» »

Explorer Toolbars

Explorer Toolbars

door_man ::

Ima še kdo tak problem kot jaz? V internet explorerju (WinXP) mi toolbarse vedno premeče vsakega v svojo vrsto. Uporabljam npr. Google in pop-up stopper in bi jih imel oba v isti vrsti, vendar mi včasih dela, včasih pa zloži vsakega v svojo vrsto. Ker imam mini 15" monitor mi tako toolbars zavzamejo pol ekrana. To mi dela tudi če odkljukam lock the toolbars. Imam pa občutek, da je na začetku delalo, ko pa naložim kakšen explorer update pa ne dela več.

neki123 ::

mislim da boš tole rešu takole: v windows explorerju imaš na gumbu tools možnost folder options. Odpreš ga in v zavihku view prikljukaš remember each folder`s view setting.
in potem ko si urediš toolbar ( odprto imej samo eno okno explorerja ), zapreš okno explorerja in ga ponovno odpreš.

CaqKa ::

tukaj s egre za IE in ne za explorerja kolkor sem razumel
door_man naslednjič izberi boljši naslov.
če si že v naslovu povedal explorer potem pa v samem postu pišeš o IE. sicer pa res.
nastavi si okna kot želiš zapri ie pol pa bi moralo delat. upam vsaj. če ne pa maš ful v kurcu winse že tak da malo kaki registry cleaner poženi itd.

azeed ::

hmm... ne vem kako je v zadnji verziji, ampak ko sem zadnjič to poskusil nikakor ni uspelo, da bi si IE pozicijo orodne vrstice zapomnil.
You gotta say YES to another excess!!!

door_man ::

OK najprej se opravičujem za dvoumen naslov. Gre torej za IE 6, ki je vgrajen v winXP. Winsi so pomoje čist ok, ker se to dogaja tudi po clean instalaciji. Ampak šele ko naložim kak windows update, prej je OK Glede tega da nastaviš in potem zapreš je pa tako, da je potem OK, ampak samo dokler ne restartam winsov potem je pa spet vsak tulbar v svoji vrstici. Pa še nekaj se dogaja. IE meša imena toolbarov. Recimo google pa pop-up stopper. Klikneš da bi zaprl pop-up stopperja in se zapre google. Očitno je nek bug v IE da ne zna delat z third party toolbarsi. Sem mislil, če kdo ve za kakšen popravek. Pa zanima me tudi kako je pri drugih v winXP, si toolbarsi zapomnejo pozicijo, če daš dva v isto vrsto?

Marjan ::

Meni ga je tudi to sralo v IE, potem sem šel na Netscape. Tam imaš popup-stopper že vgrajenega, Google search pa tudi.

Poizkusi. Kljub temu, da tam so pa druge cake (glej sosedno temo) se ti vseeno splača. Je enostavno Netscape boljši.

neki123 ::

mogoče zate, za ostale ne bi rekel da je boljši

CaqKa ::

to je pač sobjektivno mnenje...
meni pač mozilla engine ni všeč. slotech tak grdo renda da je kuj hudo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljsi PopUp stoper za IE?

Oddelek: Programska oprema
212212 (1862) Ziga Dolhar
»

Nezaželjene internetne strani oz. reklame!

Oddelek: Programska oprema
71539 (1416) moj_nick
»

Internet Explorer 6 - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
71271 (1190) PlayTheGame
»

Nesnaga imenovana Popup-i

Oddelek: Omrežja in internet
81448 (1164) Hux
»

kir internte brskalnik imate??

Oddelek: Omrežja in internet
251916 (1508) JLP

Več podobnih tem