» »

PSP problem

PSP problem

dree ::

pozdravljeni.

ne gre mi povezati pc in psp z usb kablom.. ima mogoče gdo kako idejo? bral sem, da baje windows 7 ne podpira psp ali nekaj..

hvala za odgovore :)

listje123 ::

Pr men isto, ampak ko sem ga odklenil na najnovejšo verzijo je začel delat usb

hojnikb ::

dree je izjavil:

pozdravljeni.

ne gre mi povezati pc in psp z usb kablom.. ima mogoče gdo kako idejo? bral sem, da baje windows 7 ne podpira psp ali nekaj..

hvala za odgovore :)


Windows 7 podpira PSP, ker PSP ko ga povežeš z PC ni nič druga ko navadn card reader.
Poglej če ni kej z tvojim kablom narobe, izklop usb charge če maš to vkloplen.
#brezpodpisa

dree ::

slišal se tudi, da moraš baje met original psp usb kabel jas pa tega nimam, ker gre samo z original kablom..je kaj resnice na tem?

hojnikb ::

Ne, dela vsak kabl ko paše not 8-)
Še vedno lahko uporabiš memory stick pro duo card reader al pa kak sony fotoaparat ko ma MS, če rabiš to tak nujno.
#brezpodpisa

dree ::

rabim nujno :D in imam še eno vprašanje..imam un memory stick pro duo v katerega lahko vtakneš 2 micro sd kartici..fora je v tem, ko imam obe kartici prazni mi zazna 21gb ( ena kartica je 16gb ena pa 8gb ), ko pa dam na eno kaj gor, mi pa samo eno zazna in njiju moram zamenjavati iz reže 1 in 2..stvari sem pa tako nalagal, da sem en micro sd dal v adapter sd in dal v rač. in naložil stvari..po tem mi je samo 1 kartico zaznalo..ko pa sformatiram obe kartici mi pa obe zazna, če sta obe prazni seveda..ima gdo kako idejo?

hojnikb ::

Nabav en proper MemoryStick pa ne boš meu teh problemov, ker tile adaptorju so shit pa še magic gate ne podpirajo, kar zna bit včasih problem.

Ja in kot si ugotovil nemorš dat na eno mSD kartico neki in potem nazaj dat še drugo v array in pričakovat da bo to delal, ker zadevca je podobna raidu, kar pomeni da še vzameš eno enoto, se vseskup podere.Tu nemorš nič nardit...
#brezpodpisa

dree ::

aja razumem, hvala :)

zanima me pa še to, čeprav sem updatal na firmware 6.60 mi vseeno ne gre povezat psp z rač. preko usb kabla..ali to zaradi tega adapterja ne gre?

hojnikb ::

Možno, čeprav malo verjetno.
Vrž ta adaptor stran pa nabav en memory stick.
Al pa obdrž sam 16gb mSD pa jo dej v kak drug card reader.
#brezpodpisa

dree ::

ok bom poskusil tako :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSP - pomoč

Oddelek: Konzole
464034 (1486) hojnikb
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25647420 (19784) Peter6
»

PSP

Oddelek: Konzole
283086 (2114) ABX
»

PSP-3004

Oddelek: Konzole
72524 (2307) levstek
»

Psp usb kabel problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
61204 (1142) Mentalist

Več podobnih tem