» »

Kako izboljsati anteno na wi-fi USB kljucku

Kako izboljsati anteno na wi-fi USB kljucku

Racunalnik ::

Mam tega k je na sliki, zanima me kako narediti dobro zunanjo anteno v smislu zicke, ce je pa kaksna s parabolo potem pa rabim zraven tudi kabel da jo lahko dam na poljubno tocko

Spajky ::

Tega Netgear ključka se NE predeluje !!! ker takole daleč najbolje deluje !!! Takemu ključku se napravi samo "enhancer" za izboljšanje signala, ker ima že vgrajeno perfektno chip antenco (ona bela pokončna stvarca-črtica na desni doli - vrh največjega signala je desni doljnji vrh pri točno tej slikci. Bogokletno je tale ključek predelovat!!!

Rešitev za povečavo (tudi bistveno na wifi B-only nastavitvi) dometa je "malo morje" ... poglej si 1., 2. in 5.i link, pa malo dobro preštudiraj zadeve >:D Priporočam TetraPak enhancer, posebej one moje TetraRex*** verzije z dodanimi malimi trobljami in velikim ojačenjem (zelo usmerjene!) če potrebuješ bolj za na daleč se priklopit.>:D

Ps.: jest sem se s podobne kvalitete enim podobnim ključkom z Nanosa in eno res ogromno in mojo najmočnejšo kartonsko/tetrapak prek 30dBi stvaritvijo priklopil k Italijanom na 1Mbit preko morja na 93km .. ;) ... za štos 8-) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deljenje WIFI povezave - razdalja

Oddelek: Omrežja in internet
154187 (3718) Spajky
»

Internet do počitniške hiše

Oddelek: Omrežja in internet
111627 (1243) Spajky
»

ojačitev omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
81859 (1573) integral15
»

kako izboljšati domet routerja

Oddelek: Omrežja in internet
4011900 (9754) Pyr0Beast
»

Wifi antena na siolovem sinope

Oddelek: Strojna oprema
284203 (2968) 333333

Več podobnih tem