» »

Nvidia-Kepler (6xx series)

Nvidia-Kepler (6xx series)

Temo vidijo: vsi
««
10 / 63
»»

RC14 ::

nič posebnega ni, pač stalnica, malo hitrejša od konkurence in cena verjetno podobna konkurenci, torej visoka. Zdej me še sam zanima, kako se bo navijal ta kepler?
Mene bolj zanima kakšna GTX 660Ti oz 670.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

RejZoR ::

Dr_M je izjavil:

Pa o kaksnih norih razlikah flancate? Kje, kdo?
Sramotno je kvecjemu to, da en mejhn cip srednjega ranga pelje scat vse kar je amd do zdej izplunil.


Omg lol naivneži. In AMD je dal ven počasnejše čipe, ker je nesposoben. Sej bi tud Intel lahko dal ven CPU s performansom, ki bi AMD-ja povsem uničil s cenami kot so sedaj. Ampak tukaj vi ne mislite kaj bo Intel podtem ponudil čez pol leta oz čez eno leto. Čip, ki bo še enkrat hitrejši od trenutnega, ki je bil že tako nadhiter? Right. Fora je samo v tem, da je AMD načrtoval čip s točno specifičnim gainom na staro serijo in glede na NVIDIA ponudbo (ki je sploh ni bilo in je še vedno ni za kupit v trgovinah). Glede na to da je NVIDIA zdej izdala hitrejšo kartico lahko pričakujete, da bo AMD relativno kmalu dal ven refresh HD7000 serije (podobno kot je bila HD6900 serija glede na HD5000 serijo). Mislim, tko delata obe firmi že od kar pomnim in ni nič novega.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Jst ::

Ja, tako je že 10 let, odkar so pohopsali 3dfx ter vmes, ko sta se AMD in ATI združila. Pa vsake toliko kakšna firma izda zadevo pod pričakovanji, ampak je potem ž ečez dobro leto na prvem mestu.

Kar se mene tiče, sta obe kartici dobri in vredni nakupa.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

FlyingBee ::

Jst je izjavil:

Ja, tako je že 10 let, odkar so pohopsali 3dfx ter vmes, ko sta se AMD in ATI združila. Pa vsake toliko kakšna firma izda zadevo pod pričakovanji, ampak je potem ž ečez dobro leto na prvem mestu.

Kar se mene tiče, sta obe kartici dobri in vredni nakupa.


točno tako, izmenjujeta se, če ne bi bilo tako, bi lahko po geforce 256 kar nehali ali pa bi se ustavilo sigurno pri radeon 9700
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

RejZoR ::

Jup. In prvič po dolgem času me spet mal mika, da bi pokukal v zeleni tabor. Sploh ne, da bi bil razočaran nad HD6950, ki ga imam sedaj. Nasprotno, grafa je fenomenalna, ampak ker rad testiram nove stvari me firbec matra kakšna je GTX 6xx serija. Predvsem pa kako se obnese FXAA ter ostali goodiji, ki jih prinša Kepler.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Constantine ::

Isotropic je izjavil:

itak, sam draga je.
sam pocak se na ivy bridge, ce se nisi nabavil.



No, to sem računal da bo draga. Kdaj pa je predviden ivy? sam ne mi rečt poletje :) sorry za offtopic

arjan_t ::

Constantine je izjavil:


No, to sem računal da bo draga. Kdaj pa je predviden ivy? sam ne mi rečt poletje :) sorry za offtopic


zaenkrat junij, če se spet kaj ne premakne

Constantine ::

No, do takrat ne mislim čakat in mislim da mi tud ne bo hudega če danes vzemem top. Počakam še na uradne teste in opise novinarjev, da vidm če je to res to to, in po 10 letih zamenjam rdečo barvo za "ekološko" zeleno :)

x45 ::

tole na 680 je po 4 mesecih pričakovano da bo hitrejši, gain je gled ena clocke skromen.navit 7970 je možno da je hitrejši. 7990 pa bo na vsak čas zunaj kot naov top gpu.

filip007 ::

Kinder jajčka ne pa Geforce, no bo vsaj Radeonu cena padla. Win-Win bi rekel...:D
http://www.techpowerup.com/162498/GTX-6...
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Dr_M ::

Amd je itak cist zjebu to cenovno politiko. Ampak kakorkoli obrnes, dokler bo hd7970 vec kot 350e, ni vreden nakupa.

RejZoR ::

Lol no, a ste prvič gledal dvoboj grafičnih gigantov al kaj? Zakaj bi AMD prodajal eno in edino top end kartico na svetu za ceno 300 EUR če jo lahko ponuja za 450-500 EUR? Pač so iskoristili trg, ker so bili prvi z najhitrejšo grafično. In vedno se najde folk, ki to pokupi. Zdej ko ima NVIDIA zunaj svojo ponudbo, itaq da bojo cene Radeonom padle na nek podoben nivo kot so bile včasih high in top end kartice.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

x45 ::

580 cca 470 eur, 7950 enaka cena praktično 470 eur, AMD ima boljše cene, za boljš in novejšo grafo.

http://www.agt.si/racunalniska-oprema/g...

RC14 ::

Če so tile testi pravi, potem GTX 680 sploh ni kej dost boljša od 7970, razen z izjemo v igri Lost Planet 2, kjer je razlika omembe vredna.
V drugih popularnih igrah (Battlefield 3, Batman: Arkham City, Call of Duty: Modern Warfare 3) pa sta po zmogljivosti skupaj.
Zdj je še sam odvisno, ali se bo kepler tudi tako dobro navijal, kot se radeoni, sicer ne vidim nobene prednosti za GTX-a.

Kot vemo,se 7970 zelo dobro navija in dobro navit, bi prehitel GTX680, če predpostavimo,da bi se kepler slabše navijal.
TO so pač moja ugibanja, bi pa za neko oh in sploh grafiko nove generacije jaz osebno pričakoval večjo zmogljivost, v primerjavi z prejšno generacijo.

Prav pogrešam tiste čase, ko so bile grafične nove generacije krepko hitrejše , več kot 50% od prejšne generacije, še bolj pa pogrešam čase, ko so bile top grafe okoli 300 eur, zelo lep primer je bil radeon 4870, ki si ga še danes lastim. Če se prav spomnem, je bila 4870 pod 300 eur in je bila VELIKO HITRJEŠJA od njene predhodnice (HD 3870).Temu se je lahk reklo dober nakup. Sam sem jo kupil slabo lepo po izidu novo, ki je bila v akciji za 130 EUR, še danes se mi smeji. Ko pa gledam te cene, 500 EUR in več, pa se lahk sam za glavo primem.
To je moje osebno mnenje.;)

Sicer pa sem že malo off topic, se opravičujem ;)


Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

x45 ::

680 ima ram nad DDR5 6000, kam se da tole še navit ?

RC14 ::

Lih to sem hotu povedat, da vprašanje je, kako se bo GTX sploh navijal? Ram ne kej dosti, edino GPU, pa še tu mislim, da ne kej dosti, saj ima že v osnovi visok clock.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

batista ::

Zanimivo da se sploh ne omenja dosti porabe 680, glede na to da ste pristaši radeonov glasno kritizirali gtx 480 zaradi "astronomske požrešnosti"...če 680 res kuri samo 200w je to fantastično. Se pravi 660ti cca 150? zanimivo za sli.
Tale 7970 je bolj konkurenca 580, za 680 mu zmanjka sape, sicer pa počakajmo na več testov.

"Kar sem videl grafov je GTX 680 rahlo hitrejša od HD7970. Glede na to da so jo izdali 4 mesece kasneje bi bilo mal sramotno če bi bila celo počasnejša..."

Tako blamažo si lahko privošči samo amd : ) - (HD6970)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: batista ()

mr1two ::

@batista

Sej tudi cene ni na 500 postavil v primeru 6970, tako da ne bluzi. Če paše cena k performansu, potem nimam pripomb. Pizdakat bi se začel, ko temu nebi bilo tako.

Dr_M ::

RejZoR je izjavil:

Lol no, a ste prvič gledal dvoboj grafičnih gigantov al kaj? Zakaj bi AMD prodajal eno in edino top end kartico na svetu za ceno 300 EUR če jo lahko ponuja za 450-500 EUR? Pač so iskoristili trg, ker so bili prvi z najhitrejšo grafično. In vedno se najde folk, ki to pokupi. Zdej ko ima NVIDIA zunaj svojo ponudbo, itaq da bojo cene Radeonom padle na nek podoben nivo kot so bile včasih high in top end kartice.



Ja spremljam vec casa, kot si ti star :>
Ati je lahko konkuriral, ce je imel pri top graficni nekje 100-150e nizjo ceno. Premium se jasno placa, budget variante pac ne.
Ni pa graficne, ki bi bila zame vredna vec kot 300e, ni vazno kasne barve.

RC14 ::

Glede porabe nimam kej rečt, če bo res imela porabo 200W, potem svaka čast za zelene. Ker so vedno kraljevali v visoki porabi napram konkurence.

660ti v SLI.
Ja res bi to bila dobra zadeva in verjetno ne prevec pozresna, ampak spet smo pri ceni. ČE jo bodo postavili previsoko, potem to odpade.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

RejZoR ::

Dr_M, in zakaj bi moral AMD imet nižje cene? Mogoče včasih, ko so bile njihove grafe relativno neposrečene (Rage serija). Ko so ven prišli prvi Radeoni so bili zanimiva inovacija, kar pa tržijo dandanes pa je v vseh pogledih primerljivo z najboljšo konkurenco in res ne vidim razloga zakaj bi moral bit AMD tolk cenejši, da bi se prodajal. Pa nima veze, če je low end, budget al pa high end.

Drugače pa se mi SLI/Crossfire za karkoli kot 2x top end kartici zdi totalna bedarija.
Predvsem zato ker smo ugotovil, da skor nihče ne kupi zdej ene grafe in čez 1 leto še eno, zato ker vmes pride ven single GPU kartica, ki je enako hitra. Da pa bi kupil 2 kartici že v štartu pa v večini primerov ne pride čez ne po ceni, ne po prostoru in po porabi. Razlog zakaj pa je z high end segment zanimivo je pa to, da ko imaš enkrat top end kartico in hočeš še več performansa ne moreš dobit drugače kot da daš not še eno tako grafo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

FlyingBee ::

ZELO LEPO JE VIDNO, DA NEKATERIM PREVEČ PRIPADNOST ENI ALI DRUGI ZNAMKI ZAMEGLI UM in ne vidijo gozda zaradi dreves

680 je komercialno poimenovan gk104, ki ni čip najvišjega razreda kot je 7970 pri amd, tako da smo spet pri isti situaciji kot prejšnjič, ko je bil 6790 pod 580 in seveda tudi s primerno ceno, zdaj pa je precej drugačna situacija pri poimenovanju in vidim, da enim to dela težave ... na koncu lahko samo povem, da smo imeli prej s cenami srečo, zdaj pa je taka situacija, da smo lahko jezni na enega in drugega proizvajalca in še en faktor je tukaj, zakaj bi dal oni ceno okoli 300 EUR za grafično, ki je v zadregi le pri nekaterih igrah pa še to pri visokih resolucijah ... konzole pa narekujejo obratno
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

RC14 ::

680 je komercialno poimenovan gk104, ki ni čip najvišjega razreda kot je 7970 pri amd
Hm, cena pa bo verjetno takšna, kot bi bil čip najvišjega razreda, podobna cena kot 7970, je to zate dobro?? Potem lahka za GTX 685 al kakorkoli se bo imenoval high end čip, pričakujemo ceno 600+ eur. Ugodno.8-O

če ni konkurenca 7970, naj bo potem tudi cena primerno nižja.
Ali bo? Sigurno ne, vsaj omembe vredno ne.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

RejZoR ::

Sej tud HD7970 ni highest end če se že gremo. To mesto ima rezerviran HD7990, torej dvojedrna kartica.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Dr_M ::

Dr_M, in zakaj bi moral AMD imet nižje cene?


Ne more bit vsaka znamka BMW, Audi in Mercedes. AMD to nikoli ne bo.

RejZoR ::

Sorry sam bolj neumne analogije pa še ne. Tvoji Mercedesi in BMW-ji se ustvarjajo s karticami tipa MSI Lightning/TwinFrozr OC, ASUS Mars, in podobno. Ne pa z referenčnimi, ki so serijsko štancane. Te imajo ceno kakršno pač imajo. Nereferenčne pa imajo lahko ogromna cenovna odstopanja. Navzgor zelo, razne Green verzije ter cheapo nereferenčne pa tud navzdol na račun slabših komponent, po vodilu "that'll do".
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

batista ::

No da AMD nikoli ne bo top dog se ne da rečt. Dobri so da ostajajo v igri, glede na to s kolko denarja operirajo, in s koliko intel ali nvidia. Lahko se jim posreči kak tehnološki breakthrough in bojo taglavni akterji na trgu! Če bi prodajali 7970 po nižjih cenah bi jih folk pokupil več, in bi manj kupcev ostalo za 680, ampak niso...

RC14 ::

Sej tud HD7970 ni highest end če se že gremo. To mesto ima rezerviran HD7990, torej dvojedrna kartica.

To je res, ampak nekak sem imel v mislih in govorim o highend enojedrnih karticah, dvojedrne so itak klasa zase. Je pa res, da bodo te dvojedrne res na vrhu lestvice, tako po zmogljivosti, porabi, kot tudi po ceni. Tam bo tudi kelper nastopil z svojim GTX 690, AMD pa 7990.

Torej GTX 680 vs HD 7970 in dvojedrne GTX 690 vs HD 7990, če se bodo tako imenovale.
Mislim, da je tale GTX 680 kr lepo konkurenca 7970 in bo tudi cena primerna temu, če pa pride še ven GTX 685, bo pa seveda spet malo hitrejša in dražja (600+ eur)

Zna pa bit GTX 685 (GK110) resnično močna zadeva, nekak brez konkurence na področju enojedrnih gpujev. (384-bit, 192 TMUs, 48 ROPs, 2304 Stream Processors).

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

RejZoR ::

Ne vem, jezst že zelo dolgo ne gledam več na zmogljivost grafičnih ampak samo na goodije, ki jih ponujajo. LCD, ki ga imam ima relativno nizko ločljivost inm katerokoli grafo dam gor mi vsi tud čist najnovejši špili letijo z vsem na max brez težav. In tko mi je čist ok. Ne pogrešam večjega ekrana niti višje ločljivosti, mi pa je pomembna kakovost filtriranja textur, glajenje robov, drugi extra post processing efekti (npr SSAO) itd
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

klinker ::

Dr M ima prav. Od vedno je bil ATI cenejsi za podoben performance, zato sem tudi sam imel vec rdecih kart kot zelenih.

PrimozR ::

arjan_t je izjavil:

Constantine je izjavil:


No, to sem računal da bo draga. Kdaj pa je predviden ivy? sam ne mi rečt poletje :) sorry za offtopic


zaenkrat junij, če se spet kaj ne premakne

Zaenkrat? O čem ti to? 28. April AFAIK. V junij bodo zamudili mobile proci.

RejZoR ::

klinker je izjavil:

Dr M ima prav. Od vedno je bil ATI cenejsi za podoben performance, zato sem tudi sam imel vec rdecih kart kot zelenih.


Ne, on piše, da morajo bit Radeoni cenejši, da se sploh prodajajo pa tud če imajo performance enak kot NVIDIA. Kar enostavno ni res.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Dr_M ::

Kar enostavno ni res.


Za tiste neopredeljene je res. Za fanboye pa ni. Velja za nvidio in amd.

RejZoR ::

Če namiguješ da sem fanboy kogarkoli sem imel poln pehar kartic iz obeh taborov, odvisno kaj mi je najbolj odgovarjalo cenovno in po funkcijah.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Dr_M ::

Nic ne namigujem.
Moj pogoj je pa dobavljivost in cena. ATI graficne sem tako kupoval le, ce so bile bistveno ceneje za enako zmogljivost ali ce nvidia ni imela nic pametnega. Npr 2 leti nazaj...in zdej trpim z HD5870, ki se SS3 komaj prebavlja.

RejZoR ::

Se pravi si NVIDIA fanboy pol? Ker ne vidim razloga, da ne bi vzel Radeona če ponuja vse isto za isto ceno. Seveda je stvar osebne preference ampak da na nekaj tko vstrajaš, potem pa se te že lahko smatra kot fanboya... To da danes "trpiš" na HD5870, sploh bereš kaj pišeš? Tko kot bi jezst reku, da dandanes "trpim" z GTX 280. Ja dobr, sej je bila high end kartica ampak poba/ata, zadeva je stara 2 generaciji. Kaj pričakuješ, da bo še vedno vse gnala s 300fps? Lol no folk a ste čist zgubil stik z realnostjo...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

arjan_t ::

PrimozR je izjavil:

Zaenkrat? O čem ti to? 28. April AFAIK. V junij bodo zamudili mobile proci.


očitno res samo mobilni. engadget (kjer sem novico takrat prebral) je na ta "nepomemben" podatek pozabil

Dr_M ::

Se pravi si NVIDIA fanboy pol?


Pri treh racunalnikih z AMD procesorji in Ati/AMD graficnimi sm nvidia fanboy?

To da danes "trpiš" na HD5870, sploh bereš kaj pišeš?


Seveda, kaj ti ni jasno?

Ja dobr, sej je bila high end kartica ampak poba/ata, zadeva je stara 2 generaciji.


Ni res, prejsnja generacija je.


Kaj pričakuješ, da bo še vedno vse gnala s 300fps?


Ne, pricakujem pa konstantnih 60FPS pri 1680x1050 s nekimi srednje visokimi nastavitvami. Torej HIGH nastavitve in vsaj 2xMSAA in 16x AF recimo.
SS3 laufa tm nekje z 40FPS, mogoce kdaj prileze do 55. Veckrat pa pade pod 30. Zelo nadlezno.


Lol no folk a ste čist zgubil stik z realnostjo...


Govori zase, pises take, da se ti se kamni smejijo. :>

RejZoR ::

Sorry sam da jokaš s HD5870 da ne dela času primerno, a misliš, da bi z GTX 280 delal kaj bistveno bolje? Bullshit bi. Kartici sta iz istega obdobja in isti performance razred in bi jo isto preklinjal. Če ti pa kaj ni prav pa si vmes imel odlične HD6950/HD6970 pa bi jo kupil. Al pa zdej HD7970. Ki pa so pač drage zaradi zakasnjenega releasa GeForcev. Edini kateremu se še kamni smejijo (wtf?) si ti ker stresaš take neumne pa se zgoraj hvališ kolk dlje spremljaš sceno od mene. Očitno bolj slabo če pišeš take traparije.
Grafa, ki jo imaš je še vedno uporabna ampak za današnje razmere je pač outdated, get over it. Tud moj HD6950 ni nek biser, ker gre le za (spet) staro generacijo in me rešuje samo LCD z relativno nizko ločljivostjo, ki je sam za 400 pikslov v širino manjša od tvoje. Pa vse laufam na max z obveznim glajenjem (najmanj 2x EQAA) robov in 16x AF in pri tem dobim v večini primerov krepko preko 100fps...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PrimozR ::

Dr_M je izjavil:

Se pravi si NVIDIA fanboy pol?


Pri treh racunalnikih z AMD procesorji in Ati/AMD graficnimi sm nvidia fanboy?

Jap. Vsaj glede na to kaj pišeš.

Dr_M je izjavil:

Ja dobr, sej je bila high end kartica ampak poba/ata, zadeva je stara 2 generaciji.


Ni res, prejsnja generacija je.

Mja, štejemo 1, 2, 3, 4, 5, 7. Kam je šla pa šestka?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Rias Gremory ::

No no, brez prepira fantje, bom zaklenu temo.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

filip007 ::

Temu se reče papiga efekt, rdeča in zelena zagovarja svoje.

No vglavnem sem opazil, da ima Geforce manj trans. kot Radeon in je kao bolj varčen potem.
http://www.obr-hardware.com/2012/03/amd...
http://www.obr-hardware.com/2012/03/gef...
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

RC14 ::

Men je pa to najbolj hecno, ko so nekateri tukaj na forumu fanboyi, resno.

Pa zaboga, kupiš tisto, katera ponuja več.
Mene sploh ne briga firma,al so zeleni al so rdeči, ma zarad mene če so rjavi, kupiš tisto,ki ponuja več, bodisi je to hitrost, bodisi manjšo porabo, nižja cena v primerjavi z konkurenco......

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

Rias Gremory ::

Treba je zelene ane, saj smo za olimpijo. :P

Šala fantje.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Janac ::

Rias Gremory je izjavil:

Treba je zelene ane, saj smo za olimpijo. :P

Šala fantje.


jaz sem za jesenice-rdeci

s51as ::

Raje imam Nvidio.

Pa me zelo zanima kera je boljša, pa primerjam tehnične podatke, samo nekako sem prepričan, da so pri Nvidii naredili bolje, da vse bolje dela, da se po nakupu s stvarjo ni treba ukvarjat, da dela tako kot mora.
AMD je pa bol zadeva za "maherje" ki kupijo, se potem teden ali dva ukvarjajo z nastavitvami in raznoraznimi kraticami in potem dosežejo 3 FPS več kot bi na Nvidi in so zmagal. ;)
It's just me myself and I

Xserces ::

oprostite ampak vi ste bedak... Od ke vm te fore ...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

RejZoR ::

s51as je izjavil:

Raje imam Nvidio.

Pa me zelo zanima kera je boljša, pa primerjam tehnične podatke, samo nekako sem prepričan, da so pri Nvidii naredili bolje, da vse bolje dela, da se po nakupu s stvarjo ni treba ukvarjat, da dela tako kot mora.
AMD je pa bol zadeva za "maherje" ki kupijo, se potem teden ali dva ukvarjajo z nastavitvami in raznoraznimi kraticami in potem dosežejo 3 FPS več kot bi na Nvidi in so zmagal. ;)


In vi pa še kar verjamete flancam da na Radeonih pa "ne deluje". Imel sem 5 GeForce kartic in 6 Radeonov, možno da sem kakšnega izpustil ampak to ni bistvo. V vse tem času nisem imel nobenega omembe vrednega problema pri nobenem kampu.
Edina problema, ki sta bila prisotna sem ju imel z BETA driverji pri obeh kampih. Pri NVIDIA grafi mi je izginil crosshair v igri Project IGI, pri Radeonu pa sem fasal grd image tearing z MLAA v BioShock 2. Od leta 2000 pa do sedaj 2 ušiva mala problema z BETA driverji. Res grozna scena ej... SLi/Crossfire je druga scena, ki je problematična že sama po sebi, single GPU pa nobenega problema.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

69charger ::

Probleme sem imel z Radeon 9200 nisem mogel GTASA špilat,imel sem poden preformance in zelene artefakte z 4770 v MW2... Potem sem pa kupil rabljeno Nvidio 9600gt pa je peljala vse skupaj scat pa sem imel mir.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Dr_M ::

Mja, štejemo 1, 2, 3, 4, 5, 7. Kam je šla pa šestka?


Aha, a sta SB in IB tudi razlicni generaciji?
««
10 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup gaming računalnika ~ 900 eur

Oddelek: Kaj kupiti
274713 (3902) Nejcos
»

AMD-jeve kartice spet cenejše (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
10424657 (20751) Shkorc
»

Nvidia predstavila prvega keplerja: GTX 680

Oddelek: Novice / Grafične kartice
4514456 (11563) Isotropic

Več podobnih tem