» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
185 / 194
»»

a_borlak ::

Megla v stanovanju je znak, da imaš stanovanje v Ljubljani :).

katimm ::

Moram pohvalit hofer dostavo za vracilo izdelka. Enostavno poklices za prevzem, tudi razloga ne rabis podat in zadevo prevzame posta. Pa sem mislil da bo kaj bolj komplicirano kot pa fizicno v trgovini :)

barakus ::

Kaj si pa vračal?

katimm ::

barakus je izjavil:

Kaj si pa vračal?


Soundbar od Trusta

klinker ::

shadeX je izjavil:

Nvm, bom raje investiral v dražjega, ker to me zna na dolgi rok pridet dost dražje, ker čistočo vseeno cenim malo več.

Vseeno pa lahko napišete vaše izkušnje s tem sesalnikom.


Jst imam se prvo verzijo in za ta denar je prav ok. Dela ze 3 leta, tamali (1 in 3 leta) se stalno gonijo z njim, ga premetavajo, skacejo po njem ipd, pa kr dela in dela :D

mtosev ::

Hofer ima nov gaming notebook za 1200eur. Rtx 2060, core i7, 512gb nvme, win 10, etc

https://dostava.hofer.si/MEDION/Igri%C4...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

max00slo ::

mtosev je izjavil:

Hofer ima nov gaming notebook za 1200eur. Rtx 2060, core i7, 512gb nvme, win 10, etc

https://dostava.hofer.si/MEDION/Igri%C4...

+ 3 leta garancije
+ cena
- ekran? fhd, ni 144hz?
Si non confectus, non reficiat.

Kaj_ti_mar ::

mtosev je izjavil:

Hofer ima nov gaming notebook za 1200eur.


1299€ je bolje zaokrožiti na 1300€, ne na 1200 :-)

49106 ::

Morda bo Marko dodal teh 99 eur :)

mtosev ::

Očitno nisem dobro vido ane.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

49106 ::

Hecam te :P Lapsus pač.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Kodrnusa ::

A se tole izplača? Rabimo en wifi printer in scanner v hisi za šolo otrok. Pa da niso kartuše predrage pa ločeno črne pa barvne..
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Djole ::

Mislim da se. Drugje ga nimas pod 85€, na mimovrste so kar pohvalili zadevo...plus prednost hofra(moj primer za podobno napravo nekaj let nazaj, je zacel printer nekaj zafrkavati) je, da ne komplicirajo v primeru, ce je kaj narobe oz do 50€ sploh ne posiljajo v popravilo ampak takoj dobis denar nazaj.

recmajkemi ::

Po mojem mnenju se je inkjeta se ogni v velikem loku in seži globje v žep za lasersko multifunkcijsko napravo, na dolgi rok boš prišparal.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

misek ::

recmajkemi je izjavil:

Po mojem mnenju se je inkjeta se ogni v velikem loku in seži globje v žep za lasersko multifunkcijsko napravo, na dolgi rok boš prišparal.
Sem malo povprašal naokoli pa ljudje nimajo težav z njimi. Zato sem ga spomladi tudi sam kupil. Upam, da zdrži nekaj let :)

Sicer pa vseeno: kaj bi bil ugoden barvni laser? Samo printer ali pa multifunkcijska naprava.

NejcSSD ::

Kodrnusa je izjavil:

A se tole izplača? Rabimo en wifi printer in scanner v hisi za šolo otrok. Pa da niso kartuše predrage pa ločeno črne pa barvne..
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...


G3411, ma polnjenje na flaške ali pa Epsonov ekvivalent L3xx tam maš črnila za 10 let že zraven in nakup novega na flaške je čisto poceni. Tukaj boš skuril 2-3komplete in si že na ceni 150
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

misek ::

V službi imam Epson L655, ki ni zdržal pripadajočih flašk. Začel je namreč pacati, izgubljati vrstice, ... Epson nikoli več :)

tikitoki ::

LAserji all the way, ce res ne ves zakaj potrebujes ink jet. Laserski tiskalnik lahko stojo dve leti, ga vklipis in delas. Pri ink jetu je zelo verjetno, da ne bo delovalo.

Sploh, ce ima brizgalni glavo, ce ima vsaka kartusa svojo, kot so imeli HPjevi inkjeti, potem je manj problematicno. Se vedno pa je zoprno, ce se ti zasusi kartusa, potem pa ciscenje, ki ni nujno, da resi problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

aborko ::

Še en glas za laserja. Jst sem se nasral z Brother DCP-J100, barve se sušijo, kljub relativno pogosti uporabi. Sem mislil, da so ta problem že zdavnaj rešili, pa je non stop potrebno čiščenje, ko 1x cel mesec nisem printal, se je glava tako zasušila, da sem jo moral v vročem alkoholu namakati, da je začela spet printati. Raje dam 3-5x več za laser, saj s ČB laserjem zadnjih 15 let ni bilo nobenih problemov, verjamem da je podobno s barvnim laserjem. Inkjet ni vreden živcev in časa...

Buggy ::

Na HP mutifunkcijski s kartusam tezav s susenjem otroc niso se imeli, pa je zdej ze 4 leta pri nas..printajo pa tudi ne vsak teden. Ravno letos drugic menjal original crno in barvno kartuso. So pa HP kartuse relativno drage cca 30€ komplet.
Tasca ima pa multifunkcijsko na filanje barvila in je ne more prehvalit, prinata pa vsega boga za upokojensko drustvo.

J.McLane ::

Jaz imam HP 6500, gledam da nekje iz leta 2012, vmes se je polomil en kolešček sem ga zalepil z dvokomponentnim lepilom, glave sem tudi že namakal v alkoholu, kartuše občasno ne zazna ko jo menjaš.... V glavnem, če se potrudiš se, da tudi ink jet vzdrževat več let, ampak pri naslednjem bom pa resno premislil o laserju. :))
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

energetik ::

tikitoki je izjavil:

Sploh, ce ima brizgalni glavo, ce ima vsaka kartusa svojo, kot so imeli HPjevi inkjeti, potem je manj problematicno. Se vedno pa je zoprno, ce se ti zasusi kartusa, potem pa ciscenje, ki ni nujno, da resi problem.
Nam je ravno to pri HP zakon, ker tiskamo malo in zelo naključno. Včasih tudi po 2 meseca nič. Če se slučajno zgodi, da se kaj zasuši, zamenjaš kartušo in dela kot nov.

Je pa res, da sem moral kupiti novega, ker so postale kartuše za prejšnjega (12 let) tako drage, da so bile dražje od nove multifunkcijske WIFI naprave... Za novega so zelo poceni, malce nad 10EUR komad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

cypena ::

Je kdo tukaj, da se malo bolj spozna na sobna kolesa? Jaz se žal ne pa bi potreboval malo pomoči pri nakupu kolesa za mojo 78 let staro mamo, da se malo porekreira.
Gledal sem tega iz Hofra
Je vreden nakupa?
Čeprav se mi zdi malo overkil pa vseeno. Mogoče se ga hitro naveliča in ga eventuelno lahko potem zase obdržim.
če seješ veter, boš po vsej verjetnosti požel vihar...
pa lep dan želim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cypena ()

Han ::

Ne, stran vržen denar. Po dveh urah bo to drag obešalnik za stvari...

Okapi ::

Ne nakladaj. Za osnovno razgibavanje in vzdrževanje kondicije je čisto OK.

mojca ::

Moja referenca je sicer stara 10 let, ampak ko sem takrat obredla vse stacune in sprobala vse bicikle, je imel Hoferjev dalec najboljsi price/performance. Za mladega v dobri kondiciji malenkost presvoh (pa se to govorim predvsem za tiste cenejse modele brez elektronike, ki so bili takrat po 130 EUR; drazji z elektricnim zaviranjem, kakrsen je ta, takrat po 200 EUR, so bili boljsi).

Tole sem napisala pred leti:
https://slo-tech.com/forum/t633485/p467...

V Hoferju zal ne mores testirat bicikla, ampak ce gres v kaksno drugo trgovino, sedi na bicikl, poganjaj na vso moc in preveri, koliko "steka". Na ostalem junku do 200 EUR z vztrajnikom do 6 kg (ce ni elektricna zavora) se je vse zatikalo in te mine, da bi sploh bicikliral. Za upokojenca v slabi kondiciji je morda malo bolj vseeno, ampak slab bicikel ima definitivno boljse moznosti za to, da postane obesalnik. (Jaz sem ga potrebovala za rehabilitacijo in je bil precej dolgo nepogresljiv pripomocek.)

kixs ::

Ce je bila stara mama navajena vozit kolo, potem ne bi smelo biti tezav. Sedez se da nastaviti po visini in globini. Sama mehanika in regulacija moci je dobra - imam "enakega" od Hoferja iz leta 2010. Ne verjamem, da je novejsi kaj slabsi. Po desetih letih je se vedno cisto OK. Ze takoj sem zamenjal stopalke in sedez, kasneje sem dodal nosilec za tablico.

Kar je res, zadnja leta ni tako veliko v uporabi. Zato tudi ljudje recejo, da je to stran vrzen denar. Sicer pa je vreden svojega denarja.

bedarija ::

Okapi je izjavil:

Ne nakladaj. Za osnovno razgibavanje in vzdrževanje kondicije je čisto OK.


to da je stran vržen denar, se ni nanašalo na kvaliteto izdelka, temveč na to da stare ljudi v kaj pripravit je muka in mnogokrat neuspešno.

energetik ::

Sobno kolo postane obešalnik za obleke ne zato, ker je zanič, ampak samo zaradi motivacije. Ampak tako je pri vsaki rekreaciji, če folk sebi ne razčisti v glavi zakaj to počne in nima motivacije, potem bo vsak pripomoček nabiral prah.
Tale iz Hoferja zgleda dober p/p. Je pa res, da za dobro motivacijo si lahko vzameš le par 10€ dražji Tacx smart trenažer, naročiš Zwift in potem je motivacije na tone.

OK.d ::

Ni ravno 10€;)
LPOK.d

Okapi ::

Predvsem pa ni za 80 let stare gospe.;)

bedarija ::

sej zato pa ne moreš za nič vprašat na slo-techu, ker ti prec skurcajo tvojo stvar in ti ponudijo neke uber dobre zadeve za nekaj 10 (beri 1000€) dražje. on bi rad da stara gospa ki v lajfu ni imela pametnega telefona da bo prek tablce furala giro d'italia

cypena ::

Hvala za mnenja, bom najbrž kar kupil ta bicikelj pol pa bo ker bo :)
Najbolj me je zanimalo če je po kvaliteti in uporabnosti nekako vreden svojega denarja.
Pač upam, da ga bo mama vsaj malo uporabljala in da ji postane všeč. Sicer redno hodi ven na sprehode in zjutraj tudi malo potelovadi, čez poletje pa tudi precej aktivno dela na vrtu in ureja svoje gredice. Za čez zimo in te čase ji pa utegne to sobno kolo priti zelo prav. Če jo kolo ne potegne, me pa tudi ne bo pobralo zaradi denarja in ga v končni fazi prodam ali dam komu drugemu, če ga ne bi obdržal zase. Pri mami me še e najbolj skrbi upravljanje preko konzole, ker je mama čist antitalent za te zadeve in znajo biti večje težave s prižiganjem in nastavljanjem recimo moči zaviranja itd.. Zato sem razmišljal tudi o čisto navadnem mehanskem sobnem kolesu z upravljanjem "na kruh in ribice" pa pri teh tudi ne vem kaj je za vzet.

Razni zgoraj omenjeni interaktivni trenažerji ne pridejo v poštev, ker nima ne tablice, ne pametnega telefona pa tudi pravega kolesa ne.
Je pa pri meni videla kolo na trenažerju in je nekako malo v šali rekla, da bi se ona tudi lahko vozila. In tako je prišla ideja o sobnem kolesu :)
Je pa sobno kolo proti trenažerju tudi bolj prikladno za gor in dol z njega zlezt, vsaj na pogled se mi zdi tako.
če seješ veter, boš po vsej verjetnosti požel vihar...
pa lep dan želim :)

oemdzi ::

Ne poznam osebe, ki bi po letu dni še vedno vsaj približno redno (ali vsaj pogosto) vozila sobno kolo. Morda nekajkrat letno dobijo preblisk, to je pa vse.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

gansta ::

Kaj pa kaj takega od Epsona: https://edigital.si/inkjet-tiskalniki/e...

Imam laserja (black & white), vendar občasno potrebujem natisniti nalepke na "vodni osnovi" ter kakšno sliko. Takrat smo šli na laserja ravno zaradi stališča, ker so se kartuše sušile, je kaj napredka na tem področju predvsem pri teh z zunanjim rezervoarjem?

Aston_11 ::

oemdzi je izjavil:

Ne poznam osebe, ki bi po letu dni še vedno vsaj približno redno (ali vsaj pogosto) vozila sobno kolo. Morda nekajkrat letno dobijo preblisk, to je pa vse.

Jp, redki so.

kixs ::

Js se ravno lotevam. Vceraj zjuraj za 20 minut, tako za ogrevanje ;) Ce bo cas, vsaj 3x tedensko po pol ure. Ce ga ne bo, pa kratek bolj intenziven 10min program.

šernk ::

@crypena: za ta denar boljšega sobnega kolesa ne dobiš. Sem ga kupil sam 3 leta nazaj v hoferju, zaradi rehabilitacije kolena, sedaj ga uporablja oče nekajkrat na teden po 30min na dan. Če bi ga imel za kupit še 1x, bi sicer kupil cenejšo verzijo za tam 130-150eur.

Ob rehabilitaciji itak več kot do 50W nisem prišel, oče več kot 100W ne goni, jaz pa ne zdržim na kolesu več kot 5min sedaj da si segrejem mišice, tako da je kolo overkill :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

100mib ::

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Je tole dober nakup, ali se dobi kaj boljšega v tem cenovnem rangu?

hojnikb ::

samo leti stran od teh atomov, ce mislis laptop dejansko uporabljat.
#brezpodpisa

HotBurek ::

A zdej že v tretjerazredni mesnici prodajajo laptope? Pa vindovse tudi mesar (po izobrazbi poštar) inštalira? Kvaliteta raste, cena pada. Logično.

Pa da se ve, drugorazrednih mesnic ni. So samo prvorazredne. In te so ali lokalni mesar na s.p.-ju, ali pa črni zakol.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

100mib ::

Na mimovrste je 320€, pa tudi ocenjen ni spet tok slabo.

hojnikb ::

sam procesor je se vedno zanic.
#brezpodpisa

Zstiller ::

Za občasne zadeve je ok, za kaj bolj resnega ga procesor zjebe. Na aliju ali pa gearbestu je redno cena med 180-200€, pa tale cena na mimovrste je tud ker neki je bil prej skoz 260€ zdaj so pač nabili ceno gor. Proizvajalec pa vsi ostali ga prodajajo za 299 dolarjv se pravi 250€. Zaslon je ok, ohišje je celo plastično tipkovnica sprejemljiva.

hojnikb ::

tale procesor je 1/3 hitrosti amd 3200U, kateri je ze sam po seb low end..
#brezpodpisa

bajsibajsi ::

Chuwi prenosniki imajo slab build. Razpadajo ob normalni uporabi.

d4vid ::

Za tak denar sem v hoferju pred parimi leti kupil 14", FullHD IPS, N3540 procesor s 2 GB rama in 500GB diska. S nadgradnjo na SSD in 4GB rama je za moje potrebe čist dober še danes, ni pa raketa.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Steinkauz ::

N4000 je precej bogi proc, samo za 270eur mislm, da težko dobiš kej bolj koristnega.
Ker drugače ima in HD zaslon in 8gb rama in 256gb ssd. Dobiš mogoče boljši proc, je pa ostalo slabše.

opeter ::

Če ne drugo, IPS zaslon v Chuwijih je TOP, vsaj, če primerjaš s TN jajci v raznih HP-jih, ASUS, ACER, Lenovotih ipd. do meje nekje 700-800 evrov, kjer pa se že tudi tukaj začnejo pojavljati IPS zasloni.



Edini problem je, da se zna pregrevati.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mtosev ::

Matka ima chuwi aerobook in zaslon za 410e prenosnik je super. 4,5wattni m3 6Y30 cpu, 8gb rama.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()
««
185 / 194
»»