» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
185 / 185
»
»»

a_borlak ::

Megla v stanovanju je znak, da imaš stanovanje v Ljubljani :).

katimm ::

Moram pohvalit hofer dostavo za vracilo izdelka. Enostavno poklices za prevzem, tudi razloga ne rabis podat in zadevo prevzame posta. Pa sem mislil da bo kaj bolj komplicirano kot pa fizicno v trgovini :)

barakus ::

Kaj si pa vračal?

katimm ::

barakus je izjavil:

Kaj si pa vračal?

Soundbar od Trusta

klinker ::

shadeX je izjavil:

Nvm, bom raje investiral v dražjega, ker to me zna na dolgi rok pridet dost dražje, ker čistočo vseeno cenim malo več.

Vseeno pa lahko napišete vaše izkušnje s tem sesalnikom.

Jst imam se prvo verzijo in za ta denar je prav ok. Dela ze 3 leta, tamali (1 in 3 leta) se stalno gonijo z njim, ga premetavajo, skacejo po njem ipd, pa kr dela in dela :D

mtosev ::

Hofer ima nov gaming notebook za 1200eur. Rtx 2060, core i7, 512gb nvme, win 10, etc

https://dostava.hofer.si/MEDION/Igri%C4...
i like:) [Dell Inspiron 13 7000 - i7 6500U, 8gb ddr3l, samsung 860evo, ips fhd]
moj oče darko 1960-2016
moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

• spremenil: mtosev ()

max00slo ::

mtosev je izjavil:

Hofer ima nov gaming notebook za 1200eur. Rtx 2060, core i7, 512gb nvme, win 10, etc

https://dostava.hofer.si/MEDION/Igri%C4...

+ 3 leta garancije
+ cena
- ekran? fhd, ni 144hz?
Si non confectus, non reficiat.

Kaj_ti_mar ::

mtosev je izjavil:

Hofer ima nov gaming notebook za 1200eur.

1299€ je bolje zaokrožiti na 1300€, ne na 1200 :-)

Messiah ::

Morda bo Marko dodal teh 99 eur :)
https://tinyurl.com/y6a33u76

mtosev ::

Očitno nisem dobro vido ane.
i like:) [Dell Inspiron 13 7000 - i7 6500U, 8gb ddr3l, samsung 860evo, ips fhd]
moj oče darko 1960-2016
moj labradorec max 2002-2013

Messiah ::

Hecam te :P Lapsus pač.
https://tinyurl.com/y6a33u76

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Messiah ()

Kodrnusa ::

A se tole izplača? Rabimo en wifi printer in scanner v hisi za šolo otrok. Pa da niso kartuše predrage pa ločeno črne pa barvne..
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Kodrnusa ()

Djole ::

Mislim da se. Drugje ga nimas pod 85€, na mimovrste so kar pohvalili zadevo...plus prednost hofra(moj primer za podobno napravo nekaj let nazaj, je zacel printer nekaj zafrkavati) je, da ne komplicirajo v primeru, ce je kaj narobe oz do 50€ sploh ne posiljajo v popravilo ampak takoj dobis denar nazaj.

recmajkemi ::

Po mojem mnenju se je inkjeta se ogni v velikem loku in seži globje v žep za lasersko multifunkcijsko napravo, na dolgi rok boš prišparal.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na. e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

misek ::

recmajkemi je izjavil:

Po mojem mnenju se je inkjeta se ogni v velikem loku in seži globje v žep za lasersko multifunkcijsko napravo, na dolgi rok boš prišparal.
Sem malo povprašal naokoli pa ljudje nimajo težav z njimi. Zato sem ga spomladi tudi sam kupil. Upam, da zdrži nekaj let :)

Sicer pa vseeno: kaj bi bil ugoden barvni laser? Samo printer ali pa multifunkcijska naprava.

NejcSSD ::

Kodrnusa je izjavil:

A se tole izplača? Rabimo en wifi printer in scanner v hisi za šolo otrok. Pa da niso kartuše predrage pa ločeno črne pa barvne..
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

G3411, ma polnjenje na flaške ali pa Epsonov ekvivalent L3xx tam maš črnila za 10 let že zraven in nakup novega na flaške je čisto poceni. Tukaj boš skuril 2-3komplete in si že na ceni 150
PC : Asus P8Z68-V, i5-2500K, 8GB DDR3, MX100 256GB, Win10
OFFICE PC: Q1900-ITX, 4GB DDR3, Samsung 830 128GB, Win10
MAC: Apple Macbook Air 13,3" Mid 2013 , i5, 128Gb SSD, HD5000, 4Gb

misek ::

V službi imam Epson L655, ki ni zdržal pripadajočih flašk. Začel je namreč pacati, izgubljati vrstice, ... Epson nikoli več :)

tikitoki ::

LAserji all the way, ce res ne ves zakaj potrebujes ink jet. Laserski tiskalnik lahko stojo dve leti, ga vklipis in delas. Pri ink jetu je zelo verjetno, da ne bo delovalo.

Sploh, ce ima brizgalni glavo, ce ima vsaka kartusa svojo, kot so imeli HPjevi inkjeti, potem je manj problematicno. Se vedno pa je zoprno, ce se ti zasusi kartusa, potem pa ciscenje, ki ni nujno, da resi problem.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: tikitoki ()

aborko ::

Še en glas za laserja. Jst sem se nasral z Brother DCP-J100, barve se sušijo, kljub relativno pogosti uporabi. Sem mislil, da so ta problem že zdavnaj rešili, pa je non stop potrebno čiščenje, ko 1x cel mesec nisem printal, se je glava tako zasušila, da sem jo moral v vročem alkoholu namakati, da je začela spet printati. Raje dam 3-5x več za laser, saj s ČB laserjem zadnjih 15 let ni bilo nobenih problemov, verjamem da je podobno s barvnim laserjem. Inkjet ni vreden živcev in časa...

Buggy ::

Na HP mutifunkcijski s kartusam tezav s susenjem otroc niso se imeli, pa je zdej ze 4 leta pri nas..printajo pa tudi ne vsak teden. Ravno letos drugic menjal original crno in barvno kartuso. So pa HP kartuse relativno drage cca 30€ komplet.
Tasca ima pa multifunkcijsko na filanje barvila in je ne more prehvalit, prinata pa vsega boga za upokojensko drustvo.

J.McLane ::

Jaz imam HP 6500, gledam da nekje iz leta 2012, vmes se je polomil en kolešček sem ga zalepil z dvokomponentnim lepilom, glave sem tudi že namakal v alkoholu, kartuše občasno ne zazna ko jo menjaš.... V glavnem, če se potrudiš se, da tudi ink jet vzdrževat več let, ampak pri naslednjem bom pa resno premislil o laserju. :))
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

energetik ::

tikitoki je izjavil:

Sploh, ce ima brizgalni glavo, ce ima vsaka kartusa svojo, kot so imeli HPjevi inkjeti, potem je manj problematicno. Se vedno pa je zoprno, ce se ti zasusi kartusa, potem pa ciscenje, ki ni nujno, da resi problem.
Nam je ravno to pri HP zakon, ker tiskamo malo in zelo naključno. Včasih tudi po 2 meseca nič. Če se slučajno zgodi, da se kaj zasuši, zamenjaš kartušo in dela kot nov.

Je pa res, da sem moral kupiti novega, ker so postale kartuše za prejšnjega (12 let) tako drage, da so bile dražje od nove multifunkcijske WIFI naprave... Za novega so zelo poceni, malce nad 10EUR komad.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: energetik ()
««
185 / 185
»
»»