» »

Temperatura procesorja in ohišja

Temperatura procesorja in ohišja

Nix ::

V moji škatli (midi twer) tiktaka AMD 1600 XP, ki ni navit in je hlajen z titan hladilnikom. Temperatura procesorja se giblje okoli 50°C (do 55°) temperatura računalnika pa okoli 40°C.

Zanima me če je to normalno oz. kakšne so normalne temperature in kakšne škodujejo procesorju in ostalim komponentam.

SkIDiver ::

Celeron 800@1000 Mhz trenutno Procesor 24°C, ohišje(sistem) 22°C in disk 24°C

Bremzi ::

Midi tower ohišje, napajalnik ima 2 ventilatorja, hladilnik titan cel/amd TTC-CU5TB bakreni, ki hladi AMD XP2400+ in še en dodatni ventilator, pa imam na procesorju od 45°(mirovanje), do 52°(ko nabijam UT2003), v ohišju pa imam konstantno od 35 do 37°C.

LP

Spajky ::

SkIDiver, če ga nimaš v nezakurjeni garaži, so tvoje temperature nerealno nizke! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Klemenn ::

1800+..nič ocjan 30 idle 40 ko igram...maks 45 z v7+ na medium :\

SkIDiver ::

Hehe Spajky prid pogledat. To je idle, ko se lepo umiri. Drugače ti max pa znese Procesor 49°C ohišje (sistem) 29°C in disk 30°C.

Microsoft ::

Jst mam XP1800+, pa ga hladim z ThermalTake Vulcano 7+, pa na 5000u/min. Če špilam kej, gre do kakih 47C, drgač je pa skos mal nad 40C. :)

Klemenn ::

jimi: hum..na kateri plati? jzst mam tut 1800+ in v7+ nič overclockan pa mam idle 28-29 ko igram pa okoli 40-45 odvisno od špila..pa mam na medium obratih..očitno so mi ga majstori res lepo gor dali :\

Zoidberg ::

Po dveh urah GTA3 55°C.
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Airskull ::

Jst mam pa V7+ na low pa še en vent v ohišju in mam max proc temperaturo 44, sistem pa max 34. Mam pa nenavitga 1600+XP
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Airskull ()

Klemenn ::

hum..velik se men zdi..jzst mam dva venta v stranici..enga na zadnji strani..pa enga na dimniku...pa je temp max 33...proc mi gre pa sploh redko čez 50stopinj...pa to na min obratih :\ zato bi pa rad kaki kontroler..da bi blo sm tm ene 1k obratov...pa še novo stranico bom kupu k je brez veze met tolk ventov notr :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperatura cpu

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
383031 (1803) rejven
»

Kakšno temparaturo ima vaš procesor? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1017924 (5714) the_unborn
»

TT volcano 7+ --> 6500 rpm --> 46 C

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141144 (827) Sycroft
»

Za vse lastnike Volcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402292 (1565) Coinbird
»

Vulcano 7+ cooling problem

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
291712 (1206) Fury

Več podobnih tem