» »

IIyama 410Pro

IIyama 410Pro

bostjan1s ::

Jah no jaz sem tud mel prej že enga 17 inčnika pa je bil tak da nisem več vanj mogel gledat(slika megleda) ampak to staro sr.... je pa melo BNC vhod kar me je malo presenetlo(neki digitalov monitor) zdaj pa mam IIyamo VM 410 in sem kar zadovoljen z njim
žal mi je sam takrat ko bi dal še tistih recmo cca 30K pa bi dobil 19 inčni model omenjene firme zdaj pa so še celo dražje iiyame kot pa takrat ko sem jo jaz kupil.
Oki k težavici
luni in vsi ko ste omenilil da ste ponosni lastnikiiiyame me neki zanima men je slika v desnem zgornjem kotu malo rumena kak naj povem to napako naj bi rešila opcija H-convergence pa nastavim in po ostalem ekranu je ql sam tist mali kot pa ne in ne (sej ni velik sam ko enkret daš 90K rad gledaš v tist kar si plačal);)

Ribicija ::

Če je še v garanciji potem jo kar lepo pelji na servis. Ni druge. To se dostikrat zgodi. Škoda pa da so komaj od 19" IIYAME dali še dodatno nastavitev kjer lahko nastavljaš za vse štiri kote monitorja senčenje oz. moire.

Lp

luni ::

Hja tako kot pravi Ribicija: nesi nazaj. Iiyame so znane po tem, da imajo rade tezave s konvergenco.
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup monitorja - kterega?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
514470 (3807) Zico
»

19" monitorji

Oddelek: Kaj kupiti
161798 (1185) ThARippA
»

raven zaslon?

Oddelek: Zvok in slika
331489 (1098) Simko
»

iiyama visionmaster 450 pro

Oddelek: Zvok in slika
241631 (1336) Mate
»

22"

Oddelek: Kaj kupiti
232012 (1821) Kovax

Več podobnih tem