» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
6 / 110
»»

floyd1 ::

Cifix63 je izjavil:

Lahovskih narečij žal ne razumem.


Uči sine, uči.

Cifix63 ::

Učim učim sinko @floyd1. V vukojebini moraš uvijek, da učiš. Od svuda zvijeri, svugdje zvijeri!

Cifix63 ::

Še ma kdo od vas tukaj ta Bob paket oz sploh kaj pri operaterju Bob? Ker drugače sem zadovoljen, mislim s signalom in to, gre kot je treba. In ker nisem tehnološko med najbolj zahtevnimi uporabniki kaj drugega ne potrebujem..morda bi bil dobrodošel le zgrešeni klic. Drugač = predrago, mislim na druge operaterje. Še ta Bob paket je v A in CRO cenejši, v SLO pač vsak useka najvišjo ceno, poznano že iz avstrijskih/nemških trgovin na Slo ozemlju.

Volk| ::

Moja mati je dobila ta mesec račun za 7,4€
neki popust je obračunan,nič ne piše zakaj...drugače bi morala plačat 9,9€
Drugače je tudi zadovoljna.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

knesz ::

Volk| je izjavil:

Moja mati je dobila ta mesec račun za 7,4€
neki popust je obračunan,nič ne piše zakaj...drugače bi morala plačat 9,9€
Drugače je tudi zadovoljna.

Takoj pisat pritožbo, ter obvestit APEK in ZVPOT!

Volk| ::

Ja, sem že razmišljal da bi se pritožil, pa mi nekje v podzavesti nekaj klika, da mogoče to ni dobra ideja 8-)
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

plavko61 ::

Kaj ve kdo kak je z podatkovno opcijo, kako tistih 1GB vklopit samo za en mesec(dopust-primorje)? Super bi bilo če bi lahko vklopil za 1 mesec kar preko SMS? Če vklopiš kako dolgo traja da začne delovat?
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

drejc87 ::

Sicer nimam zraven paketa internet, ampak me zanima ali ima kdo nastavitve za HTC Wildfire (ker mi MMS ne dela in ne internet).

Hvala in lp!

chrush ::

iz boba so mi poslali sms, da od jutri naprej imam pri njih vključeno staro telefonsko številko od prejšnjega ponudnik. Torej prenos številke je uspel, kaj pa je z naročnino pri starem ponudniku? A jo moram sam prekiniti, ali je to vključeno pri prenosu številke?
Hvala za odgovor in lep pozdrav.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

chrush ::

No še enkrat jaz, danes sem moral kontaktirati bob, da mi uredijo prenos podatkov, mms in sms. Ker mojega telefona (Samsung omnia II) ni na seznamu, imajo zdaj tehnične težave z nastavitvam. Kdaj bodo rešili, bomo videli.
Kar se pa naročnine tiče, pa so mi povedali, da jo prekinejo oni, tako da mi glede tega ni treba skrbeti.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

ksmith ::

Nevem če prav razumem postopek nakupa bob naročnine:

-naročiš bob osnovni naročniški paket
-ko ga dobiš se prijaviš in aktiviraš
-stvar dela.

Kdaj pa izbereš kateri paket bi imel? Kje izberem, da bi rad prenesel staro telefonsko?

Hvala in lp.

Zak0n ::

ksmith je izjavil:

Nevem če prav razumem postopek nakupa bob naročnine:

-naročiš bob osnovni naročniški paket
-ko ga dobiš se prijaviš in aktiviraš
-stvar dela.

Kdaj pa izbereš kateri paket bi imel? Kje izberem, da bi rad prenesel staro telefonsko?

Hvala in lp.


Ko se bos prijavil in zacel z aktivacijo ti bo tam vse pisalo kateri paket zelis izbrati in ce zelis obdrzati stevilko. Vseeno je ker paketi zdele fizicno kupis/narocis... oba staneta ista... pol k bos aktiviru bos tam na spletni strani izbral tistega, ki ti pase.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zak0n ()

lav1 ::

Morda kdo ve kaj se zgodi, če imaš na predplačniškem računu več kot 5€, kam gre tisti denar?

Do kdaj bo še na voljo ta paket miniBOB?

nitramcek ::

Eno vprašanje, če kdo ve odgovor.
Trenutno sem na simobilu, pa me zanima, če bi šel na bob predplačniški paket, a bi lahko obdr6al isto številko kot jo imam sedaj, ali pa moram nujno vzet naročnino, da obdržim mojo številko?
Najraje bi bil na predplačniškem ampak še bolj mi je pomembno, da obdržim trenutno tel. Št.

chrush ::

zakaj pa bi rad šel na predplačniški paket?
imaš možnost da vzameš naročniški paket bob 4 cente, kjer plačaš toliko kolikor porabiš. sms in minuta klica staneta 4 cente, naročnina pa je 0€
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

Jan ::

Če se ne motim, se je vrnil big bob paket z 1000 min in 1000 sms za 9.90 + opcija 1Gb za 5 eur. A se zdej to splača vzet?

TARIFE-SI ::

Jan je izjavil:

Če se ne motim, se je vrnil big bob paket z 1000 min in 1000 sms za 9.90 + opcija 1Gb za 5 eur. A se zdej to splača vzet?


Je nazaj, kot praviš. Ali se splača ali ne je odvisno od tega, kaj potrebuješ. Kratek opis najdeš na povezavi Paket bigbob, svojo porabo mobilnih storitev pa lahko vneseš v kalkulator najugodnejše tarife na Portalu Tarife.si in preveriš, kateri paket je najugodnejši zate.
www.tarife.si

Zgodovina sprememb…

Volk| ::

1x sem že lahko prek spleta pregledoval moj račun. kaj so to ukinli ali kaj?

edit: ah, dela samo sem imel napačni link v bookmarksih.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volk| ()

Volk| ::

danes kupi zase boba. Z info maila boba so mi sporočili da mi brezplačno zamenjajo sim za micro sim, ampak niso mi odpisali kje lahko to storim, pri nnjih pa traja da odgovorijo. Mogoče kdo ve kje to lahko zamenjam? Postopek?
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Volk| ::

MMS deluje na bobu? V ceniku ga imajo, nikjere pa nič govora o tem, da to podpirajo.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

chrush ::

Deluje. Jaz sem jih kontaktiral na plačljivo številko in so mi za moj model, ki ga na njihovem seznamu ni, poslali takoj sporočilo z nastavitvami za mms in web.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

mrTwelveTrees ::

Vprašanje:

paket: "naročniški paket bob 4 cente, kjer plačaš toliko kolikor porabiš. sms in minuta klica staneta 4 cente, naročnina pa je 0€ "

kje piše koliko je MINIMALNA poraba za ta paket ? če pošlješ samo 10 x sms je potem položnica 40 centov ?

Zgodovina sprememb…

tomaz- ::

Ja

mrTwelveTrees ::

pol je to idelano za kaksen alarm

piše tudi: "vstavi SIM kartico v svoj mobilni telefon in pokliči na brezplačno številko 080 680 680. prejel boš 100 minut pogovorov ali SMS sporočil, ki jih lahko izkoristiš v naslednjih 12 mesecih."

če se odločim za naročniški paket 4cente, dobim 100 min ali 100smsv bonusa, in tega ne porabim v roku 12 mesecev, potem bom dobil račun 12x 0 eur ????

12 mesecev 0 eur

ne verjamem,....

Zgodovina sprememb…

echo ::

Osnovni naročniški paket te stane 14,90€, v tem je vključenih teh 100 minut/smsov, tako da lahko takoj uporabljaš njihove storitve.
Potem pa zbereš željeni paket in mogoče še prenos številke, ter plačuješ skladno s svojo porabo, lahko tudi 0€.

mrTwelveTrees ::

e... barabe, jaz sem pa mislil da zastonj dobim sim karico + si izberem paket 4cente

zuz3k ::

a ta naročniški paket bob 4 cente, toliko min kolikor porabiš to moraš filat al dobiš domov račun?

signal je simobilov ane, se pravi isto lawfa omrežje


a telefon mora bit odklenjen za bob kartico? smatram da ne, ker je
isto simobilovo omrežje alipač?
Life is a psychological game.

BlaY0 ::

To je post-paid naročniški sistem, torej dobiš račun. Predplačniški je dražji in sicer 6,9 centa/minuto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Utk ::

Jaz imam to odkar obstaja in do zdaj je bil vsak račun manjši kot je provizija za plačilo računa na pošti (ga ne plačujem na pošti).

zuz3k ::

BlaY0 je izjavil:

To je post-paid naročniški sistem, torej dobiš račun. Predplačniški je dražji in sicer 6,9 centa/minuto.


super, dobiš račun ni treba polnit

samo to je pa res poceni 4 cente v vsa omrežja še cenejše kot 6,9 8-O


nizke in čudne pakete ma tale bob
Life is a psychological game.

BlaY0 ::

Jah, obračunski interval je 60/60.

zuz3k ::

saj imajo vsi 3je paketi 60/60 interval

kaj naj bi to pomenilo, četudi se meniš 5 sec se šteje minuta?
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

BlaY0 ::

Ja. Zaračuna se vsaka začeta minuta.

mrTwelveTrees ::

se pravi, ne glede na to kateri paket (naročniški) si izbereš moraš najprej plačat 14.90 eur ?

Volk| ::

jap

jaz sem ravno danes dobil pogodbo za podpisat...ko sem aktiviral, sem takoj dobil sms, da sem postal naročnik(bob 4 cente+1 GB podatkovni prenos).
Istočasno sem dobil sms, da se mi v petek prenese številka na bob. Škoda samo da to traja 3 dni.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volk| ()

zuz3k ::

Če kupim na bolhi novejši mobitel, ki je "zakodiran" na SiMobilu, ali lahko uporabljam Bob sim-kartico?

A za zgrešene klice se dobi SMS, pri bobu? Se da to kako uklopit?
Life is a psychological game.

Limit-sky ::

zuz3k je izjavil:

Če kupim na bolhi novejši mobitel, ki je "zakodiran" na SiMobilu, ali lahko uporabljam Bob sim-kartico?

Ne!
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

mrTwelveTrees ::

tole piše na uradni strani
"v nekaj dneh po opravljeni prijavi, ti pooblaščena oseba na naslov, ki si ga navedel, prinese zahtevano dokumentacijo. po identifikaciji in podpisu naročniške pogodbe, ti bo pooblaščena oseba izročila potrditveno kodo. "

kaj nekdo se zapelje na tvoj dom in ti prinese pogodobo ?

Volk| ::

ja GLS ti dostavi, ti podpišeš pa takoj odnese paprije, ti pa dobiš kodo
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

mrTwelveTrees ::

kako je pa s tem, če imaš več naročnin, da ti naredijo na skupen račun ?

Volk| ::

pokliči 090 :D
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

mrTwelveTrees ::

ne

zuz3k ::

a druge cifre pa ni al kaj niti za ponudbo niti nč samo ta 090?


zuz3k je izjavil:


A za zgrešene klice se dobi SMS, pri bobu? Se da to kako uklopit?


we kdo
Life is a psychological game.

Alexius Heristalski ::

Preberi temo, že vse piše.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

zuz3k ::

sem prebral, nekdo je napisal da nima bob te funkcije


neumno se mi zdi ta 090 cifra, rad bi se pozanimal glede paketa
poklical pa je plačljiva cifra, na mail pa ne odpišejo
Life is a psychological game.

Alexius Heristalski ::

Poskusi 080 680 680.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

floyd1 ::

Ima kdo, ki je na Bob-u, vklopljeno na telefonu non-stop sinhronizacijo za e-mail? Izkušnje z mesečno porabo?
Ker smo ravno nekaj dni nazaj v eni drugi temi tukaj diskutirali, da ima Bob daleč največji podatkovni "interval" (64kb) in me zanima, koliko je pri vas potem porabe konec meseca. Mobitel ima recimo 1kB. V primeru, če telefon velikokrat rabi podatkovno povezavo, in vsakokrat, ne glede na prenešeno, odšteje 64kB, potem tisti 1GB niti več ni tako veliko, niti tako hudo poceni...

Pa še link, ki ga je nekdo tam prilepil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

Volk| ::

Jaz sem od jutri na bob 4 cente+ 1GB opcija. Bom pustil vklopljeno data povezavo, pa nastavil, šteec podatkov. Bom poročal kako bo zadeva delovala.
Res je da je ta 64 kb malov velik obračunski interaval, samo se mi zdi da mi bo 1 Gb zadostoval za normalno brksanje. Doma sem tako na wifi.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

zuz3k ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Poskusi 080 680 680.

hvala, sem poklical se pozanimal

škoda ker nima big bob te funkcije ob nedosegljivosti da dobiš sms


mika me še izimobil, ki je poceni
Life is a psychological game.

francek1 ::

Volk| je izjavil:

Jaz sem od jutri na bob 4 cente+ 1GB opcija. Bom pustil vklopljeno data povezavo, pa nastavil, šteec podatkov. Bom poročal kako bo zadeva delovala.
Res je da je ta 64 kb malov velik obračunski interaval, samo se mi zdi da mi bo 1 Gb zadostoval za normalno brksanje. Doma sem tako na wifi.

Tega ne boš porabil, razen, če boš skoz visel na netu.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...
««
6 / 110
»»