» »

Moneta ( Simobil ) ?

Moneta ( Simobil ) ?

power12 ::

Živjo !

Danes sem opravil nakup preko monete internet. Naročniki simobila imamo avtomatsko vkljupljeno moneto ! Zanima me samo ali ti znesek kolikor sem dal dodajo k naročnini torej 17 eurov naročnine + znesek ki sem ga dal, ali pošljejo posebej položnico ?

SynTax64 ::

Moneta je zraven pri postavkah na računu.

power12 ::

Aha potem mi zaračuna skupaj z naročnino oz. pride v isti kuverti !

;-) ::

Ja.

Alec999 ::

Mogoče velja omeniti še, da je ponavadi mesečna omejitev porabe za Moneto 50€.

power12 ::

Nekaj me še zanima, od kar sem plačal z moneto mi od takrat naprej 1 dnevno simobil pošlje sms ( različne ). Recimo dones en sms za Facebook, potem včeraj za en koncert David guetta itd.... in me zanima ali so ti sms-si zastonj ali so slučajno plačljivi ? Ali pa če tudi vi to dobivate 8-O

Tilen ::

Od same Monete tole sigurno ni. Prej od "Strinjam se s tem in tem" pri plačilu dodatnih vsebin Kmetije in plačilu z Moneto. Predvidevam, da so SMSi plačljivi. Pokliči Simobil.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

St235 ::

predvem pa 110% smsjev ne pošilja simobil.

Boobiz ::

Lahko maš pa užgano opcijo minusiraj, kjer ti pošljejo reklamne SMSe in imaš za vsak dobljen SMS na koncu mesec za 0.08€ nižjo naročnino, neka taka fora je pri meni čeprav SMSa nikoli ne dobim mam na koncu meseca vedno malo odbitka. I ain't complainin' :D
I'm drunk, what's your excuse?

St235 ::

minusiraj dobiš mogoče 1-2 smsja na mesec (vsaj jaz).

power12 ::

Sporočila pošilja Simobil, ker na koncu sms-a tudi piše vaš Simobil !
Sej men ni panike da mi pošiljajo, dokler je zastonj.

oo7 ::

Imam eno vprašanje glede monete.
Danes sem kupil moneto za 10 eur.Po sms-u sem dobil geslo za enkratno uporabo.To geslo sem vpisal ampak kot kaže narobe tako,da ga nisem uporabil.Ko sem hotel še enkrat mi ni več pustilo.Tako,da sem dobil novo geslo in ga uporabil.Zdaj me pa zanima kaj je s tistim prvim geslom ali mi bodo trgali 10 ali 20 eur?Ker drugače ga bom uporabil kje drugje.
Hvala

blackbfm ::

trga ti ko uspešno zaključiš nakup, ne ko se prijaviš


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11628812 (18434) Sami
»

Mobitel Moneta - Naročnina za uporabnike

Oddelek: Mobilne tehnologije
4017764 (15806) stb
»

Kako porabiti denar na mobitelu?

Oddelek: Loža
114240 (3934) amigo_no1
»

Denar na mobiju

Oddelek: Mobilne tehnologije
263126 (2570) Bananovec
»

ORTO U NULO vs. Itak Dđabest

Oddelek: Mobilne tehnologije
285870 (3544) St235

Več podobnih tem