» »

Kupujem laserski tiskalnik

Kupujem laserski tiskalnik

svizec ::

Rad bi kupil laserski tiskalnik, pa me zanima kaj vi menite katerega naj kupim. Izbiram med naslednjimi tiskalniki:
MINOLTA PP1200W
HP 1000W
BROTHER HL-1230
LEXMARK E210
CANNON LBP-810
EPSON EPL-5900

Že vnaprej se vam zahvaljujem za pomoč.:))
svizec is hungry

MadMax ::

Pozanimaj se za cene tonerjev, pa tudi, če se s tonerjem zamenja tudi valj.
Pri HPju je to v enem kosu (cena cca 20kSIT), pri Brotherju pa ne (menjaš le toner - je cenejši kot HPjev, a na ene 6 tonerjev moraš menjat še valj - dobrih 30kSIT).
Epsona ti odsvetujem, o ostalih pa bojo še drugi povedali... Aja: BROTHER HL-1230 je že malo starejša zadeva.
A kupuješ novega ali rabljenega?
Koliko misliš printat? (listov na mesec?)

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

malinavc ::

jst mam HPja 6L in NEC 660 Silentwriter...pa sem z obema zadovoljen!Sem pa z Necom bolj!Oba sta pa tiha in hitra!
...odvisno s katere perspektive gledamo...

AlienGT ::

V službi imamo v glavnem HP-je, smo pa zdaj kupili firmo Kyocera in seka. Je zelo zelo hiter in zanesliv tiskalnik, model FS-1800 je morda resda malce dražji, vendar bo kakšen cenejši prav gotovo tudi dober. Pozanimaj se.

bmen ::

VEčinoma imam opravka z Lexmarki. Doma imam Optro S 1255 v službi pa Optro R.

Optre so zelo trpežni tiskalniki (moja Optra R je sprintala cca. 100.000 kopij, brez kake večje oz. dražje okvare), samo enkrat je bilo potrebno nastaviti paralelnost robov (namesto kvadrata je začel printati malce v trapez - cca 15 minut dela serviserja).

Tonerji so za 7.500 in 14.000 kopij (po cca 50.000 SIT za velikega). Dodatem plus zanjo je tudi Postscript, ki je standarden poleg PCL 5 oz. 6 emulacije.

Če te ne moti da je tiskalnik rabljen ga mogoče še lahko dobim za cca 50.000 SIT. (model Optra S 1255, skupaj z rabljenim tonerjem).

Lep pozdrav
bmen

chip trade ::

Za tiskalnik sploh ni problema pri nas prodajamo tiskalnike BROTHER in HP.
V vsakem primeru bi vam svetoval, da se odločite za nakup HP-jevega laserskega tiskalnika.
Pa še nekaj " ZADEVCA JE TRENUTNO V AKCIJI"

:\

domino ::

Kakšno pa je mnenje o Kyoceri Mita FS-1010? Baje je hiter, poceni izpis, ampak drag nakup... Ker se tudi jaz zanimam za nakup laserca, bi želel kak nasvet :D

svizec ::

Izbor sem zožal na tri printerje: HP 1000W, Minolta PP1200W in Lexmark E210.
Največja neznanka je Minoltin printer, ker ne vem ali so Minoltini printerji kvalitetni. Zato me zanima, če ima kdo že kakšne izkušnje z Minoltinimi printerji in kakšne so.
svizec is hungry

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svizec ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
325006 (4361) dolenska
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
153836 (3580) Nebomgabiksa
»

poceni laserc...samsung 1520 vs. hp 1010

Oddelek: Kaj kupiti
112156 (1806) pavl
»

kateri laserski printer

Oddelek: Kaj kupiti
262784 (2311) mersol
»

Kateri laserski tiskalnik HP,Samsung,Epson,Brother

Oddelek: Kaj kupiti
152009 (1881) Phoebus

Več podobnih tem