» »

Virtual Router za windows XP

Virtual Router za windows XP

sax15 ::

Zdravo.
Ali mogoče kdo pozna program podoben temu: Virtual Router za Windows XP?
Ali drugače, ali kdo pozna način, ki ni ad hoc povezava za deljenja internetne WiFi povezave na prenosniku?
Na prenosniku imam mrežni internet, WiFi kartico pa bi rad uporabljal kot access point vendar, da bi se obnašala kot pravi WiFi router!

lp SaX

sax15 ::

A se da mogoče zadevo narediti z VirtualBox in nameščenim DD-WRT-jem?

kixs ::

Probaj tole:
http://connectify.me/

Aha, na XP-jih bo samo Ad-hoc. Daj si gor W7 in ne bo tezav.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

sax15 ::

Zanimiva zadeva. Podobno kot Virtual Router, ampak na žalost za Win XP sam Ad hoc.
Mal mam težav z ad hoc povezavo, ker ne podpira WPA 2 in v Windows 7 ne moreš nastaviti, da bi se na ad hoc povezavo povezal avtomatsko (mogoče ima kdo rešitev za avtomatsko povezavo na ad hoc omrežje za windows 7?).

aco111 ::

Jaz pa mam problem, s connectify kot tudi s ročnim nastavljanjem v Windows XP.

http://www.labnol.org/software/wireless...

Če v "Network authentication" "shared", se sploh noče na računalniku povezati, če se da "open" pa se poveže, ampak napiše, da ni povezave isto to pa tudi s connectify. Probano na Linksys WUSB600N v1 ter na ASUS PCI G-31 in enako. Kaj še naj naredim?

Android najde s "Wifi finder" kot tudi drugi računalnik, ampak kljub temu se ne poveže.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aco111 ()

sax15 ::

Jaz imam v "Network authentication" nastavljen "shared", Data encryption na "WEP", vpisan geslo in dela OK.
Imam pa še obkljukano "Connect even if this network is not broadcasting" in "Key index (advanced) nastavljen na 1.

aco111 ::

sax15 je izjavil:

Jaz imam v "Network authentication" nastavljen "shared", Data encryption na "WEP", vpisan geslo in dela OK.
Imam pa še obkljukano "Connect even if this network is not broadcasting" in "Key index (advanced) nastavljen na 1.

Saj jaz mam isto tak, pa noče in noče :/.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Router v študentskem domu

Oddelek: Omrežja in internet
243933 (3345) moat
»

Windows 8 Access Point

Oddelek: Programska oprema
5720 (633) Jst
»

Izšel Ubuntu 10.10 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
22166457 (56541) Icematxyz
»

Oddajanje wifi signala

Oddelek: Omrežja in internet
71852 (1631) amacar
»

wireless mreža

Oddelek: Kaj kupiti
332984 (2192) pujsek_

Več podobnih tem