» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
129 / 194
»»

tikitoki ::

dekoman je izjavil:

V MS pred pribl. 2 tednoma ob odprtju novega Hoferja na Kroški ulici so imeli v otvoritveni ponudbi na voljo Medion Akoya P6660 (MD 99790) za 399€.

http://aldi.medion.com/md99790/sl/?refP...

Ni jih bilo tako malo takrat na zalogi. Mogoče je še kak. Za tako ceno spada med Bestbuy prenosnike glede na price/performance.


Dobra cena, ni kaj.

fireX88 ::

Mi lahko kdo pomaga pri garanciji? Sem napisal problem tukaj:

https://slo-tech.com/forum/t449251/p525...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

misso ::

Kajpravite na tale prenosnik iz mediona?

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Uporabljal biga samo za prebiranje pošte, srfanje in gledanje filmov

scipascapa ::

nič posebnega.

hojnikb ::

dejansko ni švoh (grafika nivo 930m, ssd, fhd ips) je pa bil imo un deal za 499e bolši februarja..
#brezpodpisa

nikolahodin ::

V eni reklami sem videl hoferjev usb 3.0 usb z 128 gb kapacitete.

miko22 ::

misso je izjavil:

Kajpravite na tale prenosnik iz mediona?

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Uporabljal biga samo za prebiranje pošte, srfanje in gledanje filmov


Čist uredo bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

Dr_M ::

Hud prenosnik, samo ni mi jasno, zakaj ima samo 4GB rama pri takem procesorju. Ram je poceni, lahko bi dal 8GB.

hojnikb ::

nekje so mogl rezat. Bolše pr ramu, kot pa pr procu al pa displayu. Ram lahko đabe dodaš
#brezpodpisa

Dr_M ::

Nepotreben dodaten strosek ubistvu. Not je vprasanje kaksen ram, tako da je to enih dodatnih 50e ziher.

hojnikb ::

noter je hynix 1600Mhz ram.
#brezpodpisa

NejcSSD ::

hojnikb je izjavil:

nekje so mogl rezat. Bolše pr ramu, kot pa pr procu al pa displayu. Ram lahko đabe dodaš

Word!
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

hojnikb ::

čeprav imo bi bla zmaga če bi zamenjal 1t disk za 240g ssdja in dodatnega 4gb rama. Za isto ceno seveda...
#brezpodpisa

opeter ::

Dr_M je izjavil:

Hud prenosnik, samo ni mi jasno, zakaj ima samo 4GB rama pri takem procesorju. Ram je poceni, lahko bi dal 8GB.


Dokupiš sam in ga zamenjaš.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Mare2 ::

opeter je izjavil:


Dokupiš sam in ga zamenjaš.


Se ne splača. Se že drugje dobi...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

misso ::

hojnikb je izjavil:

čeprav imo bi bla zmaga če bi zamenjal 1t disk za 240g ssdja in dodatnega 4gb rama. Za isto ceno seveda...


128-GB SSD in 1.000-GB HDD

ima notri 128 gb SSD disk

OK.d ::

matobeli je izjavil:

Jaz ga bom zelo verjetno vzel, se mi zdi kar dobra ponudba, pa ravno bom potreboval eno tako mašinco, pa še za rezervno baterijo ni treba skrbet kje in za koliko se jo bo dobilo.

marca je bil 50€ z eno baterijo, kar pomeni da je dodatna baterija 20€, kar se mi ne zdi pretirano, vsaj ne za 20V Li-ion.

Danes sem nabavil to mašinco in so obe baterije zraven napol prazne, kaj je zdaj bolje za baterije, da jih takoj napolnim ali pa najprej spraznim in šele nato polnim?
LPOK.d

hojnikb ::

nima veze, to je li-ion
#brezpodpisa

matobeli ::

Tako je, nima veze. Vseeno jo pa napolni če jo misliš uporabljat :))

Jaz je žal nisem uspel dobit (bil ob 17h v obeh Hofrih v Kranju) :(
Bom jutri klical če je kje v bližini kakšna. Če pa kdo ve pa nič šparat.

Je mogoče kdo vzet tist velik komplet "gedor", se splača? Bi rabil tudi nekaj takega ampak malo cincam ker mi je škoda dodatnega denarja za imbuse in izvijače ker jih imam že precej.

Matevz96 ::

matobeli je izjavil:

Tako je, nima veze. Vseeno jo pa napolni če jo misliš uporabljat :))

Jaz je žal nisem uspel dobit (bil ob 17h v obeh Hofrih v Kranju) :(
Bom jutri klical če je kje v bližini kakšna. Če pa kdo ve pa nič šparat.

Je mogoče kdo vzet tist velik komplet "gedor", se splača? Bi rabil tudi nekaj takega ampak malo cincam ker mi je škoda dodatnega denarja za imbuse in izvijače ker jih imam že precej.


Tale komplet:
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Zdi se mi enak kot lani, lanska imam dva eden je praktično v dnevni rabi, drugi je pa doma (večinoma za takrat ko prvega ni pri roki, se kaj izgubi). Gedore so kakovostne, imbusi so bolj tako (za moj okus malo premehki, za kakšne manjše stvari pa povsem dobri), nastavkov za izvijače pa ne uporabljam ker so ležišča nekakovostna (ne ostanejo na svojih mestih ampak so po celi škatli, pravtako manjše gedore). Za to ceno je sicer odličen komplet.
#hooldthedoor

OK.d ::

matobeli je izjavil:

Tako je, nima veze. Vseeno jo pa napolni če jo misliš uporabljat :))

Jaz je žal nisem uspel dobit (bil ob 17h v obeh Hofrih v Kranju) :(
Bom jutri klical če je kje v bližini kakšna. Če pa kdo ve pa nič šparat.

Je mogoče kdo vzet tist velik komplet "gedor", se splača? Bi rabil tudi nekaj takega ampak malo cincam ker mi je škoda dodatnega denarja za imbuse in izvijače ker jih imam že precej.

Hofer-Boštanj ura 9:00 zaloga:6
LPOK.d

matobeli ::

Sem klical na Hofer, očitno so tole mašinco kar lepo razgrabili, na voljo samo še v poslovalnicah Kočevje, Črnomelj, Šentjur, Velenje, Sevnica

Šment. Bom vprašal v moji poslovalnici če bi lahko transfer naredil (če bodo hotli).

KraitPay ::

Mene pri tem akumulatorskem vijačniku moti poddimenzionirana baterija. Baterija je samo 1500mAh, če sem prav videl. Ob zmerni uporabi bo prazna v pol ure, če se bo uprabljala na najvišji stopnji vijačenja še prej.

Raje bi povečali kapaciteto baterije in malo zmanjšali navor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KraitPay ()

D3m0r4l1z3d ::

Dobro je, poceni je.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Okapi ::

V bistvu je za domačo rabo tako bolje. Orodje največkrat uporabljaš samo za manjša dela, redkokdaj moraš vrtati ali vijačiti več kot pol ure. Če slučajno delaš malo več, imaš pa še rezervni akumulator. Večkrat se pa zgodi, da je takšna poceni mašinca prešibka za tisto, kar bi rad naredil v pol ure. Za profesionalce, ki imajo orodje v rokah po več ur, so pa druge znamke in drugi modeli.

bajsibajsi ::

Je kdo, ki je kupil novi 128 GB kljucek, testiral hitrost?

Aston_11 ::

KraitPay je izjavil:

Mene pri tem akumulatorskem vijačniku moti poddimenzionirana baterija. Baterija je samo 1500mAh, če sem prav videl. Ob zmerni uporabi bo prazna v pol ure, če se bo uprabljala na najvišji stopnji vijačenja še prej.

Raje bi povečali kapaciteto baterije in malo zmanjšali navor.
Dačeč od tega. Dovolj sta dve bateriji. Ena na polnilcu, ena na stroju. Rata pretežko kakšno zavijanje šraufov nad glavo s 2x večjo baterijo. Polnilc pa ima v pol ure baterijo polno. Vsaj pri makiti, recimo.

scipascapa ::

P8 Lite 190 slabih, pomoje super nakup.

koyotee ::

Aston_11 je izjavil:

KraitPay je izjavil:

Mene pri tem akumulatorskem vijačniku moti poddimenzionirana baterija. Baterija je samo 1500mAh, če sem prav videl. Ob zmerni uporabi bo prazna v pol ure, če se bo uprabljala na najvišji stopnji vijačenja še prej.

Raje bi povečali kapaciteto baterije in malo zmanjšali navor.
Dačeč od tega. Dovolj sta dve bateriji. Ena na polnilcu, ena na stroju. Rata pretežko kakšno zavijanje šraufov nad glavo s 2x večjo baterijo. Polnilc pa ima v pol ure baterijo polno. Vsaj pri makiti, recimo.


Kaksna je teza? Na spletni strani hofra ni te informacije
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

OK.d ::

1302g brez nastavka za vijačenje ali svedra.
LPOK.d

shotalick ::

Dečki eno vprašanje,

mel bi en žarček za na balkon in mi je tale zadeva padla v oči --> https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Sedaj je znižana na 40€ + tist gel za prižiganje za 3€ kupim and that`s it. Je tole za kupit?

Hvala

Golden eye ::

Kup pa probaj. Če ni vredu ga pa vrneš

shotalick ::

Maš prav. Ne bom nič kompliciral preveč. Poročam kako se obnese.

Izak ::

Ga imam in je super, sploh za to ceno ki jo omenjaš. A to je v vseh poslovalnicah po taki ceni ali samo v določeni?

shotalick ::

Znižan je v Novem mestu...ogledoval sem si ga en čas, pa sem rekel, zihr bo še kakšen € manj. In je bil prejšnji teden na 50€ znižan, sedaj pa je na 40€. torej, ravno se odpravljam iz službe, direktno v Hofer :).

Izak, tnx za feedback.

dominuspro ::

bajsibajsi je izjavil:

Je kdo, ki je kupil novi 128 GB kljucek, testiral hitrost?


sekvenčno branje 120MB/s pisanje pa 39 MB/s
4k branje 7 MB/s pisanje 0.014MB/s

Zame osebno neuporaben, ker je prepočasen.

Heavy ::

https://www.hofer.si/sl/akcije/aktualna...


Kaj menite, sicer ima 1GB ram, ampak bi bil rabljen za brskati po spletu in pdf reader. Ampak 40€... :D
#TeamFelix

matobeli ::

ma ja, nakup je ok. če bo kakšna preveč še jaz vzamem eno. Sploh ker lahko računaš da bo škripnila v roku 3h let in verjetno dobiš nazaj keš ali pa novo.

OK.d ::

Preskoči, če hočeš da ti normalno deluje vzemi nekaj z 2GB rama;)
LPOK.d

d4vid ::

Glede na to da ma intel, ki sem ga mel tud jaz v tablci, se da spravit win10 gor?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

hojnikb ::

tole je dzabe, kdaj je tole navoljo ?
#brezpodpisa

Dr_M ::

Vikend.

hojnikb ::

kurba tole je res poce, glede na to a ma gps. prfektno za v avto
#brezpodpisa

nejclp ::

Heavy je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/akcije/aktualna...


Kaj menite, sicer ima 1GB ram, ampak bi bil rabljen za brskati po spletu in pdf reader. Ampak 40€... :D


S to tablico je vse OK, razen tegale:

HOFER Medion Lifetab P7332 SD kartica enable ?

Ne vem, kaj so mislil, če bi bilo vsaj 16 giga pomnilnika, bi bla uporabna tudi za kaj več, kot samo za v avto in filme gledat. Plus, to je zavajanje, da je pomnilnik razširljiv, ker ni.

scipascapa ::

tole bi tudi jaz vzel za igračkanje...hehe.

nejclp ::

shotalick je izjavil:

Znižan je v Novem mestu...ogledoval sem si ga en čas, pa sem rekel, zihr bo še kakšen € manj. In je bil prejšnji teden na 50€ znižan, sedaj pa je na 40€. torej, ravno se odpravljam iz službe, direktno v Hofer :).

Izak, tnx za feedback.


Jaz sem kupil 2, v Hofru na viču je bil 35 evrov 14 dni nazaj. Je pa čist OK za eno rundo za dva spečt, plus v kempu na Hrvaškem, kjer je prepovedano kurjenje, sem ga mel na mizi in je zgledal kot da je plinski, sem parkat pekel na njem, na balkonu tudi ni probleme, kadi se res minimalno, sem pa uporabil eno specialno oglje iz bauhausa (tam so taki žari 100 evrov), ne vem kolk se dimi sicer. Plus, tist hofrov gel smrdi ko svina (vsaj tisti beli) sem raje uporabil gel za fondi.

Izak ::

nejclp je izjavil:

Jaz sem kupil 2, v Hofru na viču je bil 35 evrov 14 dni nazaj. Je pa čist OK za eno rundo za dva spečt, plus v kempu na Hrvaškem, kjer je prepovedano kurjenje, sem ga mel na mizi in je zgledal kot da je plinski, sem parkat pekel na njem, na balkonu tudi ni probleme, kadi se res minimalno, sem pa uporabil eno specialno oglje iz bauhausa (tam so taki žari 100 evrov), ne vem kolk se dimi sicer. Plus, tist hofrov gel smrdi ko svina (vsaj tisti beli) sem raje uporabil gel za fondi.


Res je, tisti hofer gel fajn smrdi in dela sajast dim na začetku. Najbolje se malček odmaknit da izgori, potem pa akcija. Pa tudi različno oglje se kar pozna, tisto iz petrola mi bolj dimi kot recimo tisto iz špara. Drugače pa top žar, pripravljen je v 5-10 minutah. Ena izmed manjših pomankljivosti ki sem jih zasledil je, da je notranja posoda zaradi malo bolj hrapave obdelave malenkost bolj nepraktična za čiščenje. Pa velikost žara je za nekje max 1kg mesa, kar lahko dela probleme če maš kakšno manjhno skupinico za nasitit. :) Pa pazite da se ne dela kakšnih čevapčičev s sirom, ker začne sir odtekat na notranjo posodo in se potem tam smodi in je dima še pa še.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izak ()

dmok ::

Izak je izjavil:

Ena izmed manjših pomankljivosti ki sem jih zasledil je, da je notranja posoda zaradi malo bolj hrapave obdelave malenkost bolj nepraktična za čiščenje.
Malenkost bolj nepraktična za čiščenje ? S čim pa jo čistiš ? Meni je ni uspelo dobro očistiti z nobenim čistilom, pa sem jih preizkusil kar nekaj. Trenutna rešitev: s plinskim gorilnikom zažgem vso maščobo v posodi.

d.

Izak ::

dmok je izjavil:

Malenkost bolj nepraktična za čiščenje ? S čim pa jo čistiš ? Meni je ni uspelo dobro očistiti z nobenim čistilom, pa sem jih preizkusil kar nekaj. Trenutna rešitev: s plinskim gorilnikom zažgem vso maščobo v posodi.

d.


Še kar dobro se mi odnese tista "gobica" iz kovinskih ostružkov in kakšno bolj grobo (mivkasto) čistilo tipa VIM. Seveda pa popolnoma sijoča notranja posode ni možna, zaradi grobe površine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izak ()

Mare2 ::

nejclp je izjavil:


Ne vem, kaj so mislil, če bi bilo vsaj 16 giga pomnilnika, bi bla uporabna tudi za kaj več, kot samo za v avto in filme gledat. Plus, to je zavajanje, da je pomnilnik razširljiv, ker ni.


Kaj pa, če je sedanja SLO verzija drugačna?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo
««
129 / 194
»»