» »

miška?

miška?

n0_body ::

kupujem novo miško(ne brez kabla) in me zanimajo vaše izkušnje z mišaki

NoUse4AName ::

trenutno najbolj natance miske so logitech MX serija. Meni je najbolj vsec MX300, ki je najcenejsa in ni tako velika kot MX500/700, ki se meni zdijo zelo neudobne za uporabljat zaradi velikosti.

orlach ::

Kupi Logitech!..mam že tretjo..vmes pa sem imel marsikatero...pol manj drago a sem vedno prešaltal nazaj na logitech!zdej mam MX500..okol 13k.. zelo kvalitetna, 800dpi,...vredna svojga dnarja!verjemi¨...

nakoruzi ::

Res je!
Imel sem tisto najcenejso opticno Logitechovo (BJ69), pa nisem bil zadovolen, moras imet res dobro podlago, drugac skoz neki trza.
Zdaj pa sm si kupil MX300 in ne primem nobene druge vec (...miske). Prvic je ful obcutljiva, dela na vsaki podlagi, senzor se ne ugasa, tako da ni problema, ko jo premaknes po mirovanju, da bi zamujala. Pa tudi ne sveti vec tako mocno kot tiste stare, pa men je se vsec ta crno-srebrn dizajn.
Tiste velike miske cudnih anatomskih oblik pa meni nikoli niso ble kul, je pa to stvar vsazga osebka kaj mu bolj leži pod roko.

LP in srecen bozic, NKRZ

boštjan ::

ne pozabite še dual optical,ki je tudi zelo v redu.pravzaprav so mi vse logitech miške všeč in s tako miško ne moreš zgrešit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
376104 (4727) BorutK-73
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1088092 (5453) SnakeBite
»

Logitech MX1000 pobliže

Oddelek: Novice / Ostale najave
433630 (3630) Dr_M
»

Katero miško naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535211 (4308) Dr_M
»

Katero miško kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
191333 (930) globoko grlo

Več podobnih tem