» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
130 / 194
»»

nejclp ::

Kako to misliš, drugačna, lolipop je gor, kar pomeni, da je omejeno zapisovanje na SD kartico, rutat se ga ne da. Uporabnega je 4 giga pomnilnika, ko se naložijo vsi default programi gor, plus dodaš 2 ali tri in ti ostane manj kod giga. Glih samo za filme gledat je uporabna, pa za pošto prebirat.

Dr_M ::

Kaj pa pricakujes za 40e? 8GB rama, pa 256GB ssd?

Mare2 ::

Kaj pa če na Google play obstoja aplikacija - Kamera ki bi imela funkcijo zapisovanja na SD kartico?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

nejclp ::

@drm Pričakujem, da če v deklaraciji piše "8 GB velik notranji pomnilnik (nezasedeni ca. 4 GB, s pomnilniško kartico razširljiv za do 128 GB" da bom notranji pomnilnik razširil, ko bom noter vtaknil 128 giga kartico. V resnici pa na koncu končaš s pol giga uporabnega pomnilnika, ki se ti zafila, če par map skineš za navigacijo, kaj šele, da bi z njo film snel ali kaj takega... Plus, tablica stane 100 evrov, znižana je na 40 evrov, jaz sem jo kupil dva meseca nazaj za 70, ko sem filal robo za na morje v Hoferju, pa sem vzel še tablico, ki je bila videt OK in dovolj poceni, da ni škode če jo fentaš ali ti jo kdo ukrade. Sploh nisem pričakoval take bedastoče, da je ob spodobnem procesorju in zaslonu, na kartici tako smešno malo pomnilnika, to sem šele na morju opazil, ko sem jo prvič prižgal.

@mare2 Vsaka "aplikacija-kamera" lahko piše na SD kartico, če ji to sistem dovoli.

Mare2 ::

nejclp je izjavil:


@mare2 Vsaka "aplikacija-kamera" lahko piše na SD kartico, če ji to sistem dovoli.

Včeraj sem se navdušil nad to tablico, danes pa me je vse minilo. Če to s SD kartico ni rešljivo, ni vredna niti 29,99 EUR.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

          ::

nejclp je izjavil:

Kako to misliš, drugačna, lolipop je gor, kar pomeni, da je omejeno zapisovanje na SD kartico, rutat se ga ne da. Uporabnega je 4 giga pomnilnika, ko se naložijo vsi default programi gor, plus dodaš 2 ali tri in ti ostane manj kod giga. Glih samo za filme gledat je uporabna, pa za pošto prebirat.


Saj krog ljudi s takimi potrebami je kar velik.

Dr_M ::


kartico razširljiv za do 128 GB" da bom notranji pomnilnik razširil, ko bom noter vtaknil 128 giga kartico.


Sej jo lahko das not in lahko si gor skopiras gor svoje datoteke. Vgrajen pomnilnik za aplikacije, sd kartica za ostalo. Kje je tukaj problem?

Mare2 ::

Dr_M je izjavil:



Sej jo lahko das not in lahko si gor skopiras gor svoje datoteke. Vgrajen pomnilnik za aplikacije, sd kartica za ostalo. Kje je tukaj problem?


Takole na roke premikat datoteke je že zgodovina, če še ne veš. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

nejclp ::

Dr_M je izjavil:


kartico razširljiv za do 128 GB" da bom notranji pomnilnik razširil, ko bom noter vtaknil 128 giga kartico.


Sej jo lahko das not in lahko si gor skopiras gor svoje datoteke. Vgrajen pomnilnik za aplikacije, sd kartica za ostalo. Kje je tukaj problem?

Problem je v tem, da v vgrajenem pomnilniku ni dovolj prostora niti za aplikacije. Saj pomoje ni gor niti placa za IGo ali Sygic recimo, če si kdo domišlja, da bo tole uporabljal zgolj za navigacijo v avtu.

pierch ::

Drugače obstaja app ki omogoča pisanje direkt na SD kartico, ampak je plačljiv Camera FV-5. Uporabljam na OnePlus X in shanjevanje na SD kartico deluje, čeprav imam še vedno Lolipop.
Pierch

MrStein ::

jype mode: čak, a ni to open surs linux world domination, kjer sam spremeniš, da dela točno tako kot si želiš?

(ja, meni to tudi gre na živce)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Pithlit ::

nejclp je izjavil:

Problem je v tem, da v vgrajenem pomnilniku ni dovolj prostora niti za aplikacije. Saj pomoje ni gor niti placa za IGo ali Sygic recimo, če si kdo domišlja, da bo tole uporabljal zgolj za navigacijo v avtu.

iGO z mapami slovenije, ter vseh sosednjih držav, zasede slab GB. PDF in Web brskalnika pa recimo 100MB skupaj. 4GB je čisto dovolj za to.
Life is as complicated as we make it...

hojnikb ::

me prav zanima če se da dat gor win... v končni fazi je edina ovira samo bios...
z 8GB placa bi se že našel kak zelo okleščen win :)
#brezpodpisa

OvCa77 ::

a to bo po vseh hoferjih?
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

hojnikb ::

it better be. Juter kampiram pred celjskim :)):))
#brezpodpisa

nejclp ::

Pithlit je izjavil:

nejclp je izjavil:

Problem je v tem, da v vgrajenem pomnilniku ni dovolj prostora niti za aplikacije. Saj pomoje ni gor niti placa za IGo ali Sygic recimo, če si kdo domišlja, da bo tole uporabljal zgolj za navigacijo v avtu.

iGO z mapami slovenije, ter vseh sosednjih držav, zasede slab GB. PDF in Web brskalnika pa recimo 100MB skupaj. 4GB je čisto dovolj za to.


Ne, nimaš 4 giga prostega, ko odpreš škatlo in prižgeš tablico se ti updejta sistem in default programi, pa maš okol giga prostega.
Še enkrat: Ne štartaš s 4 giga prostega ampak z manj kot 1 giga.
Pometal sem dol ves drek, najprej Mcafe antivirus, vse tiste korejske tipkovnice, ozadja itd, dal pa sem gor Mx player, ES file explorer, Fing in en šah, pa mogoče še 2 ali 3 programe _mogoče 3% tistega, kar mam na telefonu, pa mam manj kot giga placa.

Ne pravim, da je tablica zanič (razen kamere, ta je zanič), je pa izjemno bedasta. Mislim, ima potencial, pa je neuporabna. Če bi se jo dal rutat, bi bila pa stvar povsem drugačna.




hojnikb je izjavil:

me prav zanima če se da dat gor win... v končni fazi je edina ovira samo bios...
z 8GB placa bi se že našel kak zelo okleščen win :)


Dej jo kup, pa ko tako obvladaš, jo najprej samo rutaj, pa tukaj povej kako, da bomo še drugi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

hojnikb ::

a ma ta tablica kak dostopen recovery ?

Dej jo kup, pa ko tako obvladaš, jo najprej samo rutaj, pa tukaj povej kako, da bomo še drugi.


mam v planu juter nabavit in se mal poigrat. V skrajnem primeru se lahko še vedno vrne nazaj :)=
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

d4vid ::

hojnikb je izjavil:

a ma ta tablica kak dostopen recovery ?

Dej jo kup, pa ko tako obvladaš, jo najprej samo rutaj, pa tukaj povej kako, da bomo še drugi.


mam v planu juter nabavit in se mal poigrat. V skrajnem primeru se lahko še vedno vrne nazaj :)=

Sem mel kitajsko, zlo podobno, samo da je mela win10 in 16gb prostor. Mislim, da mi je windows pobral 8gb.

Je pa tablica mela uefi bios gor (mogu sem usb tipkovnico prklopt da sem prisel noter) in se je dal bp kak drug OS gor ruknit. Jaz sem samo ponovno namestil, ker je default prisel v kitajskem jeziku.

Tko da jutr je treba v hofer pa pograbit tole, 40e za tablico pa res ni veliko (pa precej zmogljiva za to ceno, ce je kaj podobna moji prejsnji).

Aja, pri w10 bi se znalo naredit, da touch ne dela.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

MrStein ::

O Android update se lahko le sanja?
Kak ima to Medion?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Dr_M ::

Mare2 je izjavil:

Dr_M je izjavil:



Sej jo lahko das not in lahko si gor skopiras gor svoje datoteke. Vgrajen pomnilnik za aplikacije, sd kartica za ostalo. Kje je tukaj problem?


Takole na roke premikat datoteke je že zgodovina, če še ne veš. :)


Jest vzamem kartico iz telefona, jo vtaknem v card reader, premecem nekaj MB ali GB podatkov gor/dol. In to v nekaj minutah, ce bi to delal preko telefona in wifija, bi pa to trajalo nekaj ur. Mogoce sem res malo staromoden, ampak moj cas ni zastonj.

HighBane ::

hmm če jim zmanjka jutri tablic, si jih lahko naročite dve iz Kitajske za enako ceno (+ ddv) ALIEXPRESS
Me zanima, koliko dobro dela gori Hearthstone.

buneech ::

HighBane je izjavil:

hmm če jim zmanjka jutri tablic, si jih lahko naročite dve iz Kitajske za enako ceno (+ ddv) ALIEXPRESS
Me zanima, koliko dobro dela gori Hearthstone.

tablet pc touch screen panel Digitizer Glass sensor replacement

Samo šipca/touch panel.

barracuda ::

Sem se danes pogovarjal z eno od poslovodij v enem od Hoferjev v LJ in mi je rekla, da pride jutri k njim samo ena tablica. Me je minilo da bi bil eden izmed ovac jutri v vrsti med penziči. Good luck vsem ki jo boste dobili. Tele Hoferjeve fore mi grejo počasi na jetra.

Zgodovina sprememb…

d4vid ::

buneech je izjavil:

HighBane je izjavil:

hmm če jim zmanjka jutri tablic, si jih lahko naročite dve iz Kitajske za enako ceno (+ ddv) ALIEXPRESS
Me zanima, koliko dobro dela gori Hearthstone.

tablet pc touch screen panel Digitizer Glass sensor replacement

Samo šipca/touch panel.


Medion je bolj kot ne omejen na EU, na kitajskem ga ne boš zasledil po moje.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Mare2 ::

HighBane je izjavil:

hmm če jim zmanjka jutri tablic, si jih lahko naročite dve iz Kitajske za enako ceno (+ ddv) ALIEXPRESS
Me zanima, koliko dobro dela gori Hearthstone.

Tole ni kpl tablica. Samo digitizer in tač screen. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Mare2 ::

pierch je izjavil:

Drugače obstaja app ki omogoča pisanje direkt na SD kartico, ampak je plačljiv Camera FV-5. Uporabljam na OnePlus X in shanjevanje na SD kartico deluje, čeprav imam še vedno Lolipop.


Pa misliš da bi delovalo tudi na tej Hoferjevi?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

m0LN4r ::

Sem probal Camera FV-5 in na vsaki napravi deluje drugace. Odvisno od hardwera.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mare2 ::

m0LN4r je izjavil:

Sem probal Camera FV-5 in na vsaki napravi deluje drugace. Odvisno od hardwera.

Glede na musko na videu mora biti to neka strašna stvar. Prevelika za ta Medion. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

HighBane ::

Mare2 je izjavil:

HighBane je izjavil:

hmm če jim zmanjka jutri tablic, si jih lahko naročite dve iz Kitajske za enako ceno (+ ddv) ALIEXPRESS
Me zanima, koliko dobro dela gori Hearthstone.

Tole ni kpl tablica. Samo digitizer in tač screen. :)


:FacePalm: Ne vem, kako sem spregledal to očitno dejstvo. Možno sem že planiral kampiranje jutri pred Hoferjim.

d4vid ::

Za 20eur ne dobis niti s kitajske tablice. V hoferju je tole top buy p/p.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

jalovec09 ::

pa tud če vam ne bo všeč jo na bolhi prodate za 40 evrov kadarkol

hojnikb ::

Če je kdo v dvomih, da se na 1G ram/8G flash ne more dat win10 :)

#brezpodpisa

D3m0r4l1z3d ::

Vse dela ok na 1gb, samo android ne 8-O
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Anney ::

Tudi jaz bom poskusil srečo, za hec. Če me bo čakala bo, če ne pač ne, rinil se zjutraj ne bom. :) Se je pa ista tablica prodajala že 2x, prvič 11. sep. 2015 in drugič 11. jan. 2016 po 100EUR. Tako, da je tole stara roba. :) TEST
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Dr_M ::

Sm nehal brat ta test ze na zacetku, kjer pod minus pise, da nima umts/lte. Kaksna je to neumnost pricakovat pri taki tablici sploh telefonski del? Pa ne pozabit, da je datum november 2015.

Anney ::

Še starejša, če so jo imeli že 11.9.2015 na voljo, vendar je še vseeno vredna teh 40€, za otroke in youtube risanke ter kakšno lahko branje na spletu. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

nejclp ::

Anney je izjavil:

Tudi jaz bom poskusil srečo, za hec. Če me bo čakala bo, če ne pač ne, rinil se zjutraj ne bom. :) Se je pa ista tablica prodajala že 2x, prvič 11. sep. 2015 in drugič 11. jan. 2016 po 100EUR. Tako, da je tole stara roba. :) TEST

Ni hudič, sam tale na linku Ma normalnih 16giga pomnilnika in ne 8, kot tista, zaradi katere boste jutri ob pol osmih zjutraj pred hofrom stali.

Anney ::

Naš hofer in okoliški so imeli samo po eno, pred očmi mi jo je vzela 70 letna omika. :) Torej neuspešno. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

hojnikb ::

same here, samo en komad... :)
#brezpodpisa

Stari maček ::

Na Šentiljski v MB so imeli cele tri...hčerka že uživa v risankah...Kdor misli, da jo bo dobil pozneje, je močen optimist. Stvar je dejansko podarjena...odlično je tudi to, da ima IR in nameščen program daljinec. Zaenkrat nimam pripomb nanjo.

;-) ::

Slov. Bistrica & Konjice 1 komad, sem pa po eni strani vesel ker je bv rinit z glavo skozi zid z temi spec. Potem pa bit ob zivce ob vsaki uporabi

jalovec09 ::

čez pol leta jo bodo na bolhi prodajal kot novo za 60 evrov:) ta bolha je itak podn, precenjena roba

;-) ::

Jaz sem na bolhi kupil ipad 2 wifi za 70€ brez praske kaj vem tablic je malo morje od 20€ daje ampak bi se mogo poglobit

jalovec09 ::

Zgleda je to nov način kako naivne ljudi spravit v Hofer, ker ni tablice mora pa še kej druzga kupit.
1 komad v poslovalnici ne se je*at, hehehe

;-) je izjavil:

Jaz sem na bolhi kupil ipad 2 wifi za 70€ brez praske kaj vem tablic je malo morje od 20€ daje ampak bi se mogo poglobit


včas se da s kom dogovorit, z večina pa ne, vztrajajo pri svoji ceni pol pa naj.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Razmisljam da bi sel v hofer vzel 12 kartonov mleka dal na blagajno, rekel se eno tablico prosim aha a nimate, pol pa tud mleka nebom mel :p

Pri nas je blo 50 folka pred hoferjem 15 do 8, pa grem do lidla po zajtrk ista pesem pa ni blo nobene bedaste akcije, kaj je folku nevem

D3m0r4l1z3d ::

Zadnjo kosi, že ob redni ponudbi je malo kosov na poslovalnico, zdaj pa so razprodajo imeli, itak da ne bo 5+ kos na zalogi
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

MadMen ::

jalovec09 je izjavil:

Zgleda je to nov način kako naivne ljudi spravit v Hofer, ker ni tablice mora pa še kej druzga kupit.
1 komad v poslovalnici ne se je*at, hehehe

Sej to je nekak point teh akcij, nekega pretiranga zaslužka nimajo, spravijo pa ljudi v trgovino. Meni se zdi tak način poslovanja neprimeren, če že nekaj daš na user experience, ampak na žalost niso edini, ki to počnejo.

Ampak podobno počnejo tudi z živili(vsi prodajalci), pač akcijske cene te zvabijo, profita skoraj nimajo, računajo pa da boš še zdraven kej kupil, kar bo dejansko profit. Stara taktika, ampak deluje.

barracuda ::

Mene moti najbolj to, da se zadeva oglašuje v letaku in na spletu, kot zares akcijska zadeva. Da bo na voljo v soboto in nedeljo. Nikjer ne piše, da bo zjutraj v "zares omejenih količinah, torej 1 kos ali do 5 kosov", ampak piše "do razprodaje zalog". Marsikateri otrok je štel svoje kovančke in cel teden sanjal kako si bo lahko kupil njemu finančno dosegljivo tablico. Hofer, kot "FER" podjetje bi se moralo tega zavedati. Potrošniki so tudi otroci in tudi finančno šibkejši sloj prebivalstva.

Tega "FER" podjetje ne bi smelo početi!

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

Saj tole tablico so že 1x prodajali po noralni ceni. Ver5jetno jim je kakih 20 kosov ostalo, pa so naredili akcijo. Brez veze jim leži v skladišču. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

connel ::

Ah, si že privlekel notri uboge otroke,... LOL
««
130 / 194
»»