» »

T: radeon 6850 gonilniki win 7

T: radeon 6850 gonilniki win 7

FlyingBee ::

Pozdravljeni!

prosil bi za pomoč. Kupil sem PC po komponentah in ga sestavil, nato posnel win7 64bit in prvo kar sem naredil sem posnel gonilnike za lan, audio,.. kar je na cd-ju od gigabytove plošče Z68P DS3 in restartal , ko je to zahtevalo, po reboot je šlo normalno na desktop. Naslednji korak je bil, da sem dal cd od grafične kartice XFX Radeon 6850 XXX edition 1 Gb in dal snemati gonilnike, nato reboot, ko je to zahteval potem pa se je začela težava in sicer: pc gre skozi post in naprej in tik preden pokaže welcome screen se v desnem kotu zeleno pokaže DVI, ekran pa je temen oziroma osvetlitev je vendar je kot, da nisignala od grafične ... po restartu sem nato dal safe mode in gre noramlno naprej in dam recovery do točke preden sem posnel gonilnike za grafično in dela OK, seveda grafična ni prepoznana v win7.

očitno so gonilniki, vendar kako lahko ta problem rešim?

opeter ::

Na CD-jih so ponavadi stari gonilniki. Priporoča se, da s spletnih strani proizvajalcev potegneš najnovejše gonilnike in le te namestiš.

Sicer pa, a si pomislil, da obstaja možnost, da je grafična ckrnila?

Vseeno poskusi prenesti gonilnike od tukaj:
http://support.amd.com/us/gpudownload/P...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

FlyingBee ::

Če je kdo imel tak problem naj mi prosil napiše kako ga je rešil, hvala!

globoko grlo ::

sej ti je, najprej potegn tazadne driverje in inštalirej, pol pa naprej

če ti v safe modu dela grafa BP (ne vem, al maš integrirano al ne) pol grafa ni crknla, ane

lohka pa, da je kkšn crknjen primerek
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

FlyingBee ::

en gpu je v procesorju, vendar imam v biosu naštimano, da ga ne upošteva, če je v pcie reži gpu

globoko grlo ::

a si si že najnovejše driverje potegnu?
mogoče morš na monitorju nastavd vhod signala...
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

gorenjc ::

Lahko da imaš problem zaradi Displayport-a. Če je monitor priklopljen preko DVI porta in imaš navaden vga kabel, za test monitor priklopi preko vga izhoda.

FlyingBee ::

sem posnel najnovejše goniilnike in edina sprememba je, da zdaj pride v welcome screen ampak to je tudi vse pa še horizontalne črne črte so na ekranu

bom šel na NVIDIO, čeprav je ratio hitrost/ceno slabši

Nikonja ::

ne vem ali namerno ignoriraš tiste kateri te želijo pomagat ali te sploh ni briga kako rešit problem.

ampak očitno imaš keša tko da pejd v trgovino po nvidio in vsi tvoji problemi bodo izginili, to sranje od ati kar vrži v smeti ali ga kar dej meni in jaz bom namest tebe !

FlyingBee ::

pozdravljen!

to grafično lahko dobiš za 144 EUR kolikor sem plačal v Mlacom, kjer se naj jeb... ker sem imel dodatne stroške, izgubil veliko časa, ...


se pa zahvaljujem tistim, ki so mi napisali pomoč, kar sem tudi naredil, vedar je kartica očitno defektna


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov računalnik - problem driverjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
272576 (2109) Acies
»

install driverjev mi poruši OS

Oddelek: Pomoč in nasveti
161252 (1036) BmN
»

HD2600XT AGP + DVI LCD ČRNA SLIKA

Oddelek: Zvok in slika
5872 (767) sirotka
»

Vista ne zazna grafične ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71323 (1147) Vol
»

BsPlayer

Oddelek: Pomoč in nasveti
91547 (1356) jan01

Več podobnih tem