» »

Mozart efekt

Mozart efekt

1
2
»

globalna80 ::

Glasba lahko tudi omamlja in zasvoji podobno kot opojne substance.

Black, to je približno tako, kot če bi rekel, da alkohol na alkoholike pozitivno deluje ker jih zelo pomirja nova doza omamljanja. Ne moreš pa rečt, da biti zasvojen kot npr. alkoholik oziroma odvisnik pomeni pozitivno stvar na vsakdanje življenje in na zavest ljudi.

Pa ne rečem, da ste vi ki poslušate rock glasbo z nizkimi frekvencami odvisniki od omamljanja, le da to dolgoročno negativno vpliva na zavest in telo.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Rias Gremory ::

mene samo zanima s čim se ti omamljaš...
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

innerspace ::

Katere frekvence so NIZKE in katere VISOKE, globalni?
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Okapi ::

Jaz imam doma subwoofer za zadevanje.:))

O.

innerspace ::

Okapi je izjavil:

Jaz imam doma subwoofer za zadevanje.:))

O.


Kok si nizkoten:P
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

blackbfm ::

Pa ne rečem, da ste vi ki poslušate rock glasbo z nizkimi frekvencami odvisniki od omamljanja, le da to dolgoročno negativno vpliva na zavest in telo.


Svet je poln odvisnikov, ti recimo si od odvisnik od teorij zarot itd. Kar se pa glasbe tiče se pa ne strinjam, niti približno ni tako kot alkohol. Glasba kvečjem sprošča negativna čustva kakršnakoli že je, važno samo da ti sede, nikakor pa ni vzrok. To kar ti praviš je samo tipično prelaganje odgovornosti iz sebe na zunanji svet, glasba sploh kakšna rock z (kakor ti praviš) "negativnimi frekvencami" je pa kolikortok lahka tarča oz. krivec za take ki niso sposobni dojemat umetnosti in jo raje demonizirajo, kot da bi si razčistli svoje probleme v glavi.

globalna80 ::

To ni prelaganje odgovornosti na zunanji svet ampak na sebe saj smo ljudje tisti, ki ob turbofolku in rocku nasplošno pijemo alkohol, kadimo travo, razbijamo kozarce, se pretepamo, postanemo agresivni, nizkotni, prostaški in nezavedni svojih dejanj.

Očitno se ne zavedaš tega. Večina ljudi se zaveda negativnih posledic opojnih substanc vendar še vedno posega po tem zaradi medijske propagande in filmov, ki ponekod bolj vplivajo na vzgojo otrok kot prezaposleni starši.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Mesar ::

Brez glasbe danes ne gre, sam ne vem zakaj ravno Mozarta? Jaz čist lepo funkcioniram ob drugi glasbi, čisto resno.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Creative ali Asus zvočna?

Oddelek: Kaj kupiti
282373 (1937) __Devil__
»

Išče se: "umirjena" klasika

Oddelek: Sedem umetnosti
407463 (6128) Ziga Dolhar
»

Klasika in klasični izvajalci (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5311628 (10760) BluPhenix
»

Classical music and social control

Oddelek: Problemi človeštva
131564 (1323) Tear_DR0P
»

Klasika

Oddelek: Sedem umetnosti
262905 (2631) ]Fusion[

Več podobnih tem