» »

Telemachov nateg ali kako ukrasti naročnike

Telemachov nateg ali kako ukrasti naročnike

1
2
»

darh ::

MUC: "kje" pa je pol 212.30.75.1 ?

ker par dni po prejetem telemachovem obvestilu je net "nehal delat". Prej sem imel nastavljen (kake pol leta) 193.77.62.234... pol mi je pa novega določilo... 212.30.75.xxx
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

Matty ::

No, mene ze dolgo casa ni vrglo na 212.30.75.xxx (pred kaksnim letom sem bil nonstop na tem naslovu)


inetnum: 212.30.75.0 - 212.30.76.255
netname: G-KABEL-SI
descr: Astra Telekom d.o.o.
descr: CATV operator in Slovenia
country: SI
admin-c: RB2193-RIPE
tech-c: UV74-RIPE
status: ASSIGNED PA
notify: vili.mozina@siol.net
mnt-by: AS5603-MNT
changed: vili.mozina@siol.net 19980904
source: RIPE

Gregg ::

Lep Pozdrav vsem...
fantje ful se mi smilite sploh uni ki nimajo šanse dobit ADSL .. 2 leti sem bil naročnik Telemacha , s tem da sem imel 2 kabelska modema ker sem hotu 2 IP-ja met ..po njihovi logiki bi moja soba če bi mela 100 IP številk zgledala kot češka elektrarna.TELESMEH nikoli ne bo in ni delal ..vse je samo nateg in če mi vrjamete sem jim j.. m... in vse po spisku vsake dva dni ker se tud maila ni dal poslat imam pa tud slikce , k se vidi kako kabl leti 5 k na sekundo .. sej ni čudn da se nam ceu svet smeji ... Jz mislm da bi se en ornk mogu spraut na njih .. sam kakor zgleda nic ne pomaga tud zavod za varstvo potrošnikov ... to pa zato ker so prevelke firme za tem ...
Imam ADSL 4 Mbit in sem ful zadovoljen ....
Upam da kmal pride kaksen zunanji ponudnik pa da pol vidmo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregg ()

Tigorsami ::

Čedalje bolj se mi zdi, da je takšno stanje v interesu obeh. SiOL bo dobil nove ADSL naročnike (tukaj dobi nekaj še Telekom), Telemach pa bo pravtako pobral 100% denarja od tistih, ki bodo prestopili. Mimogrede, Perftech, ki je tudi ponudnik internetnih storitev na sistemu G-kabel, nudi brezplačen prehod na njihovo omrežje.

Če je res povezava med G-kablom in SiOL-om 16 Mb/s, potem sploh ni čudno, da so takšni problemi. Na SiOL-u na konkretna vprašanja sploh ne odgovarjajo, tako da verjetno niso takšni angelčki, za kakršne se predstavljajo.

193.77.28.1 je stikalo od Extreme Networks, in to precej nova zadeva.

Pa še to, statični IP ne omejuje Telemach ampak SiOL, ki s tem kabelske uporabnike postavlja v neenakopraven položaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tigorsami ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

poskusi vdora al kaj

Oddelek: Omrežja in internet
162033 (1641) tris
»

g-kabel (siol) težave

Oddelek: Omrežja in internet
182353 (1969) Narcos Satanicos
»

Kaj pa mi na Telemachu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
707859 (6165) DeLonghi

Telemach nove pogodbe?

Oddelek: Omrežja in internet
251947 (1222) Gandalfar
»

ADSL naključne IP številke

Oddelek: Omrežja in internet
81544 (1315) Gandalfar

Več podobnih tem