» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
110 / 110
»
»»

Gambino ::

Je šel kdo na nov paket, ki ga ponujajo, 8E eno leto pod kodo BEAOZRO?

BOCo. ::

Ta paket ponuja re:do in ne bob.

Lastnik pa je isti (A1).

Gambino ::

BOCo. je izjavil:

Ta paket ponuja re:do in ne bob.

Lastnik pa je isti (A1).


Dobil pa sem od iste telefonske, kot se oglašuje BOB. Zavajujoče!

starfotr ::

Če gre za isto firmo, kako je lahko zavajajoče?

dejanslo ::

Je imel kdo težave z gostovanjem v Franciji? Na F SFR 3g/4g ne delajo podatki; klici in SMSi bp. APN je ok, delovalo je tudi v drugih državah na poti sem. Bob pravi f*CK you and good luck, "mi ne moremo nič". Naj poizkusim se večkrat ponovno povezati v omrežje (doh) ali izbrati drugo omrežje (se ne prijavi v nobeno drugo). Rešitve pls? Pixel 7 Pro, Android 14.
There`s More Than One Way To Do It

Krrokarr ::

Jaz pri bobu zal nikoli nisem preprican, ce mi bodo podatki v tujini laufali kot bi morali ... Vcasih dela vse bp, spet drugje sem cist "brez signala". Poizkusal sem ze nesteto sprememb apn nastavitev, ampak se vedno loterija.

Ker vseeno ne hodim tako pogosto ven, je to pac kompromis, ki ga sprejemam, je pa skoda, ja ...

estons ::

Meni je pomagalo, da sem se prestavil na drugo omrežje v tuji državi. Če ni šlo iz prve, je pa iz druge.

Btw zgleda, da tudi drugi lastniki Pixela imajo težave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: estons ()

Bellzmet ::

Poizkusi zbrisati in ponovno vnesti APN nastavitve. Jih dobiš na njihovi strani.

-žiga- ::

dejanslo je izjavil:

Je imel kdo težave z gostovanjem v Franciji? Na F SFR 3g/4g ne delajo podatki; klici in SMSi bp. APN je ok, delovalo je tudi v drugih državah na poti sem. Bob pravi f*CK you and good luck, "mi ne moremo nič". Naj poizkusim se večkrat ponovno povezati v omrežje (doh) ali izbrati drugo omrežje (se ne prijavi v nobeno drugo). Rešitve pls? Pixel 7 Pro, Android 14.


Jaz sem imel take težave tako z bob kot A1.
Brez pametne, trajne rešitve.

dejanslo ::

Na random so podatki spontano začeli delovati (po cca 18h).. Hvala za odgovore. Lp
There`s More Than One Way To Do It

pero50 ::

Na pixlih imam že od nekdaj to težavo, da moram ročno izbrat omrežje, sicer sem nedosegljiv in brez neta. Se navadiš in ko greš čez mejo pač ročno izberem operaterja

lebang1 ::



Gledam, da imajo akcijo paketov za 5€ za eno leto (oz. 6€, ker je treba doplačat za normalno hitrost interneta).

To je verjetno najboljša ponudba trenutno kjerkoli, ali se motim?

fikus_ ::

Velja za nove naročnike.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

lebang1 ::

fikus_ je izjavil:

Velja za nove naročnike.


ja, zdaj sem na a1...

fikus_ ::

Če sedaj nisi na BOB, lahko sedaj koristiš novo ponudbo.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

vinkop ::

lebang1 je izjavil:



Gledam, da imajo akcijo paketov za 5€ za eno leto (oz. 6€, ker je treba doplačat za normalno hitrost interneta).

To je verjetno najboljša ponudba trenutno kjerkoli, ali se motim?

ne motiš se, to je najceneje trenutno v SLO....

MrStein ::

Polnjenje s kreditno kartico komu deluje?

https://www.bob.si/pomoc-in-informacije...

Po kliku na "nadaljuj na plačilo" se vrti v prazno. Edino "ocenite storitev" popup se vmes pojavi.

PS: po kliku na "nadaljuj na plačilo" se še pojavi okence "potrditev" kjer kliknem "potrdi". Sem prej pozabil ta korak omeniti.

Zdaj pa dela.

Tri ure pozneje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

miko22 ::

Zdaj bodo spet vsi srali s temi kodami po temi.
Kaj ni bla neka tema ravno za te kode? Admin?

Lonsarg ::

Tako je, z namenom da tema o Bob ostane fokusirana na Bob kot tak, je za kode za popust ločena tema in prosim dajte tja:
https://slo-tech.com/forum/t145143/konec

PINki ::

Do kdaj mislite, da bo trajala ta akcija?
««
110 / 110
»
»»