» »

Računalniške trgovine v Avstriji

Računalniške trgovine v Avstriji

Judge ::

A kdo ve kje bi bla kaka trgovina z racunalniskimi deli v Avstriji. Ce kdo kaj ve naj mi prosim pove (vsaj internetni naslov).

[dodatek by bastadu: Drugič prosim piši malo bolj razumljiv naslov teme...]
Peace
  • premaknilo: bastadu ()

Nutcracker ::

dirtyh ::

Vilach---> reymont ne vem pa naslova, poišč ga na googlu. Trgovina je pa bliz železniške postaje.

LP
I know what you're thinking: "Did he fire six shots, or only five?" Well, to tell you the truth in all this excitement, I've kinda lost track myself. But, being this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" Well, do ya punk?
- Harry Callahan

akulp ::

urosh ::

Odvisno od kje si in kaj kupuješ. Malo se zjasni...

Judge ::

Sm iz NM pa sm tastarim reku da me zapeljejo v Avstrijo po nakupih >:D
Kupu bi si pa graficno (radeon 9500pro) in pa rame(kake dobre pc3200). Mogoce tud maticno (ASUS A7N8X Deluxe) sm nism sigurn.
Peace

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Judge ()

root987 ::

ti ej to bo pa šlo enih evrov ala??? :D mas pa pridenga atja ni kej.......
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

dirtyh ::

Radeon 9500pro to mal poglej če ga sploh majo, jaz sem mal v birgu gledal pa ga še nimajo na ceniku ;(( :

LP
I know what you're thinking: "Did he fire six shots, or only five?" Well, to tell you the truth in all this excitement, I've kinda lost track myself. But, being this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" Well, do ya punk?
- Harry Callahan

Judge ::

ja sej to je najvecji problem, da se zapeljem v Avstrijo pa nikjer nimajo zeljenih komponent. Zato pa moram najt cim vec trgovin da mal poiscem kje majo te stvari :D
Peace

tropinovec ::

evo ti, tu imaš na enem mestu vse boljše računalniške štacune v avstriji:

KLIK!

:D :))

boštjan ::

tropinovec,to je ful dobra stran,samo so večinoma online shopi.če pa se zdaj kdo odpravlja po radeona 9500pro v EU,ga ne bo našel,po novem letu komaj.aja pa cena radeon9500pro retail je tudi narasla,žal.v nemčiji si jo pred 2 dnevi lahko za 200€naročo,zdaj je cena 220€

Judge ::

thx za link. Zdej sm najdu pa vse kar rabm razn radeona 9500pro.
Ga bom mogu pac pr ns kupit. Ampak ni panike ker bom z nakupon v avstriji toliko vec prihranil >:D
Peace

urosh ::

Najlažje ti je, če vse zadeve naročiš pri najboljšem ponudniku, s tem da vsaka zadeva naj stane več kot 75 evrov, da dobiš merwertsteuer nazaj. Zmeniš se, da ti pošljejo na prvo pošto preko meje in da ti zraven dajo tax free obrazec, ki ga poštemplaš na avstrijski meji in ga lahko vnovčiš takoj na naši strani v kakem kompasu ali pošti. Ta način ti je najlažji in tudi med cenejšimi. Dela pa preverjeno. Na gaizhals.at si poišči ponudnike, pa se pozanimaj, če so ti pripravljeni poslati na pošto in to je to. Jaz sem naredil isto z mislim da je bila firma dtk computer ali nekaj podobnega iz Dunaja, pa so mi poslali bp. sem prišparal pri disku 20 evrov >:D . se res spalača...
lp

boštjan ::

zdaj pa še povej na kero pošto v avstriji so ti poslali.mogoče blizu šentiljske meje?pa moraš na tisti pošti imet poštni predal?

urosh ::

Meni so poslali na pošto v Bad Radkesbur (gornja radgona), pa saj nima veze na kero pošto. Odvisno je od firme, če pošilja tako okoli ali ne. Pošljejo ti na pošto, na tvoje ime in imaš (nisem siguren) 8 dni časa, da jo dvingeš, če ne pa jo pošljejo nazaj. Kupil pa jsem disk barracuda ata V za 130 evrov in thermal right slk 800 za 60 evrov. Poštnine sem plačal 10 evrov. skupaj je naneslo 200 evrov, nazaj sem pa dobil 33 evrov. Seveda nisem plačal carine >:D . Firma pri kateri pa sem kupival, pa je tu. Ni bilo problema. Seveda pa se gre za zaupanje, ker ne moreš biti 100%, da ti bodo to poslali, kar boš plačal. Mislim pa, da je pri firmah to še vedno bolj sigurno kot to, da naročiš pri kar nekomur. Saj razumeš, ne?

Poišči si firmo, ki ti najbolj ugaja, potem pa jim piši in se pozanimaj. če ti pa ne leži ravno nemščina najbolj, pa mi javi na mail pa jim jaz pišem, pa se pozanimam.

lp

boštjan ::

popolnoma te štekam,za nemščino pa mam punco:D ,thanx for info.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon 9800pro od Sapphire ali od PowerColor???

Oddelek: Kaj kupiti
492117 (1371) jastreb
»

Radeon-Nemčija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
975376 (4156) ferdo
»

Radeon 9500 pro hitrejsa od GF 4600?

Oddelek: Strojna oprema
10995 (711) Soni
»

RADEON9500 PRO tukaj ali ne?

Oddelek: Kaj kupiti
331672 (1269) morphling1
»

Radeon 9500 PRO (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
855595 (3965) Klemenn

Več podobnih tem