bananica ni do konca vklopljena, se mi ves čas premika in pada iz priklopa in muzike ne morem nemoteno poslušati. Kaj bi morala storiti?
P.S. če te iste slušalke vklopim v telefon, mi povsem normalno delajo.

Hvala!

listje123 ::

Se pravi da je nakaj narobe na laptopovem priklopu.
Ali pa maš one slušalke od nokije ki imajo tanjši priklop.

Lp

debajou ::

Ne, slušalke so Sonyjeve. A se da to kakorkoli popraviti, da bi mi slušalke na laptopu normalno delale? Recimo kak vmesnik ali kaj takega...?

Zvezdica27 ::

lp,

samo 2 opciji sta )no 3, če imaš ta mali činč, sam če je navadev 2,5 pol to ni).

1) zjeban konektor na računalu (probaj še ene slušalke)
2) zjebane slušalke.

Opcija 1 je sitna, a konktor se načeloma da odlotat in novega zalotat, odvisno za kaj se gre. Daj kakemu štromarju. Opcija 2 je džabe, preveriti kje je šla žica ali v konektroju lot in prelotat. To lahko tud sam. Ali pa 18 e in kupiš nove skullcandy ;)

zz

debajou ::

Zgleda, da je res neki s konektorjem na kompu narobe. Sej počas vse crkuje, tk da bom mogla počasi začet premišljevat o novem laptopu.
hvala za pomoč :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11725008 (519) 99sonne77
»

Bo iPhone res brez 3,5-mm stereo priključka in kaj to pomeni (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
16148181 (41392) matobeli
»

matični plošča

Oddelek: Pomoč in nasveti
121573 (1427) tine88
»

Kako imate priklopljene zvočnike + slušalke?

Oddelek: Zvok in slika
72278 (2069) vlak
»

Speed-Link Medusa 5.1

Oddelek: Zvok in slika
61696 (1533) JoJoGengsta

Več podobnih tem