» »

ojačitev omrežja

ojačitev omrežja

jus12 ::

zdravo,
verjetno že tisočkrat predelana zadeva, vendar nikjer ne najdem čisto točnih info glede zadeve:
prej sem imel modem in router Linksys wrt54gl, zdaj pa sem stvar zamenjal in imam wireless modem (drug ponudnik), pa bi rad, da v zgornjem nadstropju ojačam signal - se da za to porabit kar obstoječi router, ker ko sem ga za probo priklopil na wireless mi pokaže še prejšnje omrežje (najbrž pa ni dostopno) oz. povedano na kratko: ali se da na wireless vezat router za to, da ojačam signal, in če, kako?
res hvala za pomoč!
  • spremenil: jus12 ()

popster ::

bi rad dodaten router vezal ali anteno?

samo priklopiš drugi ruter na wan-lan in nastaviš svoje ipje,mask..

nevem kaj je zate wireless..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: popster ()

jus12 ::

ruter (linksys, ki ga imam že od prej), lahko malo bolj razložiš, prosim, kako se to nastavi? hvala

ali3n ::

Povezava med dvema routerjema in wireless

mislim da imaš podobno situacijo;
bolj proti koncu threada glej.. od skice omrežja naprej.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

integral15 ::

Hm ja jast mam tudi problem, rad bi ojačal signal sam te antence, ki je gori se ne da dol uzet je fixsna, a je se kaka resitev a obstajajo tudi kake usb antence ker modem ima usb priklucek. Prosim za pomoč. Hvala

gendale ::

jus12 je izjavil:

zdravo,
verjetno že tisočkrat predelana zadeva, vendar nikjer ne najdem čisto točnih info glede zadeve:
prej sem imel modem in router Linksys wrt54gl, zdaj pa sem stvar zamenjal in imam wireless modem (drug ponudnik), pa bi rad, da v zgornjem nadstropju ojačam signal - se da za to porabit kar obstoječi router, ker ko sem ga za probo priklopil na wireless mi pokaže še prejšnje omrežje (najbrž pa ni dostopno) oz. povedano na kratko: ali se da na wireless vezat router za to, da ojačam signal, in če, kako?
res hvala za pomoč!

izklopi wireless na modemu, na lan port od modema poveži lan port z linksysa in uporablji linksysa za wlan

integral15 ::

integral15 je izjavil:

Hm ja jast mam tudi problem, rad bi ojačal signal sam te antence, ki je gori se ne da dol uzet je fixsna, a je se kaka resitev a obstajajo tudi kake usb antence ker modem ima usb priklucek. Prosim za pomoč. Hvala


a mogoce kdo ve prosim.Hvala

Spajky ::

Seveda je ; 4 tema/link nekje na dobri polovici teme je Frupi tetrapak enhancer; pa probaš tudi nastavitev wifi mode na ruterčku/modemu nastavit na B-Only, pa bo neslo dlje ... in lahko ne bo treba tetrapaka ... finta z Usb ključkom na modem/ruter pa ne bo delalo, ker ni za to namenjen tak vhod na navadnem ruterju ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

integral15 ::

sm nastimal na B-only


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jačanje signala na anenah WRT54GL routerja

Oddelek: Omrežja in internet
121628 (1177) Spajky
»

Siol WiFi (optika) - ping

Oddelek: Pomoč in nasveti
142309 (2015) zuz3k
»

Kitajske antene 10dbi+

Oddelek: Omrežja in internet
276263 (5285) krop
»

Ojačanje signala WLAN

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
102159 (1876) Spajky
»

Podaljšanje wireless signala

Oddelek: Omrežja in internet
71649 (1547) IceIceBaby

Več podobnih tem