» »

Rabljen mobitel (android)

Rabljen mobitel (android)

Karaya 52 ::

Nisem ravno mobitel geek, niti fan menjavanja mobitelov kot gat, tako da ze lep cas gulim N78, ki je svoje ze odsluzila. Iscem rabljen android telefon, novi ne pride v postev, ker se mi zdi smesno zmetati 500€ v napravo, ki lahko pade iz zepa, prav tako se mi zdi koncept vezave operaterjev na leto ali dve prevec restriktiven, ker si hoces noces vezan na geografsko lokacijo, paketi pa niso prevec ugodni za mednarodne klice.

Predlagate kaksen aparat, razmiljal sem o Desire ali cem podobnem. Skratka nekaj takega, kar se dobro stara (recimo da je star eno leto), brez vecjih failov in podobnega? Proracun bi omejil kar na 150€.

moxon ::

Jaz bi na tvojem mestu vzel Samsung Galaxy S, za 200€ se jih da dobit, probaj znižat ceno na cca 170€ pa roka. Opozarjam, da se boš moral z SGS malo poigrat za boljše delovanje.

Karaya 52 ::

To bi slo, ce teh 30-50€ odtehta napram Desire. Tweakanje mi ni tuje.

moxon ::

Sem imel in SGS in Desire, meni osebno je dosti ljubši SGS. Je pa stvar posameznika. Tukaj imaš primerjavo med omenjenima:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

PacificBlue ::

Men je danes v sluzbi pocilo steklo od galaxya s. Drugace se vse funkcionira normalno, poskodba stekla je pri meni tipki in del desne strani zaslona je počen..to samo steklo, zaslon je ok. Me zanima koliko bi stala zamenjava stekla, oz lahk prodam telefon pa se nekdo drug s tem naprej ukvarja.

PacificBlue ::

Vidim, da se pri galaxyu s ne more menjat samo steklo, ampak se menja vse skupaj z ekranom vred..kar pa stane okoli 150 evrov. Škoda.

beni ::

Stane cca 85E.
Se splača menjat.

LP
Pojma nimam ...

PacificBlue ::

to je pa ze bolje. Sem izgleda gledal cene original servisov..Bom jutr odnesel aparat k lokalnemu mojstru, da mi uredi zadevo.

Karaya 52, priporocam ti galaxya s. Čeprav sem ga danes poskodoval zame ne zmanjsa zadovoljnosti s tem telefonom. Imam ga ze leto in pol in je do dandanes mi sluzil perfektno.

Bananovec ::

moxon je izjavil:

Jaz bi na tvojem mestu vzel Samsung Galaxy S, za 200€ se jih da dobit, probaj znižat ceno na cca 170€ pa roka. Opozarjam, da se boš moral z SGS malo poigrat za boljše delovanje.

Ne kupuj plastike, ki zacne po 6 mesecih pokat. V mislih imam pokrov. Raje vzemi podoben telefon za podobne pare.

Da plastika ni za ekstra velike mobitele, sta dokazala Samsung in HTC v raznih 4 in 4+ inčnih variantah.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

Meni telefoni velikih formatov niso všeč in bi vzel Desire.

Steinkauz ::

Kupi Ideos X5, boljšga telefona za tak dnar ne boš dubu.
Folk kupi pri tušmobilu za 1eur in potem proda na bolhi.
Dobiš "novga" tut za 150eur, večina pa je okol 170eur

http://www.bolha.com/iskanje.php?sort=3...

ZiedRieke ::

GalaxyS oz Nexus S, poceni, pa dobra izbira.

Karaya 52 ::

Se kar brez mobitela, na ebayu se brez tezav dobi novega Nexusa za 200€. Best buy?

xteakwondox ::

Sony ericsson mini dober telefon če te zanima ga prodam res pa je da je mali ekran=)

Company ::

Karaya 52 je izjavil:

Se kar brez mobitela, na ebayu se brez tezav dobi novega Nexusa za 200€. Best buy?


Kakor sem videl v eni od tem, se ga za ta denar dobi tudi v Avstriji, če ti ni predaleč.
LP!

krop ::

Bananovec je izjavil:

moxon je izjavil:

Jaz bi na tvojem mestu vzel Samsung Galaxy S, za 200€ se jih da dobit, probaj znižat ceno na cca 170€ pa roka. Opozarjam, da se boš moral z SGS malo poigrat za boljše delovanje.

Ne kupuj plastike, ki zacne po 6 mesecih pokat. V mislih imam pokrov. Raje vzemi podoben telefon za podobne pare.

Da plastika ni za ekstra velike mobitele, sta dokazala Samsung in HTC v raznih 4 in 4+ inčnih variantah.


Plastika je čist cool. Po enem letu uporabe nč ne poka
Če bi imel v roki oba telefona bi se odločil sigurno za SGS-a, ker ma display ene 10x boljši in lepši.
Desire ma čist rdečkast zaslon (grdo do konca)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup iphone 4, da ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7520124 (16719) ;-)
»

Kateri Android kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5112097 (10539) PC-Freak
»

HTC desire S ali Samsung galaxy S

Oddelek: Mobilne tehnologije
294960 (4016) St235
»

LG optimus 2x vs HTC Desire HD vs Samsung Galaxy S II

Oddelek: Mobilne tehnologije
345004 (4476) BigSmoke
»

Kateri high-end telefon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5212858 (11135) Juwe

Več podobnih tem