» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
166 / 194
»»

49106 ::

Nima veze, ker je še zmeraj dražji na mililiter. Embalaža predstavlja dobršen del stroška, (tudi) zato je redna cena večjega vedno ugodnejša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

šernk ::

(tudi) zato je redna cena večjega vedno ugodnejša.

krhsk khrsssk khrrhsssk

precej ljudi pade na to finto: kupim večje, ker je itak ceneje. Trgovci so že zdavnaj to pogruntal in so v precej primerih podražili večje stvari. Hofer ima precej takšnih "čvačk".
nazadnje sem pred cca pol leta padel na finto pri nekih čokoladkah. jih kupim 15 ali 20 v paketu ker itak so ceneje od tistih 10 v paketu. pol pa pogruntaš da so v manjšem pakiranju cenejše. Isto vem da je pri alkoholnem kisu za vlaganje, enkrat želel kupit v akciji 5l ga in sem potem pogruntal da je pakiranje po liter cenejše.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

matobeli ::

Barkafe je bil cenejši un po 100g kot pa 500g;(( Ampak je mogoče zaradi tega ker je 500g vakumska.

"Šparovi" XXL izdelki so tudi dostikrat dražji kot od istega proizvajalca manjša pakunga.

49106 ::

Res je, v nekaterih primerih je cena manjše embalaža enaka ali ugodnejša, ampak jaz sem govoril za parfume. Lična embalaža predstavlja velik del končne cene parfuma.

Stari maček ::

zavajon je izjavil:

Stari maček je izjavil:

Ni kriv Hofer ampak tisti, ki jih voliš...

Hočeš reči, da tisti, ki jih volimo, določajo cene v Hoferju?

Vsekakor. Z odločitvami o zakonodaji (obratovanje trgovin ob nedeljah podraži poslovanje, enako pretirano število občin....), svojo nesposobnostjo, korumpiranostjo itd. Žal se večina volilcev tega ne zaveda.

MrStein ::

Glavnodasonaši.press
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

scipascapa ::

vedno morate gledati na enoto, na kg / na l.

matobeli ::

Ma nemoj.

tikitoki ::

49106 je izjavil:

Res je, v nekaterih primerih je cena manjše embalaža enaka ali ugodnejša, ampak jaz sem govoril za parfume. Lična embalaža predstavlja velik del končne cene parfuma.


Če kupuje poceni umetno svinjarijo, potem to drži. Kvaliteten parfum Je na liter drag.

Okapi ::

LOL, še en, ki bolj slabo razume.
Imaš enak parfum, v majhni in večji steklenički. Moraš preračunati € na ml, da vidiš, kaj je res ceneje.

Recimo konkretno, 50 ml Channel No5 je 100 evrov , 100mm pa 135 evrov. Kaj se bolj splača vzeti - 2x50 ml ali 1x100 ml?

Killermode ::

Okapi je izjavil:


Recimo konkretno, 50 ml Channel No5 je 100 evrov , 100mm pa 135 evrov. Kaj se bolj splača vzeti - 2x50 ml ali 1x100 ml?

Če ga uporabljaš samo za "priložnosti" potem je 50ml dovolj. Ker ga ne boš nikoli porabil in se le tega bolj splača vzeti.
V nasprotnem primeru, če ga porabiš veliko se tistega za 135€ bolj splača vzeti.

MrStein ::

Aha, torej bolj se splača kupovati cele palete izdelkov? Bom upošteval ko bom naslednjič telefon naročal iz AliExpress...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Okapi ::

Ja, sem slišal, da trgovci od proizvajalcev naročajo po en kos, ker je tako ceneje. Malo več dela z računi sicer, ampak vsak vidi, da je 100 evrov za en telefon ceneje od 20.000 evrov za paleto telefonov.>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

HighBane ::

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Po spominu se mi zdi, da je hofer včasih vsaj osnovne podatke napisal. Tukaj pa zapišejo samo diagonalo in ceno v prospekt, sem mislil, da so vsaj na splet kaj več zapisali....
Vsaj 1080p, 1400p, morda je 4k :D. Sem videl opombo v drugi temi (HP 4HZ38AA ), samo vseeno mi ni jasno, zakaj šparajo s podatki.

hojnikb ::

>s polno visoko ločljivostjo

aka fullHD
#brezpodpisa

Matej_K ::

HighBane je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...


Greš na Hoferjev servisni portal
V iskalnik vpišeš številko izdelka: 86426

In izveš več podatkov o modelu, včasih tu kaj več, če na pa google.

Dodatno vprašanje: Kdo ve kako ta isti monitor spravit na steno...nič ''vesa'' lukenj za šraufe ne vidim..
... .. .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matej_K ()

spirit ::

HP 27fh nima možnost VESA namestitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: spirit ()

miko22 ::

fikus_ ::

Tale vrtljiv zadnji tečaj je uporaben, če režeš beton, opeko, ga obrneš tako, da se plošča vrti vstran in zato tudi prah nese vstran od tebe.

fopi ::

Tisti ki se malo bolj spoznate, a se ta prenosnik splača?

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

scipascapa ::

za to kar ponuja predrag

tomazic89 ::

Predrag za vsaj 30%.

bsslo ::

Nekoč je bil tukaj en fant, ki je napovedal izdelke, ki jih še ni v katalogu.

Ali imamo informacijo, da se bo kakšna IP kamera prodajala kmalu?

Carjou ::

Zdravo,
je kdo nabavil Muller Licht luči (so že dlje časa v ponudbi). Kupil sem eno Gu10 Žarnico, sedaj pa nevem kako jo nastavljati, daljinec še morem kupiti, ker jih niso več imeli, preko Zigbee Smart home aplikacije pa negre (nemorem narediti računa). Torej je komu uspelo upravljati luči preko tefona?

Hvala že v naprej,
Lp

miko22 ::

Kaj pravite na tale robotski sesalnik?
cenovno je ugodno, samo kako se kaj obnese glede na kako rombo.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: perci ()

miko22 ::

kaj pa tole?
Za nekega nezahtevnega uporabnika. SSD verjetno nima, dokupiš pa mislim, da je cenovno ugodno. kaj pravite?
V enem Hoferju sem še našel.

Tilen ::

Danes vpišem v navigacijo "Hofer" in vidim, da imam v radiju 5 kilometrov, 10 Hoferjev.

Hofer



Vsaka čast, res so se razširili.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

johanblond ::

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
MEDION(R) AKOYA(R) E4272 (MD63300)
35,5-cm (14") zaslon na dotik s polno visoko ločljivostjo in IPS-tehnologijo
¤ 4-GB delovni pomnilnik DDR4
¤ 64-GB bliskovni pomnilnik
¤ visokokakovosten aluminij
¤ dizajn brez hladilnih ventilatorjev
¤ prostor za dodaten disk SSD (dodaten disk SSD ni sestavni del ponudbe)(ker imam 2,5" 256 GB SSD v predalu, je to super opcija)

A kdo ima in lahko komentira sledeče:
- kako se obnesejo različni načini uporabe
- hardwerska zmogljivost za domačo uporabo - pisarniška in multimedijska
- kako deluje po optipu, zadnja dva laptopa sta končala svojo pot, ne kar sta bila prestara, ampak ker sta imela zlomjene pante zaslona (> 5 let, Toshiba in HP), kako je s hlajenjem

modelno1 ::

Ne veseli se prehitro s SSDjem, vgradiš lahko le m.2 SSD.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Nesta ::

Tilen je izjavil:

Danes vpišem v navigacijo "Hofer" in vidim, da imam v radiju 5 kilometrov, 10 Hoferjev.

Hofer



Vsaka čast, res so se razširili.


To je katastrofa. Namesto da bi imeli kak proizvodnji obrat pa trgovine na vsakem vogalu, ki so totalna neumnost.
Včasih smo trikrat premislili preden smo kaj kupili. Danes pa kupimo vse kar vidimo..
Dokler bomo kupovali stvari ki jih ne rabimo bodo trgovine živele in gradile dalje. žal.

Matko ::

johanblond je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
MEDION(R) AKOYA(R) E4272 (MD63300)
35,5-cm (14") zaslon na dotik s polno visoko ločljivostjo in IPS-tehnologijo
¤ 4-GB delovni pomnilnik DDR4
¤ 64-GB bliskovni pomnilnik
¤ visokokakovosten aluminij
¤ dizajn brez hladilnih ventilatorjev
¤ prostor za dodaten disk SSD (dodaten disk SSD ni sestavni del ponudbe)(ker imam 2,5" 256 GB SSD v predalu, je to super opcija)

A kdo ima in lahko komentira sledeče:
- kako se obnesejo različni načini uporabe
- hardwerska zmogljivost za domačo uporabo - pisarniška in multimedijska
- kako deluje po optipu, zadnja dva laptopa sta končala svojo pot, ne kar sta bila prestara, ampak ker sta imela zlomjene pante zaslona (> 5 let, Toshiba in HP), kako je s hlajenjem

preveri, če lahko sploh nadgradiš RAM? 4GB je precej malo.
drugo pa zmogljivost procesorja

Daliborg ::

Tole je meni čisto predrago za kar ponuja strojna oprema razen tega da je zaslon na dotik ni prav nič impresivno za ta denar. Cena je najverjetneje formirana zgolj zaradi ohišja če ti to več pomeni kot pa delovanje, ker omenjene specifikacije znajo hitro biti premalo tudi za pisarniška orodja(office).

lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

CyberPunk ::

Če se še jaz prišlepam na tole okoli Hoferjevih hibridov... Če kdo ima, me zanima:
-ali se tipkovnica deaktivira, ko zadevo prepogneš za 360 stopinj v "tablet mode" ali pa je treba paziti, da po nesreči česa ne pritisneš?
-kako moteč je del pod zaslonom, ker vidim, da imajo vsi kar nekaj centimetrov neuporabne površine tam spodaj (še moj 8 let star prenosnik ima zaslon do roba oz. do okvirja, tule pa mi izgleda, kot da je črn pas še nad robom)?

carota ::

johanblond je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
MEDION(R) AKOYA(R) E4272 (MD63300)
35,5-cm (14") zaslon na dotik s polno visoko ločljivostjo in IPS-tehnologijo
¤ 4-GB delovni pomnilnik DDR4
¤ 64-GB bliskovni pomnilnik
¤ visokokakovosten aluminij
¤ dizajn brez hladilnih ventilatorjev
¤ prostor za dodaten disk SSD (dodaten disk SSD ni sestavni del ponudbe)(ker imam 2,5" 256 GB SSD v predalu, je to super opcija)

A kdo ima in lahko komentira sledeče:
- kako se obnesejo različni načini uporabe
- hardwerska zmogljivost za domačo uporabo - pisarniška in multimedijska
- kako deluje po optipu, zadnja dva laptopa sta končala svojo pot, ne kar sta bila prestara, ampak ker sta imela zlomjene pante zaslona (> 5 let, Toshiba in HP), kako je s hlajenjem

Imam sicer prejšnji model, kakšni 2 leti star, sedaj se bolj občasno uporablja, v začetku pa vsakodnevno.
Kot tablico ga nisem uporabljal, ker sem samo po zaslonu packal, deluje pa lepo.
Ko ga preklopiš na tablet mode windowsi to zaznajo in vprašajo za potrditev, mislim da se takrat tipkovnica izklopi. Nisem ga tako uporabljal, tako da ne vem.
Kvalitetno je narejen, tikovnica super, lahek, baterija dolgo zdrži. Ohišje pa je bolj občutljivo na praske.
Ta ima kovinske pante in delujejo kot prvi dan.
Zmogljivost, mi je bila z Win 10 prešvoh in sem dal gor Ubuntu 18.04 in lepo deluje. Za pisarniško uporabo je OK. Youtube, GMail ipd. tudi vredu laufa.

matobeli ::

Je pa to hofer, magar nabaviš, v avtu potestiraš in takoj vrneš če ni vse po planu :)

Killermode ::

matobeli je izjavil:

Je pa to hofer, magar nabaviš, v avtu potestiraš in takoj vrneš če ni vse po planu :)

Ne moreš. V hoferju plačaš in ti pošljejo domov po pošti.

matobeli ::

Uf pa res, my bad.

Ok, malo več logistike, še vedno pa lahko brez problema vrneš.

Tilen ::

Nesta je izjavil:

Tilen je izjavil:

Danes vpišem v navigacijo "Hofer" in vidim, da imam v radiju 5 kilometrov, 10 Hoferjev.

Hofer



Vsaka čast, res so se razširili.


To je katastrofa. Namesto da bi imeli kak proizvodnji obrat pa trgovine na vsakem vogalu, ki so totalna neumnost.
Včasih smo trikrat premislili preden smo kaj kupili. Danes pa kupimo vse kar vidimo..
Dokler bomo kupovali stvari ki jih ne rabimo bodo trgovine živele in gradile dalje. žal.


Kaj točno je slabega v tem? Ne razumem. Si še en tistih, katerim je delo samo kramp in lopata? Teh 10 Hoferjev prav tako zaposluje ljudi in nudi kruh marsikomu. Ne samo kupcem kruha.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

scipascapa ::

Tilen: imamo preveč trgovin, to je dejstvo.

Tilen ::

Nimamo. Preveč bi jih bilo, če ne bi imele posla.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

OK.d ::

Saj tudi takšne obstajajo pri najboljšem sosedu recimo:)
LPOK.d

Dr_M ::

Kaj točno je slabega v tem? Ne razumem. Si še en tistih, katerim je delo samo kramp in lopata? Teh 10 Hoferjev prav tako zaposluje ljudi in nudi kruh marsikomu. Ne samo kupcem kruha.


Bucke.
A zato gre amerikanosom tok dobro in kitajcem tok slabo?
Americani nicesar vec sami ne proizvajajo, v najboljsem primeru samo sestavljajo, skladiscijo in prodajajo. Zato so jih kitajci povozil (pravtako evropo), ker delajo.
Proizvodnja se vedno poganja gospodarstvo, ne pa trgovina.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

perci ::

Proizvodnja se vedno poganja gospodarstvo, ne pa trgovina.

Kakor katero. Antwerpen ni postal prestolnica diamantov zato, ker bi imeli tam okoli veliko rudnikov.

MrStein ::

A niste malo off topic?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

carota ::

MrStein je izjavil:

A niste malo off topic?

Par ljudi, ki bi omejilo svobodo odločanja sočloveku in podjetjem, vedno dvigne koga v luft. :|

49106 ::

Tilen je izjavil:

Nimamo. Preveč bi jih bilo, če ne bi imele posla.


Preveč pošt imamo v manjših naseljih, zato jih zapiramo.

Furbo ::

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Kaj mislimo o temle, sorodnik bi kupil računalnik za mulca, malo sem gledal, pa nisem prepričan, da kak naš trgovec lahko ponudi kaj več za isti denar? Čezmejni nakupi odpadejo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

Han ::

Izgleda kar v redu. Glede na prve ocene ni med tišjimi.

https://www.testberichte.de/p/medion-te...

Furbo ::

Ja malce sem klikal pcje pri nas, pa ne vidim nič primerljivega, manj garancije (3leta), brez windows, pa večinoma še zastarele grafe tlačijo noter.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

scipascapa ::

za 1000€ pa ja sestaviš kakšen AMD RYZEN sistem no.
««
166 / 194
»»