» »

Top gaming miška

Top gaming miška

SuperVeloce ::

Nejcos je izjavil:

Kot berem vidim da ima veliko uporabnikov probleme z Deathadderjem.
Sam ga imam že 3 leta in po 2 letih vsakodnevne uporabe in igranja WoWa so se pričeli problemi, miška je pri enojnem kliku začela izvajat dvoklik. Nasvet vsem, ne kupovat nove, pojdite na youtube in očistite miško po navodilih, ter gumbe podmažite z WD 40, sedaj spet deluje, mogoče še bolje kot nova :)

Moj deathadder je že kar krepke starosti (sem ga kupil praktično takoj ko je prišel k nam v trgovine 2007), problem z dvoklikom sem lani rešil tako, da sem enostavno zamenjal stikalo. Dela enako. Imam pa že dlje časa problem s stikalom, ki je za klik koleščka. Ga nikjer ne dobim, čiščenje s kontakt sprejem, wd40 ali alkoholom pa tudi ne pomaga.

aja, se pri nas dobi ugodno kakšne teflonske podložke? So mi jih domači stran vrgli, ko sem jo enkrat razstavil.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

xseki ::

Razer Naga!

w33dek ::

Jaz mam logitech performance mx že kaki dve leti, miška dela v nulo, paše mi v roko, odzivna, skratka miška in pol:-)

Skyman ::

g700 ce jo kdo rab naj kontaktira dela bp tudi ohranjena je..

r3dkv1c4 ::

ENA IN EDINA JE G700, ko to primeš v roke ne zamenjaš več miške!!!

r3dkv1c4 ::

Skyman je izjavil:

g700 ce jo kdo rab naj kontaktira dela bp tudi ohranjena je..

tam 50EUR je ok..več ne boš dobil, ker je 62EUR nova g700s

In ja absolutno je vredna tega denarja in verjemite, tisti, ste zainteresirani skyman ima dobro ponudbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Skyman ::

g700s je nova 95€ dalje kje si ti najdu razn ce jo pac kdo pod ceno prodaja to pa ni moja skrb..tud ce jo da zastonj

Pro_moted ::

r3dkv1c4 je izjavil:

ENA IN EDINA JE G700, ko to primeš v roke ne zamenjaš več miške!!!


Vsekakor odlična miška. Pa vseeno. Meni je boljša ta :
http://www.mimovrste.com/artikel/225011...

Po specifikacijah vsekakor slabša od G700s. Ampak mi lepše v roko pade, pa Hyper scrool koleščka nima, kar je za mene prednost, ker ga ne maram. Pa še cenejša.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Er333 ::

Pro_moted je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

ENA IN EDINA JE G700, ko to primeš v roke ne zamenjaš več miške!!!


Vsekakor odlična miška. Pa vseeno. Meni je boljša ta :
http://www.mimovrste.com/artikel/225011...

Po specifikacijah vsekakor slabša od G700s. Ampak mi lepše v roko pade, pa Hyper scrool koleščka nima, kar je za mene prednost, ker ga ne maram. Pa še cenejša.

Ravno včeraj sem gledal review od LinusTechTips, miška me je navdušila, ima vse kar človek rabi, pa še baterije uporablja kar 2xAA,deluje pa tudi samo z eno. Nič več posebnih dragih baterij, Juhu! :)
To da pa zdrži 250 ur igranja z eno polnitvijo v performance mode in 1440 v endurance, je pa že skoraj znanstvena fantastika :)

r3dkv1c4 ::

Skyman je izjavil:

g700s je nova 95EUR dalje kje si ti najdu razn ce jo pac kdo pod ceno prodaja to pa ni moja skrb..tud ce jo da zastonj

http://www.amazon.de/Logitech-G700s-Gam...

samo na hitro ena ponudba...
jaz sem dal 60 pred letom in pol

Er333 je izjavil:

Pro_moted je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

ENA IN EDINA JE G700, ko to primeš v roke ne zamenjaš več miške!!!


Vsekakor odlična miška. Pa vseeno. Meni je boljša ta :
http://www.mimovrste.com/artikel/225011...

Po specifikacijah vsekakor slabša od G700s. Ampak mi lepše v roko pade, pa Hyper scrool koleščka nima, kar je za mene prednost, ker ga ne maram. Pa še cenejša.

Ravno včeraj sem gledal review od LinusTechTips, miška me je navdušila, ima vse kar človek rabi, pa še baterije uporablja kar 2xAA,deluje pa tudi samo z eno. Nič več posebnih dragih baterij, Juhu! :)
To da pa zdrži 250 ur igranja z eno polnitvijo v performance mode in 1440 v endurance, je pa že skoraj znanstvena fantastika :)

baterija zdrži nekje 15-18h gaming performance...brez problema...ENELOOP baterija.
ostale pa odvisno od vrednosti mAh...odvisno kakšno baterijo vstaviš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Er333 ::

Kako samo 15-18 ur, če podatki pravijo 250 na performance mode?
Saj oba misliva tanov model G602?

Skyman ::

Pred letom in pol pa 100% nisi kupil g700s,ker je zunaj sele od april-maj-a g700s na voljo(The whole Logitech G line will be available in the U.S. in April and in Europe in May. vir: http://www.tomshardware.com/news/Logite...

Glede baterije 15-18h je cist vredu zadeva ta org batarije je sicer 2100mAh znamke ENI TIME pa mi zdrzi cca 4-5 dni..da bi pa skos imel na maximum gaming in igral po cele tedne še nism probal.Je pa spet odvisno kako baterijo imas not in koliko močno ter katero znamko seveda.To pravim osebno za G700!

Kar se tiče G602 pa nebi vedu moras pa vedet da ima notri 2 baterije oz 1 več od G700/s normalno da potem vec zdrži

miraldi ::

Kakor za koga.

Meni G700 ni všeč zato sem kupil G500s(čeprav le 10Eur razlike) dosti lepše paše v roko + obtežiš jo lahko kakor ti paše.

Pa ta nove S serija pri Logitech miškah je res boljša že na otip. Nekako bolj sede v dlan zaradi te nove preobleke še posej se to opazi kadar se ti potijo roke.

Kdor kupuje G serijo naj sproba tako G500s kot G700s.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

dottor ::

Sam uporabljam ne S verzijo G500.Izredno zadovoljen z njo. Prej sem leta prisegal na Razer, dokler ne pride do dvojnega klika in odpovedi tipk. Zdej je od Razerja na mizi ostala samo še podlaga, ostalo je vse Logitech G-serija (G15 new, G500, G51 in G330).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

54j0 ::

Štiri leta sem uporabljal G500, sedaj sem jo zamenjal z G500s, ker sem si pač želel nove. Staro G500 sem dal prijatelju in predvidevam, da bo še dolgo delovala. Z obema sem bil zadovoljen, ker sem navajen objeti miš z dlanjo. Piskanje je prisotno, a neopazno, dokler nimaš ušesa 10-20 cm od miške - mene ne moti. Edini problem pri obeh, ki je tudi njun velik PLUS, je kolešček. Tega sem se navadil do te mere, da mi je popolnoma nepogrešljiv. Žal pa je v "običajnem" načinu preobčutljiv(in zato nepopoln za, recimo, menjavo orožja). Tudi srednja tipka pod koleščkom je pretrda in preden se tega navadiš, velikokrat klikneš na levo ali desno, preden ti uspe pritisniti na sredino (kolešček ima ob običajnem kliku še levi in desni "tilt").

G500 in G500s sta po obliki enaki. G500s ima več dpi in baje kvalitetnejša glavna stikala. Edina razlika, ki sem jo opazil med uporabo, je boljši premaz na G500s, zaradi katerega jo je udobneje držati in tudi roka se manj poti po daljši uporabi. Omembe vredna je tudi teža - te je kar nekaj in tudi brez uteži je težja od njenih predhodnic mx500/10/18, G5, g400 itd. Tudi nekoliko višja in širša je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 54j0 ()

subby ::

Hjo, ker facepalm, ko berem o G700. Kot prvo, jo sam uporabljam že kakšni dve leti.
Kar se tiče ergonomije, je zelo slabo oblikovana. Mezinca in prstanca nimaš kam dat, tako da morta bit nonstop v prisilni drži. Naslonjalo za palec je absolutno premajhno in slabo postavljeno. Napajalni/data kabel je predebel in med polnenjem premikanje miške postane izredno neugodno(leseno).

Zanima me, če je kdo od vas mogoče že probal fUnc MS-3, zgleda zelo udobna.

r3dkv1c4 ::

Skyman je izjavil:

Pred letom in pol pa 100% nisi kupil g700s,ker je zunaj sele od april-maj-a g700s na voljo(The whole Logitech G line will be available in the U.S. in April and in Europe in May. vir: http://www.tomshardware.com/news/Logite...

Glede baterije 15-18h je cist vredu zadeva ta org batarije je sicer 2100mAh znamke ENI TIME pa mi zdrzi cca 4-5 dni..da bi pa skos imel na maximum gaming in igral po cele tedne še nism probal.Je pa spet odvisno kako baterijo imas not in koliko močno ter katero znamko seveda.To pravim osebno za G700!

Kar se tiče G602 pa nebi vedu moras pa vedet da ima notri 2 baterije oz 1 več od G700/s normalno da potem vec zdrži

kupil sem jo takoj, ko je prišla v avstrijo....in ne nabijaj mi kdaj sem jo kupil in kdaj ne.Katerega dela tu ne razumeš? Poišči si teme o gaming miškah pa si poglej, kdaj sem že limal povezave do točno tiste trgovine v kateri sem jaz kupil svojo miš...g700 in nihče ne govori o g700s, da jo imam jaz....imam g700.
Imam jo leto in pol in pika!!!!!!

Glede baterije sem mislil na g700, za g602 ti žal ne znam povedat...dvomim, da ima tako avtonomijo, kot je navedeno.

subby je izjavil:

Hjo, ker facepalm, ko berem o G700. Kot prvo, jo sam uporabljam že kakšni dve leti.
Kar se tiče ergonomije, je zelo slabo oblikovana. Mezinca in prstanca nimaš kam dat, tako da morta bit nonstop v prisilni drži. Naslonjalo za palec je absolutno premajhno in slabo postavljeno. Napajalni/data kabel je predebel in med polnenjem premikanje miške postane izredno neugodno(leseno).

Zanima me, če je kdo od vas mogoče že probal fUnc MS-3, zgleda zelo udobna.

Mene pa zanima, katera miš ima prostor za prstanec in mezinec???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Pro_moted ::

Ta, ki ti jo je omenil :fUnc MS-3.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

r3dkv1c4 ::

Pro_moted je izjavil:

Ta, ki ti jo je omenil :fUnc MS-3.

Zanimivo, me zanima, kako lezi roka na njej, ker tak prilagodljiv nacin izdelave vidim 1.
Ceprav sam nikoli nisem imel problemov s prstancem in mezincem. Skoda, da ni wireless.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Skyman ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Skyman je izjavil:

Pred letom in pol pa 100% nisi kupil g700s,ker je zunaj sele od april-maj-a g700s na voljo(The whole Logitech G line will be available in the U.S. in April and in Europe in May. vir: http://www.tomshardware.com/news/Logite...

Glede baterije 15-18h je cist vredu zadeva ta org batarije je sicer 2100mAh znamke ENI TIME pa mi zdrzi cca 4-5 dni..da bi pa skos imel na maximum gaming in igral po cele tedne še nism probal.Je pa spet odvisno kako baterijo imas not in koliko močno ter katero znamko seveda.To pravim osebno za G700!

Kar se tiče G602 pa nebi vedu moras pa vedet da ima notri 2 baterije oz 1 več od G700/s normalno da potem vec zdrži

kupil sem jo takoj, ko je prišla v avstrijo....in ne nabijaj mi kdaj sem jo kupil in kdaj ne.Katerega dela tu ne razumeš? Poišči si teme o gaming miškah pa si poglej, kdaj sem že limal povezave do točno tiste trgovine v kateri sem jaz kupil svojo miš...g700 in nihče ne govori o g700s, da jo imam jaz....imam g700.
Imam jo leto in pol in pika!!!!!!

Glede baterije sem mislil na g700, za g602 ti žal ne znam povedat...dvomim, da ima tako avtonomijo, kot je navedeno.

subby je izjavil:

Hjo, ker facepalm, ko berem o G700. Kot prvo, jo sam uporabljam že kakšni dve leti.
Kar se tiče ergonomije, je zelo slabo oblikovana. Mezinca in prstanca nimaš kam dat, tako da morta bit nonstop v prisilni drži. Naslonjalo za palec je absolutno premajhno in slabo postavljeno. Napajalni/data kabel je predebel in med polnenjem premikanje miške postane izredno neugodno(leseno).

Zanima me, če je kdo od vas mogoče že probal fUnc MS-3, zgleda zelo udobna.

Mene pa zanima, katera miš ima prostor za prstanec in mezinec???


Vredu vredu redkvica...mal dihaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

r3dkv1c4 ::

skyman>Vredu vredu redkvica...mal dihaj...

ni v redu, ker blodiš in potem vidiš da si zajebal in potem meni govoriš, da naj jaz diham....kaj ima veze od kdaj imam jaz miš, če govorimo o čisto drugi debati....ti pa nekaj meni hočeš nekaj trdit.....
To ni vredu.
Ostani na temi, kjer smo začeli...jaz sem ti samo povedal dejstva.

Skyman ::

jz nism zajebu ce ti limas linke od g700s cez nasledno kar napises je pa imam jo ze eno leto in pol.Drugic pa napis a ne..

Skyman je danes ob 12:36:55 izjavil:
g700s je nova 95EUR dalje kje si ti najdu razn ce jo pac kdo pod ceno prodaja to pa ni moja skrb..tud ce jo da zastonj


http://www.amazon.de/Logitech-G700s-Gam...

samo na hitro ena ponudba...
jaz sem dal 60 pred letom in pol

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Antares88 ::

Pozdravljeni.

Si izposojam temo..
Trenutno imam miško Logitech MX400 in iščem zamenjavo za nekaj boljšega. Nekako mi ne ustreza. Gledam za rabljeno G400 ali pa Deathadder še stara 1800dpi. Igram bf3 / bf4 na mid sensitivity, kvečjemu pod mid. Pripravljen odšteti 30e.

Kakšna priporočila?

Skyman ::

jz ti dam svojo g700 ce si zainteresiran.. je veliko bolsa kot kaksna g400,g500 ali kaksna od razerk ki si jih navedu.. imas 5 nstavitev DPI

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Antares88 ::

Verjamem da je ampak pravim, da imam budget za miš 30e.

D3m ::

Skyman je izjavil:

jz ti dam svojo g700 ce si zainteresiran.. je veliko bolsa kot kaksna g400,g500 ali kaksna od razerk ki si jih navedu.. imas 5 nstavitev DPI


No shit Sherlock. Jaz imam pa 10 DPI nastavitev na G400. :P
|HP EliteBook|R5 6650U|

sennheiser ::

Skyman.... če jo daš jo jst uzamem... če jo pa prodajaš pa se tako napiše :) tko dobronamern nasvet :P

ZanP ::

Po petih letih uporabe Razer Lachesiss s katero sem bil izjemno zadovoljen sem zdaj prešaltal na SteelSeries - Sensei.

Za Lachesis sem sprva imel aluminijasto razer podlogo(speed/control) vendar sem ugotovil da prav tako dobro dela brez in sem jo ~2 leti brez problema uporabljal.
Zdaj pa prešaltal na Sensei, proti Lachesisu je bila brez podloge navadna nula; Ko pa sem dobil v roke Razer Goliath Speed edition je to postala popolna kombinacija in zdaj si težko predstavljam boljšo miško.

Torej: Sensei+Goliath(speed edition) podloga FTW

mancini ::

Ima kdo kakšne izkušnje z Roccat-i

dottor ::

Imel kolega Kone + pa se mu je "lak" zlušču v roku leta pa pol.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

GamerBoy ::

po vseh teh gaming miškah prisegamo samo še na "budget" gigabyte kjer za -50% cene dobiš isto zadevo kot pri konkurenci.

Recimo trenutna gigabyte thor povozi mojo prejšno deathadder, no ja že gigabyte M6900 jo je skorajda le da je bolj g5 podobna po obliki, thor pa deathadderju, samo da ima thor 6000 DPI.

Sem izbirčen in občutljiv ko se gre za miške, pa osebno še nisem držal boljše miške v rokah, pa ne bom lagal da je ta tako superiorna, ampak enake, ki sem jih držal v roki sem preplačal tudi za 3x... Edino kar bi koga znalo motiti je to, da ima samo 2 stranska gumba in da ni za levičarje.

cena: cca 24 eur v Slo

Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

wired ::

Živjo,

odločil sem se, da zamenjam svojo zvesto MX1000 z neko novejšo zadevo. V oko sta mi padli Performance MX in pa G602. Cenovna razlika med njima je majhna, zato me zanima, katero bi mi priporočili? Glede potreb: MX1000 mi je glede na moje igranje (kak FPS, Diablo, TombRaider&podobno) več kot zadostovala, tudi potrebe po dodatnih gumbih nimam. Ne bi pa rad zadeve polnih vsaka 2 dneva - MX1000 dam na polnilec vsaka 2 tedna.

Hvala za nasvete (in še mogoče kakšno alternativo)!

spirit ::

performance mx zdrži cca en teden (cca 40 delovnih ur in ostalo pripravljenost), g602 je fenomenalna v roko sede super in se je ne bi branil, vendar me je rahlo motilo to da nima možnosti polnenja, čeprav je res kar pravijo in baterije zdržijo neverjetno dolgo, a ko se spraznijo jih morša zamenjat, to pa mi ne diši. Druga in menii še bolj moteča zadeva pri g602 pa je pomankanje hyperscrolla, ki sem se ga navadil pri performance mx in sedaj nadaljejem pri G700s. Meni super je G700s, vendar pa je tu tako da se jo polni nekje na 3-4 dni. je pa pri performance in g700s supr da se lahko polni med uporabo in je pač začasno žična. Drugače pa tudi s performance ne boš zgrešil, le scroll ima od teh treh g700 najbolši.

wired ::

spirit je izjavil:

performance mx zdrži cca en teden (cca 40 delovnih ur in ostalo pripravljenost), g602 je fenomenalna v roko sede super in se je ne bi branil, vendar me je rahlo motilo to da nima možnosti polnenja, čeprav je res kar pravijo in baterije zdržijo neverjetno dolgo, a ko se spraznijo jih morša zamenjat, to pa mi ne diši. Druga in menii še bolj moteča zadeva pri g602 pa je pomankanje hyperscrolla, ki sem se ga navadil pri performance mx in sedaj nadaljejem pri G700s. Meni super je G700s, vendar pa je tu tako da se jo polni nekje na 3-4 dni. je pa pri performance in g700s supr da se lahko polni med uporabo in je pač začasno žična. Drugače pa tudi s performance ne boš zgrešil, le scroll ima od teh treh g700 najbolši.

Super, najlepša hvala za obširno mnenje. "Neskončni" scrool sicer imam na VX Nano, vendar zadeve ne uporabljam veliko. Če Performance zdrži cel teden, potem ni problema, sem se glede na review-e malo ustrašil. V bistvu sem že vedno popolnoma neodločen:D Najprej sem mislil, da bo Perf. MX brezpogojno nasledil moj MX1000, zdej pa se že malo bolj oziram proti G602.
Verjetno to, da ima ena laser, druga pa optični senzor, ne igra velike vloge?

Assass1n ::

Je kdo menjal Razer Mambo za g700s? Imam občutek da bi mi bolj sedla v roko, tudi mambo sem že malo nalomil:8), ker sem zgeda prehitre jeze, drugače mi je dobra, samo bi pa zamenjal počasi.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

r3dkv1c4 ::

Assass1n je izjavil:

Je kdo menjal Razer Mambo za g700s? Imam občutek da bi mi bolj sedla v roko, tudi mambo sem že malo nalomil:8), ker sem zgeda prehitre jeze, drugače mi je dobra, samo bi pa zamenjal počasi.

40€ daj skymanu za g700.....če jo želi prodati, če ne si jo naj postavi na nočno omarico. Moj predlog.

Skyman ::

nej kontaktira pa se zmeniva.. Na nocno omarico je ne bom dal zakaj bi jo dal?

r3dkv1c4 ::

Skyman je izjavil:

nej kontaktira pa se zmeniva.. Na nocno omarico je ne bom dal zakaj bi jo dal?

to je bilo v hecu, drugače podpiram tvojo prodajo, čudi me pa to, da ljudje ne kupujejo tako izvrstnih mišk po super ceni.

Skyman ::

Meni osebno ni tezko refreshat oglase! me pa čudi da ni nekih ponudb ce bi imel graficno ala 7970 bi jih takoj imel 20kom ZS :D Pac jz osebno poznam dosti "gekov" ko jim je preprosto tezko dat za miš vec kot 30-40€ govorim o novi..

pitka8 ::

jst bom zdaj dobil razer deathadder za 45€ ke eden rekel ,da jo proda sam da jo nima še ker jo kupava iz amerika in gre preko ladijskega prometa.
sicer nisem prov gvišen če je use uredi ker mi je malo sumljiovo za tako ceno,čene pa je res super ponudba res...sam tko .da vidim mal kaj si vi mislite...

IcyFox ::

Morda pri tebi ni težava v miški, ker če ti tolčeš po njej pa jo mečeš po tleh, ti še betonska neb zdržala.
Priporočam uporabo ZKP pa ti bo vsaka miška vredu...

Dua'L ::

Že kdo probal miško ROCCAT™ Kone XTD?
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

spicymilk ::

Pozdravljeni!
Tut sam se odločam za nakup nove miške, trenutno mam gigabyte gm8000x vendar po toliko letih sm se jo odloču zamenjat.
Rabil pa bi zraven tut podlago, za oboje skupi bi dal tam nekje 80€-90€
Gledal sem nekaj o logitech g700s, pa tudi od roccat-a Kone XTD in pa Kone Pure. Naročil pa bi iz tujine (ebay,amazon,..)
LP

r3dkv1c4 ::

spicymilk je izjavil:

Pozdravljeni!
Tut sam se odločam za nakup nove miške, trenutno mam gigabyte gm8000x vendar po toliko letih sm se jo odloču zamenjat.
Rabil pa bi zraven tut podlago, za oboje skupi bi dal tam nekje 80€-90€
Gledal sem nekaj o logitech g700s, pa tudi od roccat-a Kone XTD in pa Kone Pure. Naročil pa bi iz tujine (ebay,amazon,..)
LP

http://geizhals.at/logitech-g700s-recha...

in pa razer goliathus podlogo


moje mnenje

P.S.: je pa g700 dokaj težka miš in če ti to ni všeč, ti svetujem, da jo kje preizkusiš.

spicymilk ::

Hvala, mislim da bom uzel kar na ebay-u:
http://www.ebay.co.uk/itm/Logitech-G700...
Razlika v ceni z mediamarktom je cca 3€, ampak še vseeno nekak bol zaupam ebay-u.
LP

r3dkv1c4 ::

ah no, mislim ok, pač stvar odločitve...ti pa povem iz izkušenj, da je mediamarkt super trgovina.
Do danes nobenih težav in še sigurno zgodnejša dostava kot pri ebay.uk.
Tudi v primeru reklamacije je vse bližje.
Ti pa toplo priporočam podlogo goliathus.

integral15 ::

Kaj pravite na Mad Catz R.A.T. miske so to v redu miske ali vseeno priprocate kaksno logitech ?

Motion ::

Z g400s res nemorš zgrešit. Razen če rabiš ful gumbov.

integral15 ::

Sprasujem z razlogom, ker so mi Mad Catz R.A.T miske vsec hude oblike so mi zato sprasujem ce je to vredu proizvajalec ce izdeluje kvalitetne miske. Drugace bom kupil logitech g502 sam mi je malo draga in gledam Mad Catz R.A.T 3.

OMG kdorkoli ?????

Zgodovina sprememb…

Svizec69 ::

Za Mad Catz R.A.T ne vem, ker je še nisem uporabljal zato težko komentiram.

Kaj pa Steelseries Sensei miška? Sam sicer menjavam komplet tipkovnica + miška in nekako se najbolj nagibam k Steelseries APEX + Sensei miška, čeprav sem našel tudi zanimivo pondubo proizvajalca Ozone ampak sem malo skeptičen ker ga ne poznam. Ima kdo kakšne izkušnje z Ozone? Miška recimo Neon in pa tipkovnica Strike PRO?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera miška? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32065505 (4205) yayo
»

katero gamer miško kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
211986 (1632) einstein :P
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16537919 (29991) ShowDown
»

Gaming miška (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6314715 (12987) mr1two
»

Mnenja glede teh mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10618865 (16627) jazbec

Več podobnih tem