» »

Kako ustvariti nov gmail račun? brez mobilnega telefona?

Kako ustvariti nov gmail račun? brez mobilnega telefona?

NSA Agent ::

Zanima me če je možno naresti gmail račun brez mobilnega telefona?
Ker ko sem naredu nov račun mi zdaj sitnari naj telefonsko vnesem in preverim račun.

Pa me zanima če obstaja kak servis na katerega bi mi gmail poslu to cifro jaz pa jo bi prek neta pogledu. Podobno kot obstaja un program na spletnih straneh ki zastoj SMS pošilja sam tuki bi nucu obratno funkcionalnost.

LP

Zelnick ::

Menda, da ne rabiš potrdit z telefonom, če si pošlješ invite. Vsaj pri meni je blo tak, sem za mamo delal račun.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

NSA Agent ::

obstaja kakšen kvaliteten poštni servis s podobno funkcionalnostjo kot gmail. Mislim da nebi imel 1001 reklamo kot hotmail naprimer.

Lonsarg ::

Meni tut ni bilo treba nobene cifre, ko sem poslal povabilo sam sebi. Če ti povabil nimaš na kakem drugem gmail računu samo reci in dobiš.

Druga možnost je nakup SIM kartice za 5€.

NSA Agent ::

ka mi kar ti svojo cifro poveš pa ti pošlem sms nato pa men ti aktivatisko kodo pošl :) hehe to je tut ena opcija.

Bol me čudi to kaj vse si podjetja dovolijo in kaj zahtevajo od tebe. Da bi se kdo bunil da je to poseg v zasebnost pa nobenem informacijskem poblaščencu nobena stvar ne gre v nos.

KoMar- ::

A te kdo sili, da njihovo storitev uporabljaš? Mimogrede, pri registraciji si sprejel eno zelo dolgo pogodbo, ki jo seveda nisi prebral, zdaj se pa buniš tle...

P.S. Pri vsem tem se nisi vprašal, kaj je sploh point preverjanja prek klica/SMS - ti povem: da spammerji težje ustvarijo nove račune, namreč CAPTCHA ni več dovolj močno sredstvo.

Lonsarg ::

Maš na mailu povabilo.

Take metode so pač nujne v našem spam svetu. Email je dandanes kot telefonska številka. Telefonskih številk tut ne moreš kar zastonj zdele par miljonov "ustvart" da bi pol spamal prek telefona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vdor v gmail nujno prosim pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
3710019 (7471) Phantomeye
»

Yahoo uvaja šifriranje e-pošte in ukinja gesla

Oddelek: Novice / Varnost
2810295 (8450) Glugy
»

Potrditvena koda preko sms na gmailu

Oddelek: Informacijska varnost
93088 (2479) AndrejO
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011513 (6782) BladE_
»

Google+ obnorel ljudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9531396 (22818) Ziga Dolhar

Več podobnih tem