» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
189 / 194
»»

darkolord ::

Jaz sem s 50 l barval:
- okna
- vrata (80 x 200)
- omare
- mize
- 10m ograje (s palčkami, ne solid)
- 15 m2 sobo, torej cca. 35 m2 sten (s tlačno posodo/pištolo)

Pa ni bilo nikoli težav. Kompresor dela non-stop, ampak nič hudega. Barvanje gre itak ultra hitro - na uč nekje 1 m2 na minuto (s tlačno posodo še precej več) - tako da prej zmanjka materiala kot zraka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Cheetah ::

Kupil 128gb medion usb in je nehal delat po dveh tednih, tako da ne priporočam če kdo namerava kupiti.

Gejspodar ::

Cheetah je izjavil:

Kupil 128gb medion usb in je nehal delat po dveh tednih, tako da ne priporočam če kdo namerava kupiti.


Že vsaj 10 let znana hiba večine Hoferjevih USB-jev.

Cveto ::

Meni je tudi crknil. Ne kupim več USB-ja v Hoferju.

MrStein ::

Očitno sem imel srečo, moj hitri USB3 (mislim da 64GB) še vedno dela.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

floyd1 ::

5 Hofer ključkov, eden prastar še vedno dela OK, eden (zlat) dela še samo v določenih USB portih in še to ne vedno???, trije pa... ...gotof si :'(. Zato sem jih že zdavnaj nehal v Hoferju kupovat.

OK.d ::

Ja to je ena izmed redkih stvari, katero se ne izplača kupovati v Hofru.
LPOK.d

Mare2 ::

MrStein je izjavil:

Očitno sem imel srečo, moj hitri USB3 (mislim da 64GB) še vedno dela.

Moj tudi. To je serija izpred nekaj let. :) Je pa res zelo hiter, sploh za tiste čase. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

NejcSSD ::

OK.d je izjavil:

Ja to je ena izmed redkih stvari, katero se ne izplača kupovati v Hofru.


So bili časi ko se je še splačalo. Imam 64GB 100/40 Read Write in zaenkrat dela super.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

JackOdpirac ::

Jaz imam tudi delujoc, ene 5 let star 128GB kljucek, tisti pocasnejsi, enkrat sem ga celo opral.

recmajkemi ::

 Kaj je razlika razen 30 mm višine pa še to sumim zin brez nastavka, ter cene.

Kaj je razlika razen 30 mm višine pa še to sumim zin brez nastavka, ter cene.

V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Matko ::

enak izdelek

Zaphod_B75 ::

Cheetah je izjavil:

Kupil 128gb medion usb in je nehal delat po dveh tednih, tako da ne priporočam če kdo namerava kupiti.


Žal lahko rečem da sem imel pred par leti podobne izkušnje: Dva 64gb medion usb3 ključka sta mi crknila v roku 1 leta. Gremo nazaj do blagajne pokažem račun - vrati pare, je šlo brez problema.
Ni vredno. Za tistih par evrov več kupim bilokeri sandisk ki so po mojih izkušnjah bolj zanesljivi (doma mam par primerkov celo starejših od 5 let) pa mirna bosna. 8-)
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

zanimivo, men ni crkno noben, pa sn jih mel kr neki. Je pa res, da se zelo verjetno da te zadeve nanov flesnat/inicilaizirat, sam to je ze izven dosega povprecnega slotechovca, očitno.
#brezpodpisa

MrStein ::

Zakaj bi podatke hranil na nosilcu, ki lahko kadarkoli (ponovno) crkne?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zaphod_B75 ::

hojnikb je izjavil:

zanimivo, men ni crkno noben, pa sn jih mel kr neki. Je pa res, da se zelo verjetno da te zadeve nanov flesnat/inicilaizirat, sam to je ze izven dosega povprecnega slotechovca, očitno.

pri meni sta imela oba enako težavo konstantno disconnectanje, včasih ga ni vidu. probal sem vse živo, od formatiranja do vseh možnih rešitev na googlu. ni šlo. škoda živcev in podatkov.
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

hojnikb ::

MrStein je izjavil:

Zakaj bi podatke hranil na nosilcu, ki lahko kadarkoli (ponovno) crkne?

zakaj bi podatke sploh _hranil_ na usbjih? To skopiras gor nekaj, kar bos nesu nekam drugam, to je to. USB pac nemore bit storage, period.

Zaphod_B75 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

zanimivo, men ni crkno noben, pa sn jih mel kr neki. Je pa res, da se zelo verjetno da te zadeve nanov flesnat/inicilaizirat, sam to je ze izven dosega povprecnega slotechovca, očitno.

pri meni sta imela oba enako težavo konstantno disconnectanje, včasih ga ni vidu. probal sem vse živo, od formatiranja do vseh možnih rešitev na googlu. ni šlo. škoda živcev in podatkov.

v takem primeru neses nazaj in zahtevas kupnino :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

misek ::

hojnikb je izjavil:

zakaj bi podatke sploh _hranil_ na usbjih? To skopiras gor nekaj, kar bos nesu nekam drugam, to je to.
Potem pa prideš "drugam", pa ne moreš do podatkov. Odlično. V vsakem primeru mora biti ključ zanesljiv.

d4vid ::

Jaz imam doma vsrga skupaj pomoje 3 USB ključke. 2 sta "poceni", enega mam pa od kingstona. Kingston je edin zanesljiv, z drugima dvema ne morem inštalirat windowsa recimo. Pri branju se kar pojavi napaka in konec. Tko da mam enga za instalirat OSje, druga dva sta za v avto za glasbo. Za prenašanje datotek mi lavfa en C2D server, samba + nextcloud (pa še kar nekaj robe v dockerju), v avtu mi pa Spotify/yt music tud že nadomešča usb.
Tko da za tok mal, kolkr se uporabljajo ključki, se res ne splača šparat. 20€ za eno firmo, pa maš mir za par let.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

perci ::

Jst ključe uporabljam samo še za install OS. Za prenašat robo imas oblak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

H` ::

A so Hoferjevi prenosniki še za kupit? Chuwi je neka nova znamka? Kako je možno, da imajo samo eno leto garancije, a ni EU-wide zapovedana min. dveletna garancija?
so be it

hojnikb ::

2 leti je stvarne napake.
#brezpodpisa

mtosev ::

Saj tudi apple ima eno leto garancije. Chuwi so kitajci. Po reviewih so ok prenosniki.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

matobeli ::

Chuwi so OK, nekak zgornji razred med budget proizvajalci.

Sam ponavad dajejo not neke budget procesorje ki so komaj kos današnjemu spletu :)

svecka ::

Hoferju je čedalje slabše..zamenjuje vse znamke od računalnikov do orodja na slabše.

Hatchback678 ::

Ja hofer postaja slabši.

Saj poceni je sam kaj ti pomaga če daš 25 evrov pa stvar ne dela.

facepalm ::

Sej tudi ostalim, non tech stvarem, se niza kakovost. Banalen primer: papirnate kuhinjske brisacke.

OK.d ::

Edino politiko reklamacij imajo še vedno odlično, do 50 ali 60€ vrednosti sploh ne pošiljajo na servis ampak brez vprašanj vračajo denar.
Se pa strinjam z zgoraj napisanim, da jim kvaliteta drastično pada.
LPOK.d

MrStein ::

H` je izjavil:

Kako je možno, da imajo samo eno leto garancije, a ni EU-wide zapovedana min. dveletna garancija?

V EU ni zapovedane garancije.
Je pa v Sloveniji zapovedano eno leto garancije za tehnične izdelke.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mtosev ::

Ne vem o kakšnem padcu kvalitete vi to govorite, ker niti mesec dni ni minil odkar so imeli medion gaming prenosnik, pa par mesecev nazaj so imeli ryzen 3 3200G sistem za 399 eur. Saj bodo spet imeli medion mašine. Ps tehniko pa jaz skoraj nikoli ne kupujem v hoferju razen, da sem pri njih pred kratkim kupil xiaomi skiro. Best price v slo so imeli.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

OK.d ::

Govorimo na splošno.
LPOK.d

šernk ::

jap zadnje čase kvaliteta zelo strmoglavlja na vseh področjih, cene pa gor ali pa manjšajo pakiranja. Skratka kar si dal 5 let nazaj 40eur za voz daš danes 70.

5 let nazaj si dobil vrhunsko zadevo za 150eur (konkurenčno konkurenci in 2x ceneje). Danes ali stane isto (včasih celo dražje) ali pa je plastic fantastic.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

facepalm ::

Mene niti ne moti visanje cen. To pocno vsi. Sem se nekako sprijaznil, da gre za inflacijo kateri pac place ne sledijo.
Moti me predvsem padec kakovosti. Ze tako imamo v trgovinah drugorazredne izdelke, kmalu bomo na tretjerazrednih..
Se malo pa se bodo vrnili casi, ko smo hodili v Italijo po hrano.
Po cenah se blizamo, po kakovosti se pa ne moremo primerjati.

starfotr ::

Pa kaj ste mislili, da bo?

Ko so te diskontarji prišli k nam, so imeli nizke cene in dobro razmerje med ceno in kakovostjo v nekem trenutku.

Potem so začele postajati te trgovine zmeraj bolj premium in so šle cene gor. Ker pa je treba iti na večji zaslužek, se pa to lahko naredi na 2 načina. Dvigneš cene ali znižaš kakovost, da imaš večji RVC. Ali oboje.

floyd1 ::

Bo kar držalo. Tudi to, da nove trgovine rastejo že v vsakem "selu", gotovo nekaj stane.

Kar se tiče orodja - še 5 let nazaj so bile mašine v hoferju že na oko precej robustnejše. Imam takšno (workzone) žago lisičarko in "štemarco". Oboje zelooo vzdržljivo, pridno prenašata mojo uporabo in občasno tudi kakšno "zlorabo".

Danes so mašine še malenkost cenejše, a ko jo primeš v roke, ti je hitro jasno zakaj. Vsaj na oko so precej bolj "plastik fantastik", seveda pa je možno, da se motim.

Podobno je tudi pri konkurenci.

Alexius Heristalski ::

Dobra roba se sama prodaja. Hofer in Lidl pa čedalje več zmečeta za oglaševanje. Le zakaj ...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Qcube ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Dobra roba se sama prodaja. Hofer in Lidl pa čedalje več zmečeta za oglaševanje. Le zakaj ...


Lahko bi ta dnar vložili v avtomatske blagajne. Mene ta stvar najbolj moti v hoferju.

starfotr ::

Kaj ti bodo avtomatske blagajne? Da boš bolj počasi delal? V teh štecunah itak hitro zmečejo robo skoz blagajno.

Sicer pa, nisem jaz zaposlen v trgovini, da bi si sam skeniral izdelke. To je briljantna poteza trgovcev. Sam si moraš vse naredit, da ti oni lahko zaračunajo.

bedarija ::

starfotr je izjavil:

Sam si moraš vse naredit, da ti oni lahko zaračunajo.


noben te ne sili it na samopostrežno blagajno, še vedno so klasične vedno poleg, vendar se je v večini trgovin pokazalo da ta način deluje veliko hitreje in sta hofer in ldl edian ki še tega nimata.

energetik ::

bedarija je izjavil:

starfotr je izjavil:

Sam si moraš vse naredit, da ti oni lahko zaračunajo.


noben te ne sili it na samopostrežno blagajno, še vedno so klasične vedno poleg, vendar se je v večini trgovin pokazalo da ta način deluje veliko hitreje in sta hofer in ldl edian ki še tega nimata.
Resno? Morda v Šparu itd, kjer so počasni.
V Hoferju ti prodajalka zmeče čez čitalec s kupom poln voziček v minuti ali dveh. Ni šanse, da bi sam v tem času vse poskeniral in preložil. Še ko stvari zlagam s pulta v voziček, mi že moli v roke račun.
Zato pa grem za tedenski nakup špecerije vedno v Hofer. Opravim 2x hitreje kot v Intersparu itd, parkiram skoraj pred vhodom in imam na vsaki strani avta 1 meter placa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

NejcSSD ::

Škoda k v Hoferju/Lidlu ne zlaga nekdo še v vozičke, ker jaz jih ne dohajam, delavci pa čisto nahajpani čakajo da bodo lahko naprej dirkali s skeniranjem
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Gagatronix ::

NejcSSD je izjavil:

Škoda k v Hoferju/Lidlu ne zlaga nekdo še v vozičke, ker jaz jih ne dohajam, delavci pa čisto nahajpani čakajo da bodo lahko naprej dirkali s skeniranjem


Zato pa das vozicek na drugo stran blagajne s sprednjo stranjo ob tisto malo mizico. Zakaj mislis, da imajo vozicki nagnjeno sprednjo stran ?

MIHAc27 ::

Kupite malo sadja, ki ga mora zvagat. Strateško se ga da na 1/3, 1/2 in 3/4 traka. Ko zvaga zadnji kos, imam jaz ponavadi že vse v vozičku.

Samopostrežne blagajne bi bilo pa fino, če bi bila vsaj 1-2. Če imaš samo kako malenkost pride prav. V Lidlu in Hoferju večina nakupi vsaj pol vozička.

SambaShare ::

Gagatronix je izjavil:

NejcSSD je izjavil:

Škoda k v Hoferju/Lidlu ne zlaga nekdo še v vozičke, ker jaz jih ne dohajam, delavci pa čisto nahajpani čakajo da bodo lahko naprej dirkali s skeniranjem


Zato pa das vozicek na drugo stran blagajne s sprednjo stranjo ob tisto malo mizico. Zakaj mislis, da imajo vozicki nagnjeno sprednjo stran ?


Ma zdaj ko je vmes zaradi covida še tisti pleksi z majhno odprtino, je prav muka.

Kebo ::

Jaz dam tamali voziček od pult in mi mečejo kar notri. Je pa razlog zakaj v Hoferju delajo 27 ur na teden, medtem ko delajo v Mercatorju 40 za isto/slabšo plačo.

Hatchback678 ::

Kolikor vem tile ki delajo v Hoferju tudi polne penzije ne bodo imeli.

Plače so že boljše in pogoji tudi ampak kaj ti pomaga imeti 300 evrov penzije.

Kebo ::

Baje so jih zaposlili za polni delovni čas, samo delajo 27ur.

Hatchback678 ::

Vem da je od bivšega sodelavca tam dala odpoved ravno zaradi tega, je pa res da je blo to kakšno leto oz. dve nazaj.

Kako je sedaj pa ne vem.

Kebo ::

Sem pogledal, po 2 letih zaposlitve ti dajo polni delovni čas.

energetik ::

Hatchback678 je izjavil:

Kolikor vem tile ki delajo v Hoferju tudi polne penzije ne bodo imeli.

Plače so že boljše in pogoji tudi ampak kaj ti pomaga imeti 300 evrov penzije.
Itak že trgovke vlagajo v kripto, tako da bodo v penziji itak čez par let. :))
««
189 / 194
»»