» »

Radeon 6770 HD Silent slabi rezultati

Radeon 6770 HD Silent slabi rezultati

aRTy ::

LP. Zaradi audio dela sem menjal grafiko in med najzmoglivejšimi pasivnimi grafikami naleten na 6770 HD silent. Pred tem sem imel povprečnega geforca 450 gts, ki je imel hudo preglasen ventilator. Po nekaterih primerjalnih karakteristikah sem pred nakupom radeona razbral kar pošteno dominanco napram prej omenjenemu zelenkonu, a je v praksi kar malo drugače. Resda je užitek, ko vlada tišina v ohišju, ampak je že prvi zagon AC Brotherhood pustil razočaranje. Slika se zatika, kot da ne bi zmogel naložiti vseh tekstur. Nastavitve v CC so na minimum, pa še vseeno ne prebavlja. Glede na ostalo konfiguracijo računala, mi je to nesprejemljivo. Zdaj pa, če imate kakšne ideje ali izkušnje, dobrodošli. Verzija CC je 11.11.

Intel I7 2600
Kingston DDR3 16 GB
WD 1 TB sata 6

in seveda Radeon HD 6770 silent.

tnx!
aRTy

Steinkauz ::

Kupiš dobro grafo in aftermarket cooler in to je to

Brias ::

LP ....

tudi sam sem delal priblizno raziskavo letos maja, ko sem iskal top graficno z starim TV outom in da je silent ....

odlocil sem se za gigabyt-a silent cell 4850m a sem po instalaciji uvidel, da je core clock dejansko 20% manjsi od velike vecine in frekvenca rama 10% nizja ...

kupil sem tole pri mlacomu,
dal gor ta uporcek kateri je poleg ki naredi vent NESLISEN ( pomoje 500 - 600 rpm )

in v catalyst control center dvignil obe hitrosti ( RAM in CORE ) na hitrost defoult kartic ...


meni se je zdelo kot da sem dodal se eno kartico v SLI ...

ta cel zalmann kit je pri mlacomu nekje 7-8 eur .... vent, roka, vijaki, upor ...

ta ven je misljen da silent hladi bartona ( amd XP 3200+ ), tako da sem imel se 1 minuto dela da pogledam kje ga privijaciti, v bauhausu kupil 2 nosilca in 4 vijake z maticami ( 1.20 eur total )

Steinkauz ::



Accelero s1+ slip stream 500 ali 800rpm, 40 stopinj

Sam se je pa treba pozanimat na kire grafe paše


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po dolgem času nov test ventilatorjev na Silent PC Review (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
6012806 (8950) BladE_
»

Ventilatorji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10516542 (14211) IvoJan
»

novi TT hladilniki?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
282022 (1464) Kaufmann
»

Kje dobit ventilator 80x80???????

Oddelek: Kaj kupiti
141159 (903) kuglvinkl
»

utisanje ventilatorjev?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111384 (1062) Smrkc

Več podobnih tem