» »

Osvetljena tipkovnica

Osvetljena tipkovnica

«
1
2

ShowDown ::

Torej želim osvetljeno tipkovnico z najboljšim možnim P/P. Lahko tudi kako bolj "crappy", definitivno pa ne bi dal za njo 100€, razen če je res neverjetno dobra. Kakšna priporočila? :)

ShowDown ::

Gledam nekaj v smeri te tipkovnice:
http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ti...

Je zelo ugodna, vendar bi rad da kdo pove kaj več o njej.

c00L3r ::

To mene tudi zanima.

lebang1 ::

ja, tudi mene bi zanimalo,
pa da ima slovenske šumnike na njej...

P3Hi ::

V comshopu al pa comtronu majo BTC 6300CL za 15€ .. mam jih ene par .. sem dal stran wireless logitech crap in kupu nazaj btc.. nevem men je zakon.. modre lučke za delo ponoči in super nizke in tihe tipke...

Nikonja ::

Sam imam logitech iluminated keyboard in je zaaakon. Tiha, praktična, imaš tri razine svetlobe.... res je mal dražja ampak naboljša od testiranih...
http://www.logitech.com/en-us/keyboards...

Trixyy ::

Namen uporabe? Če igre potem kaj takega http://www.ceneje.si/racunalnistvo/komp... ?

Meizu ::

saj ni nujno da je za igre. Sam, odkar imam mojega asusa g74sx z osvetljeno tipkovnico, ne kupim nikoli več neosvetljene. Razlika je zelo opazna, delo v manj osvetljenih prostorih je veliko boljše, pa tudi v dobro osvetljenih se pozna, saj so črke bolj vidne in se rabiš manj naprezat da vidiš tikovnico. Če si osvetlitev popolnoma izklopim je izkušnja tipkanja veliko slabša kot na osvetljeni.

Alessio983 ::

pa gre te lučke ugasniti čez dan ,oz. prižgeš po potebi ali skos gorijo ? BTC 6300CL

shovty ::

Dam glas za BTC 6300CL. Mam jo že kakih 5 let in mi je svetovna tipkovnica. Tipke so nizke in tihe. Edina težava je da so se mi začele črke brisat, ampak me to ne moti, ker ne gledam na tikovnico. Glede na P/P se definitivno splača nakup. Lučke lahko ugasneš preprosto z kombinacijo F10+ESC kadar ti paše.

drzni86 ::

Sam se tudi odločam za nakup nove tipkovnice... Kaj je trenutno "in" za gaming?

Želje:
- slovenski nabor,
- osvetljena
- Usb priklop


Cena nekje do 80 max...

Meizu ::

Saj ti jo gor link nalimal Trixyy...

drzni86 ::

Ma ta mi zgledal mal preveč futuristična...

Kako se pa sploh obnese v praksi? V članku tukaj na slo-techu so jo ful skritizirali (glede izgleda)

Še kaka varjanta? kaj uporabljate igračarji?

Furbo ::

Kaj sploh rabi človek osvetljeno tipkovnico, menda ne gledate kje je kaka tipka?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

drzni86 ::

Mogoče zato da v temi hitreje lociram kako tipko

kaj pa tele dve:

http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ti...
http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ti...

gendale ::

Furbo je izjavil:

Kaj sploh rabi človek osvetljeno tipkovnico, menda ne gledate kje je kaka tipka?

ponoči pride zelo prav
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

tt1024 ::

Black widow navadna ni osvetljena, je pa na banerju Slo-tech za 66,66 to je izvrstna cena za super mehansko gaming tipkovnico. Drugače pa kot omenjeno Razer Lycosa (SLO znaki so dogravirani in se ne vidi ravno najboljše), Ali Logitech G510, G110, in nova G105 - ta še ni prišla z gravure in se še ne ve točno kakšen bo rezultat

http://www.eventus.si/a/1360_Tipkovnica...

kmetek ::

kaj pa K800?

ShowDown ::

Naročil:
http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ti...

Predvsem zaradi cene. Poročam o kvaliteti ko jo dobim. :)

TOP ::

Od Trusta še noben astvar ni bilo dobra,nepričakuj čudeža.

PINki ::

Ali se da pri tipkovnici BTC 6300CL izključiti osvetlitev tipk?

kmetek ::

o moj bog TRUST 8-O, slabše firme res ni.

wwwampy ::

Jaz imam Logitech Illuminated keyboard. Totalni zakon. Menjal že kar nekaj tipkovnic, ker imam kar fetiš na te računalniške komponente :), ampak ta mi je presegla vsa pričakovanja. Tiha, zanesljiva, mehke tipke. ni da ni.

Če me razočara, se javim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wwwampy ()

3man ::

wwwampy je izjavil:

Jaz imam Logitech Illuminated keyboard. Totalni zakon. Menjal že kar nekaj tipkovnic, ker imam kar fetiš na te računalniške komponente :), ampak ta mi je presegla vsa pričakovanja. Tiha, zanesljiva, mehke tipke. ni da ni.

Če me razočara, se javim :)

Jap, tudi jaz in je carska.

BangBros123 ::

Ali se da na tej tipkovnici izklopit osvetlitev tipk

http://www.akcija.si/izdelek/81929/Tipk...

TOP ::

Fora teh svtetlečih tipkovnic je,da te bolj poceni majo osvetlitev od zadaj skupno in blešči kot hudič,medtem ko te malo bolše majo pa osvetljeno samo črko na tipki.

OZZY ::

Jaz sem si danes nabavu logitech illuminated.. Občutki so sprva mešani, predvem, ker je treba kar pritisnit, da prime. Sicer s tem eliminiraš naključno zatipkanje ampak občutek je zelo drugačen, kot prej na Samsungovi ZEN. Tisto počivalo za roko spodaj je tudi odveč. Nogice odzadaj so zelo šibke.. mislim, da se kar hitro lahko zlomijo. Mednarodno je sicer gor gravirano ampak ne vse.
Bacskace je manjši kot običajno, kar je zame pomankljivost. Prav tako levi shift in tab.

Drugače pa tipkovnica deluje kvaliteno izdelana. Zdej ali je vredna 80€ je pa drugo vprašanje.
Go with the flow.

ShowDown ::

Trustove tipkovnice, ki sem jo omenjal zgoraj ni za dobiti do konca decembra. Odločil sem se naročiti BTC 6300CL in jo danes že prejel. Tipkovnica je za to ceno neverjetno dobra. Mehke/udobne tipke, tipkanje v temi je odlično, osvetlitev se ob nekaj minutni neuporabi samodejno izklopi, lahko pa ji izklopiš tudi ročno. Če kdo išče poceni osvetljeno tipkovnico jo definitivno priporočam. :)

BangBros123 ::

ShowDown je izjavil:

Trustove tipkovnice, ki sem jo omenjal zgoraj ni za dobiti do konca decembra. Odločil sem se naročiti BTC 6300CL in jo danes že prejel. Tipkovnica je za to ceno neverjetno dobra. Mehke/udobne tipke, tipkanje v temi je odlično, osvetlitev se ob nekaj minutni neuporabi samodejno izklopi, lahko pa ji izklopiš tudi ročno. Če kdo išče poceni osvetljeno tipkovnico jo definitivno priporočam. :)


Sam sem jo tudi naročil in jo ze dobil .Tipkovnica je kot je ze SHOWDOWN povedal res neverjetna jo definitivno priporočam za ta nizje cenovni rank p/p!

Janac ::

kje jo je sedaj mozno dobiti to btc?

Ajnstajn` ::

Pozdravljeni!
Da ne bom odpiral nove teme, bom kar tu nadaljeval. Nmreč zanima me osvetljena tipkovnica, kakšno mi priporočate?
Do sedaj sem mel BTC 6300CL in mi je služila več kot odlično.
Malo sem pobrskal po trgovinah in je nisem našel nikjer več. Če kdo ve, kje jo lahko kupim, naj mi javi tule.

Zanima me tudi, katero drugo mi priporočate?
//

tjasa123 ::

Živjo,

sem lastnica tipkovnice BTC 6300cl in mi je odpadla ena tipka.
Ali ima slučajno kdo na zalogi kakšno nedelujočo in je ne potrebuje več?
Je že ful stara vem, ma škoda novo kupovati, če dela.

Najlepša hvala,

lp, Tjaša

Meizu ::

Tzko da bos nasla to tipko okrog. Imas mogoce mehansko? Pri mehanskih se lahko vcasih dobi rezervne dele.

Sicer pa kupis nekaj takega https://www.harveynorman.si/racunalnist...

Jaz imam model KALA doma, z blue mehaniko in je za tipkanje/gaming res odlicna tipkovnica. Popolna osvetljenost v RGB spektru, nastavljiv preko prilozenih driverjev za tipkovnico (lahko single color, lahko cel rgb spekter v razlicnih vzorcih, pulzirajoce, staticno, kakorkoli), garancija na 50 miljonov klikov, zelo obtezena tipkovnica, kar je super, ker se ne premika.

Tipke so presenetljivo kvalitetne, za moj okus ter potrebe bolj stabilen ter cutec klik kot na veliko drazjih razerjih in podobnih tipkovnicah. Po filingu pride najblizje Cherry, ki je sicer malenkost boljsa ampak tudi zelo obcutno drazja. Za ta denar nimas kaj komplicirat. Pa ko gres enkrat na mehansko tipkovnico so te klasicne membranske tak crap, da zelo hitro pozabis, da si jih kdajkoli zelel uporabljat.

Daliborg ::

@tjasa123 Če je odletela kakšna pomembna tipka na tipkovnici jo pač nadomesti z neko katero ne uporabljaš kaj preveč, nevem mogoče iz numeričnega dela tipkovnice naprimer.
lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Meizu ::

Sedaj sele vidim, da ta tipkovnica stane cca 11 eur. To raje nabavis novo? Kaj bos zdaj iskala 2 meseca nekoga, ki ima to tipko.

Sicer pa 10 eur za tipkovnico res ni noben denar. Ze res da je vsak euro euro, ampak realno vsaj kaksnih 50-60eur lahko das za tipkovnico. Roke in kvaliteta tipkanja se ti bodo konkretno zahvalile.

Pa to ni produkt, ki ga kupis vsako leto. Dobro tipkovnico lahko nucas 10 let. Za taksno obdobje je tistih 60eur resnicno totalno zanemarljiv strosek. Vsekakor priporocam, ce finance dopuscajo. Mehanska tipkovnica je resnicno svetlobna leta nad membranskimi.

tikitoki ::

Daliborg je izjavil:

@tjasa123 Če je odletela kakšna pomembna tipka na tipkovnici jo pač nadomesti z neko katero ne uporabljaš kaj preveč, nevem mogoče iz numeričnega dela tipkovnice naprimer.
lp.


Se najbolj koristen nasvet.

Meizu ::

tikitoki je izjavil:

Daliborg je izjavil:

@tjasa123 Če je odletela kakšna pomembna tipka na tipkovnici jo pač nadomesti z neko katero ne uporabljaš kaj preveč, nevem mogoče iz numeričnega dela tipkovnice naprimer.
lp.


Se najbolj koristen nasvet.


Koristen mogoce. Prakticen? Niti ne.

Glugy ::

Kje si pa sloh vidu da bi to tipkovnico še prodajal? Jz sploh nisem najdu kje bi jo sploh še prodajal? Drgač pa je presenetljivo lepa ta tipkovnica kokr vidm

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

tikitoki ::

Meizu je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Daliborg je izjavil:

@tjasa123 Če je odletela kakšna pomembna tipka na tipkovnici jo pač nadomesti z neko katero ne uporabljaš kaj preveč, nevem mogoče iz numeričnega dela tipkovnice naprimer.
lp.


Se najbolj koristen nasvet.


Koristen mogoce. Prakticen? Niti ne.


Odvisno od tipke. Tko, da sam ugibas:)

tjasa123 ::

Dobro, bom zamenjala z eno manj uporabno tipko da.
hvala, lp

kretze ::

dober dan jas pa imam to tipkovnico :

pa me zanima ce kdo ve kako se izklopi osvetljava tipk??? moti me predvsem ponoci

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kretze ()

errhec ::

dd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: errhec ()

Meizu ::

kretze je izjavil:

dober dan jas pa imam to tipkovnico :

pa me zanima ce kdo ve kako se izklopi osvetljava tipk??? moti me predvsem ponoci


Ce kliknem na tvojo sliko zeli po vsej sili firefox nekaj zdownloadat. Nekaj kar ni image format. #Sumljivo AF

Uglavnem, tako od dalec zgleda kot da imas Redragon tipkovnico. Zraven dobis prilozene driverje, ki jih enostavno namestis. Vklopijo se seveda ob zagonu, nastavis opcijo, da tipkovnica ne sveti in to je to.

rdecaluc ::

Veš kaj pomeni "RTFM", Meizu?

Preneslo bi ti navodila.
Est modus in rebus. ,typos

Alien123 ::

Meizu je izjavil:

kretze je izjavil:

dober dan jas pa imam to tipkovnico :

pa me zanima ce kdo ve kako se izklopi osvetljava tipk??? moti me predvsem ponoci


Ce kliknem na tvojo sliko zeli po vsej sili firefox nekaj zdownloadat. Nekaj kar ni image format. #Sumljivo AF

Uglavnem, tako od dalec zgleda kot da imas Redragon tipkovnico. Zraven dobis prilozene driverje, ki jih enostavno namestis. Vklopijo se seveda ob zagonu, nastavis opcijo, da tipkovnica ne sveti in to je to.


Prvič na internetu?

Ales ::

Kaj bluzite? Klik na SLIKO v Firefoxu sproži binary stream.

Klik na RFTM link sproži dolpoteg PDF-ja.

Prvo je čudno in je čisto prav, da je vprašal, kaj se dogaja. Za drugo pa ne sprašuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

Meizu ::

Ajde, terminologarji. Vazen je rezultat, ne semantika.

Laki_ laik ::

Da ne odpiram druge teme bom izkoristil obstoječo. Iščem osvetljeno tipkovnico ki bi naj imela belo osvetljene črke in to mislim le črke in po možnosti da je slovenska razporeditev črk. Lahko kdo priporoča kaj pametnega?
Hvala
lp

bajsibajsi ::

UVI Pride (mini).

edit/ lansko leto je bila za Black friday znizana cca. 20 eur.

Zgodovina sprememb…

Laki_ laik ::

Hvala. Sem pogledal vendar to ni to kar imam v mislih. Nekaj podobnega imam doma in me živcira ker ni osvetljena le črka ampak je tudi pod tipkovnico tega pa ne maram sploh pa ne te rgb osvetlitve.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mehanska tipkovnica (strani: 1 2 3 455 56 57 58 )

Oddelek: Kaj kupiti
2854634011 (47) bigbada
»

Katero tipkovnico kupiti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13924719 (923) boolsheat
»

Zanimiva SLO tipkovnica z naslonom za zapestje in osvetlitvijo?

Oddelek: Kaj kupiti
152132 (1660) Han
»

Nakup "gamer" tipkovnice.

Oddelek: Kaj kupiti
141999 (1574) miraldi

Več podobnih tem