» »

Volitve 2011

Volitve 2011

««
20 / 32
»»

djordjevic ::

In za kredit zastavil hišo, ja.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Double_J ::

Kaj ti tveziš o Janševi vladi leta 1998?
Dve šivanki...

Limit-sky ::

djordjevic je izjavil:

In za kredit zastavil hišo, ja.

Fajn hiša je tole ja:

"Janković pa je tudi razkril eno od dveh pogodb za kredit, s katerim je kupil okoli 46.000 delnic Mercatorja. Kot je pojasnil Čerin, je Janković leta 1998, ko je bil še predsednik uprave, dobil od Factor banke in SKB banke kredit v višini približno 260 milijonov tolarjev (okoli milijon evrov), s katerim je kupil delnice. Čerin je danes pokazal pogodbo s Factor banko. Janković je posojilo zavaroval z delnicami Mercatorja in osebno menico. "

Double_J ::

je pojasnil in dodal, da pri tem ne gre za hipoteko, kar pomeni, da Janković za nakup delnic, vsaj v pogodbi s Factor banko, ni zastavil hiše.
Dve šivanki...

djordjevic ::

Double_J je izjavil:

Kaj ti tveziš o Janševi vladi leta 1998?

Ti pravim, da govorimo o dveh različnih stvareh. Ravno berem tole o pogodbi za zastavo delnic in osebne menice. Doslej je namreč veljalo, da je za delnice zastavil hišo.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Limit-sky ::

Ja, tud tebe je nategnil.

djordjevic ::

In ti pa si pred razkritjem pogodbe vedel, da je tako, kot je? Ali kako? Še vedno pa velja, da je ravnal zakonito.

Sicer pa - Janko je pokazal pogodbe. Čakamo na Janšo.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

Limit-sky ::

djordjevic je izjavil:

In ti pa si pred razkritjem pogodbe vedel, da je tako, kot je? Ali kako? Še vedno pa velja, da je ravnal zakonito.

Sicer pa - Janko je pokazal pogodbe. Čakamo na Janšo.

Tiste katere je hotel. Tudi Janša.
Si dvoličen?

djordjevic ::

Kaj je pokazal Janša (razen papirjev za Mesarsko - pa še tam vse ne štima)?
No grave is deep enough to keep us in chains.

Limit-sky ::

Kaj bi pa naj pokazal? Pogodbe svojega brata?

Še vedno velja, da je Janko lagal (spet) o zastavitvi hiše. Pa, da bi jaz lahko naredil isto, praviš? OK, grem na banko in rečem, da rabim kredit za nakup Microsoftovih delnic (ali recimo Mercatorjevih). Za garancijo zastavim delnice MS ali Soseda. Right?
Dvo-fakin-ličnost? In celo murgeljski palček je obsojal tajkune...
IMO so Jankoviča malo zajebali, ko je hotel narediti prevzem Mercatorja po istem načinu, kot vsi tajkuni. Ni se mu izšlo in je postal jezen na ves svet. Le na socialno noto ni nikoli pozabil. :D

Ramon dekers ::

ne razlagaj đorđotu. On ima Zokitorja za poštenega človeka, ki je tvegal in bil na pravem mestu. Ne uničuj mu iluzij še ti že tako mu mediji dajejo napačne predstave;((

lexios ::

In ko smo že pri tem - se mi je včasih zdelo, da si hud luzer (ali lopov, kako se vzame), če imaš na 25k prometa 5k dobička. No, Rajkec je pripeljal to na povsem nov level - 450 jurjev prometa na firmi za prodajo protokolarnih daril. Dobiček? Kusur - 15k. Druga firma - promet 255k evrov, dobiček 3k. To so pravi privatniki.


Se strinjam, to so tapravi biznismeni, menedžerji!8-)

Kak luzer si šele, če si v minusu? ;(( In svizec zavije čokolado, "Janko" pa v 2 dneh popuši 700k eurov...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Matako ::

V bistvu še en dober dan časa, da dajo kurc.., ehm, mislim pogodbe na mizo... potem končen obračun in nato umetnost relativiziranja rezultatov. Smeha polna kapa, kot se za december spodobi.

Če prištejem še Kunstljev Special je bilo to najboljše predvolilno obdobje v zgodovini samostojne Slovenije - in to povsem nepričakovano.

To moramo večkrat ponoviti! :D
/\/\.K.

Double_J ::

Če najprej ne pokažeš lastništva iz KPK prijave, potem so pogodbe irelevantne. Ker so lahko po osebni izbiri.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Bellatrix ::

Tuki ste sami dobri računalničarji... kolk vam je treba plačat da shekate 24ur ?

Take klobase so zelo zelo hude, kot jih tam objavljajo.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

@ramon: Vi isto trdite za JJ, resnica pa je verjetno nekje vmes. In ne, si ne delam iluzij, da je Zoki neki jaki poštenjak. Prej balkanski podjetnik, z vsem, kar temu pritiče. Sem pa najbrž eden redkih, ki podobno meni za Janeza Grosupeljskega Neomadeževanega. ;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

floyd1 ::

Ker so na POP-u povedali, da je Janša sicer hotel pokazati pogodbe, a je imel najprej nek nujen sestanek potem pa mu je crknil še skener :))...
Ker je to Slotech in je teh stvari veliko doma - bi bil kdo tu tako prijazen in mu ga posodi? Očitno si novinarji (in valjda folk) teh pogodb zelo želijo. Se še kdo spomni kako se je to začelo ;)?

mikic007 ::

Da nima clovek enega telefoncka z 2 megapixloma doma? Dokaz, da JJ ni nakradel skoraj nic :))

lexios ::

Mogoče bo pa prnesu na soočenja, če ne ostane ujet v liftu? ;)

floyd1 ::

Iz zanesljivih virov je slišat, da zdaj kombinirajo poskenirane liste skupaj - tako, kot so pri glavnem "dokaznem materialu" proti Türku :D.

Limit-sky ::

djordjevic je izjavil:

@ramon: Vi isto trdite za JJ, resnica pa je verjetno nekje vmes. In ne, si ne delam iluzij, da je Zoki neki jaki poštenjak. Prej balkanski podjetnik, z vsem, kar temu pritiče. Sem pa najbrž eden redkih, ki podobno meni za Janeza Grosupeljskega Neomadeževanega. ;((

Seveda. S tem, da Janezu Kranjski po vseh papirjih ni utajil davka in nategnil davkoplačevalcev. Še vedno čakamo na kakšne papirje. Ali kakšen njegov nabiralnik v tujini, ki bi vsaj nakazoval na mahinacije.

BTW, kakšni balkanski podjetniki? Jankotova osebna menica za kredit mene bolj spominja na Kordeževo izjavo, da so mu banke dajale kredite na njegovo ime. Pa je tu govora le o enem kreditu od dveh, s katerimi je kupil delnice. Druge še ni pokazal.

djordjevic ::

Sej to ravno pravim - eden mora potegnit vse živo iz štunfa, drugi pa objavi čustveni spis na FB, pa je za pripadnike vse košer. Jasno ko beli dan. ;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

Double_J ::



Kaj si tako neučakan, tle imaš pogodbo...:D
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Ramon dekers ::

djordjevic je izjavil:

Sej to ravno pravim - eden mora potegnit vse živo iz štunfa, drugi pa objavi čustveni spis na FB, pa je za pripadnike vse košer. Jasno ko beli dan. ;((



da se nisi zmotil in mislil jankot. Pri zorkovičevih je tu notri celotna familija vpletena.

Zgodovina sprememb…

T-h-o-r ::

pri janši pa samo brat
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ramon dekers ::

aja, je on tudi orožje prodajal ali je obogatel s patrijami? al kako je sedaj s tem? naj mi že hudiča nekdo razloži. Mogoče ve kdo kje so jankovičeve pogodbe? zelo rad bi si jih ogledal.

ripmork ::

Kaj ni Janko včeraj na info-TV soočenju prinesel pogodbe, pa sedaj Janeza čakamo?
Bomo videli po deveti danes, kaj se bo tu naprej kuhalo.

Limit-sky ::

djordjevic je izjavil:

Sej to ravno pravim - eden mora potegnit vse živo iz štunfa, drugi pa objavi čustveni spis na FB, pa je za pripadnike vse košer. Jasno ko beli dan. ;((

O čem bluziš?
Eden sam pove, kako je kupoval delnice po tajkunskih načinih, kako je njegova družina dolžna državi davka za par milijonov, zataji (se zlaže) o lastništvu itd, pri drugemu ni nič takega. Kaj imaš za povedati? Ali pokazati?

djordjevic ::

Mah, glej, ne da se mi več. JJ je čist ko suza. Najbolje, da mu kar podamo dosmrtni mandat, pa bo.
No grave is deep enough to keep us in chains.

T-h-o-r ::

haha


POKAŽI VSE

jankovič pokaže


LOPOV


janša: POKAŽITE

pokažejo

janša: JAZ PA NE BOM

plačanci: bravo ivan
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

floyd1 ::

Lepo si to povzel.
Ampak - saj vemo, če gre za "naše" so to le zlobna podtikanja ;).

Limit-sky ::

djordjevic je izjavil:

Mah, glej, ne da se mi več. JJ je čist ko suza. Najbolje, da mu kar podamo dosmrtni mandat, pa bo.

Nikjer nisem niti približno kaj takega trdil. Le kakšen dokaz daj, ali pa vsaj kakšen uradni papir pokaži. Vsa, kar sem ti jaz napisal o Jankotu je preverljivo. Tvoja izjava pa nobena. WTF? Ne verjamem nič o Jankotu, kar ni preverljivo ali prišlo iz uradnih virov. Isto menim za Janeza "Dosmrtni mandat" Janšo.
Če bi pa ti rad pljuvanje po nekom, ki ga ne maraš, brez vsakih uradnih ali vsaj približno dokazljivih dejstev, pa kar izvoli, te bom pustil pri miru.

Double_J ::

Do soočanja naj vendarle objavi pogodbe, neglede kakšne so.
Dve šivanki...

Libertarian ::

"Jankoviču, vrati pare momak."

Tosić, bodočemu magistru Jurćku Jankoviću.. >:D
Sic semper tyrannis

Aljaz1980 ::

tsh2 ::

janša se tu nima kaj izmikati. ampak se mi zdi da se tudi ne izmika, le pop novinarji poročajo pristranko. bomo videli na soočenju. za jankoviča pravijo da je objavil vse pogodbe, kar se mi zdi da spet ni res. pač volitve so pred vrati in novinarji so še bolj pristranski kot sicer, na levo seveda. pop bi zdaj moral na veliko poročati o jankovičem tajkunskem posojilu, pa nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tsh2 ()

Aston_11 ::

Jankovič bi bil mandatar samo, če vse zakulisne sile združijo sile.

T-h-o-r ::

janša pa ne bo mandatar


ker ne bo dobil 46 glasov v parlamentu


bawahahaha
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Aston_11 ::

Pahor bo mandatar....

tsh2 ::

žalostno je, da bo kljub katastrofalno nepriljubljeni vladi desnica skupaj komaj dobila malo več kot 50% glasov. slovenci so pač levaki po duši nimaš kaj...

T-h-o-r ::

več kot 50 bo dobil samo s pahorjem


ahahaha
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ramon dekers ::

T-h-o-r je izjavil:

več kot 50 bo dobil samo s pahorjem


ahahaha



semafor!upam da vas zokitor preseli v afriko v državo uzgurubundi!

tsh2 ::

ampak bi bilo zabavno gledati vse jankovičeve afere, če bi bil mandatar. bi bil še večji cirkus kot v pahorejvi vladi.

T-h-o-r ::

Ramon dekers je izjavil:

T-h-o-r je izjavil:

več kot 50 bo dobil samo s pahorjem


ahahaha



semafor!upam da vas zokitor preseli v afriko v državo uzgurubundi!



jaz bom itak volil TRS, ti se pa preseli rajš v texas
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ramon dekers ::

ti kar...bo slovenija končno osvobojena. Hanži bo povabil vse črnce iz lampeduze pa bo mir!

T-h-o-r ::

totalna revolucija za njega ni rešitev
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ThinkPad ::

T-h-o-r je izjavil:

janša pa ne bo mandatar

ker ne bo dobil 46 glasov v parlamentu

bawahahaha


No, naglas se že razmišlja, da sploh ni nujno, da Turk najprej zmagovalcu podeli mandat za sestavo vlade. Pol je pa samo še odvisno od matematike in par cekinov, da bodo glasovi.

Ramon dekers ::

T-h-o-r je izjavil:

totalna revolucija za njega ni rešitev



no saj povabilo ilegalcev in vseh geyev iz ostale evrope. Ja vidim da bi se kar domače počutil

ThinkPad ::

ti se pa preseli rajš v texas


Mimogrede, texas je zakon!

T-h-o-r ::

kupiš flašo viskija, dobiš gratis revolver z naboji 8-)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?
««
20 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava dveh koalicijskih pogodb (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
9829463 (20379) vidz81

Več podobnih tem