» »

Zelo annoying brnenje

Zelo annoying brnenje

Ghero0 ::

Imam en problem. Ko gledam film na tvju (ksn divx) mi tv skos brni. Ce pa kable ven povlecem je seveda pol vse tih. Kaj bi blo narobe?
Isto se mi dogaja k mam stolp prklucen na kablsko anteno za radio in pa na kompjuter. Brnenje je neznosno. Tut ce kompjutr cist iz odklopm tko da iz stekrja ven potegnem kabl... Ce pr koaksialcu sam zilo prklopm na radio je pa kul...
Kdo mogoce ve razlog za to? Aja drgac nimam posebne zvocne amapk je ze na maticni.

gumby ::

vzrok za to je kabelska TV... bil je že en topic o tem, kjer je opisana tudi rešitev.

Ghero0 ::

Joj, ne najdem. A mi lahko poves tocen naslov teme? Hvala

gumby ::

ne ljubi se mi iskati...:D
brum lahko spraviš na "normalni" nivo, če prekineš kabel in vežeš dva kondenzatorja vmes. to se lahko naredi v vtikaču na koncu kabla od kabelske TV. en kondenzator vežeš na žilo (signal), enega pa na oplet (masa).

freserovski ::

Ja, tudi meni se je to začelo pojavljat zadnji mesec, ko gledam kaj preko tv kartice na compu. Istočasno pa se je začela slišat miška, ko jo premikam, po zvočnikih prav brni, če jih dam na glas,ko premikam miško! :\ Kdo ve, kaj bi blo temu vzrok?
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Zgodovina sprememb…

chucki ::

cobra mene se to tud dogaja:\
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Kaboom ::

TUKAJ sem se razpisal o tem... zadeva še vedno deluje :)
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

freserovski ::

Mene zanima zakaj meni to prej ni delalo, medtem nisem zamenjal nobene komponente, pol se je pa kar naenkrat pojavlo? :\ Ko mam vklopljen samo video od TV kartice se tega zvoka skoraj nič ne sliši, Zdajle ko imam pa zagnan video v oknu, pa odprt še explorer in sem povezan na net preko dial up-a, pa ja to brnenje skoraj nevzdžno 8-O
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Kaboom ::

torej praviš da več oken ko imaš odprto v windowsih, bolj glasno je brnenje? ko brni najmočneje, izklopi monitor iz elektrike in računalnika, boš videl če je monitor kriv...

lahko je pa tudi grafična kriva, čudne motnje povzročajo nekatere stvari, sem videl že vertikalne valove preko monitora ko si premikal miško... pomagala je menjava grafične...

ti ne rabiš ničesar spremenit da bi šle stvari na slabše, za to poskrbi čas.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

swar ::

lahko je pa tudi grafična kriva, čudne motnje povzročajo nekatere stvari, sem videl že vertikalne valove preko monitora ko si premikal miško... pomagala je menjava grafične...


To kolegu dela na gf2mx inno3d (predvidevam da so tele inno3d za en kurac graficne)....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

brum v zvočnikih kriv je štrom!

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
418643 (5864) settler
»

brnenje v zvočnikih

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
497441 (5217) bullet321
»

Zvok(SoundStorm) na matični čudno dela v nekaterih igrah

Oddelek: Strojna oprema
181154 (920) frenk
»

Tv out in zvok na TV-ju

Oddelek: Pomoč in nasveti
161721 (1478) gumby
»

Motnje pri povezavi graficna (TV-OUT) --> TV

Oddelek: Zvok in slika
292051 (1706) kuglvinkl

Več podobnih tem