» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
7 / 110
»»

Volk| ::

No, danes bi naj bil dan D, ko me preklopijo na bob. Iz starega omrežja sem izklopljen, na bob pa še nisem priklopljen, tako da trenutno številka ne obstaja. Sem mislil, da bo to brez tega, da bi tisti kateri me kličejo karkoli opazli.

Slab začetek. Prvi minus za bob-a
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

floyd1 ::

Volk| je izjavil:

Jaz sem od jutri na bob 4 cente+ 1GB opcija. Bom pustil vklopljeno data povezavo, pa nastavil, šteec podatkov. Bom poročal kako bo zadeva delovala.
Res je da je ta 64 kb malov velik obračunski interaval, samo se mi zdi da mi bo 1 Gb zadostoval za normalno brksanje. Doma sem tako na wifi.

Super, to me res zanima. Sicer pa imam tudi jaz praktično ves dopoldan tel. na službenem WL, kasneje, popoldan pa veliko na domačem (seveda če sem doma ;)), tako da po mojem ne bi smelo biti težav. Ne bi pa rad to sinhronizacijo izklapljal, zdaj, ko sem se že tak fajn navadil.
Za samo brskanje po netu, pa teh 64kB ni nek problem, edino če bi res veliko "padala" povezava.

BlaY0 ::

Volk| je izjavil:

Slab začetek. Prvi minus za bob-a

Ko te stari operater "odklopi", obvesti tistega ki je dal zahtevo za preklop in potem te ta "priklopi". Skratka ni odvisno od Bob-a kdaj ga bo stari operater obvestil.

floyd1 ::

Ja, staremu operaterju ni v interesu, da bi to naredil "blitzschnell". Kako sploh kontroliraš porabo na BOB-u? Mislim tako za podatke kot minute. SMS?

Volk| ::

aha, torej je komunikacija nalašč počasna. Saj nekaj dela EU da bi naj prenos številke bil urejen v enem dnevu. Ne pa da čakam 3 dni, pa sem pol še nedosegljiv.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

BlaY0 ::

Po novem celo v parih urah.

Fora je, da teh prenosov številk danes sploh ni več tako malo in se dela v "batchih".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Volk| ::

v kolikor smo preverili je vaša tel. številka xxxxxx že prenešena na bob.


Sem jim povedal da oni slabo to preverjajo...še vedno "ne obstaja"
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

BlaY0 ::

A to so ti napisali pri bivšem operaterju?

amigo_no1 ::

francek1 je izjavil:

Volk| je izjavil:

Jaz sem od jutri na bob 4 cente+ 1GB opcija. Bom pustil vklopljeno data povezavo, pa nastavil, šteec podatkov. Bom poročal kako bo zadeva delovala.
Res je da je ta 64 kb malov velik obračunski interaval, samo se mi zdi da mi bo 1 Gb zadostoval za normalno brksanje. Doma sem tako na wifi.

Tega ne boš porabil, razen, če boš skoz visel na netu.

Tudi push mail bo veliko "požrl".

Če recimo nastaviš da ti pošto preverja samo vsako 1uro, torej 24x64 je to 1536 kB, na mesec znese 46080 kB.

Zgodovina sprememb…

Volk| ::

BlaY0 je izjavil:

A to so ti napisali pri bivšem operaterju?


Ne, bobu.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

šernk ::


Če recimo nastaviš da ti pošto preverja samo vsako 1uro, torej 24x64 je to 1536 kB, na mesec znese 46080 kB.


sam imam live preverjanje pošte (ponavadi jo na mobitel dobim cca 15 sekund preden se mi pojavi v gmailu) pa niti blizu 20MB porabe ne pridem mesečno.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Volk| ::

Pa kaj si nor, že vsaj 5 ur mi ne deluje številka.
Še malo pa mi bo žal da sem šel na boba.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

BlaY0 ::

Vesel bodi, te vsaj nihče ne more morit po telefonu.

Volk| ::

BlaY0 je izjavil:

Vesel bodi, te vsaj nihče ne more morit po telefonu.


Če bi me to skrbelo, ne bi mel telefona. Pa tudi jaz ne morem nikamor klicat...aja, še vedno nič.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Volk| ::

sedaj sem klical na bob.
del pogovora(ki mam celo posnetega):

operater: "kateri sim kartico ste vstavili v telefon?"
jaz: "micro sim."
operater:"pa ste naročili micro sim bob?"
jaz: " kako pa bi jo vstavil, če je nisem naročil?"
operater: "Ste tudi prejeli micro sim?"
jaz:"vstavil sem jo!!"(tu sem že povzdignil glas)
operater: "aha, vstavli ste jo".

No, tu sem se že smejal.
...pogovor je se nadaljev v enako glupem smislu, ko mi je postavljala neumna vprašanja, na koncu je rekla, da me bod o poklicali...čakam klic...
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

BlaY0 ::

;)

Volk| ::

No, po še nekaj mailih in telefonskih pogovorih imam novico:
V ponedeljek me bodo priklopli. Skoraj sem skočil 2 metra v zrak ko sem to slišal, se razpidzil, poslal vse nekam...

Torej prejšnji ponudnik me izklopi tako kot je dovgovorjeno, pri bobu pa....

Dobro razmislite če greste k bobu. Še začel nisem prav naročniško razmerje, pa so problemi. Kaj do ponedeljka bo vsak kateri me kliče: "številka ne obsta".

Jao, jaoo...kam sem jaz prišo.....baba doma se smeji...pa sem jo prepričeval naj ona tudi gre na boba. Zdaj je dokončno prepričana da nikoli.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

zuz3k ::

saj ne bo konc sveta, potrpi malo...
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

floyd1 ::

zuz3k je izjavil:

saj ne bo konc sveta, potrpi malo...

God, give me patience. But make it quick! ;)

Volk| ::

zuz3k je izjavil:

saj ne bo konc sveta, potrpi malo...


4 dni brez telefona(tudi brez podatkovnega prenosa). Če pa jaz 3 dni zamudim s položnico pa me hočejo skorja ubit.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Alexius Heristalski ::

Ravno sem hotel tu potožiti, da spletni vmesnik Moj bob ne kaže storitev, čeprav sem se registriral pred nekaj dnevi, a je pravkar začelo delati. Kul.

Volk|, s katerega operaterja prehajaš na bob, da ti nagaja? Brat je šel s Simobilovega Haloja in logično ni bilo težav, ki jih opisuješ.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Volk| ::

Izimobil
Saj ne nagaja izimobil. Oni so me izklopli tako kot je bilo dogovorjeno. Nagaja bob, ker me ne priklopi.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

knesz ::

Čudno vam to neki laufa.
Pri resnih operaterjih ponavadi poteka tako: pri novem operaterju podpišeš pogodbo in dobiš sim kartico. Čez pol ure dobiš sms kdaj bo opravljen prenos številke. Do prenosa uporabljaš staro sim potem pa samo zamenjaš in stvar deluje brez prekinitev in brez vejic.

Volk| ::

knesz je izjavil:

Čudno vam to neki laufa.
Pri resnih operaterjih ponavadi poteka tako: pri novem operaterju podpišeš pogodbo in dobiš sim kartico. Čez pol ure dobiš sms kdaj bo opravljen prenos številke. Do prenosa uporabljaš staro sim potem pa samo zamenjaš in stvar deluje brez prekinitev in brez vejic.


To sem tudi jaz mislil, da poteka tako. zato pa tu pišem, da opozorim na....čakanje?!
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

amigo_no1 ::

knesz je izjavil:

Čudno vam to neki laufa.
Pri resnih operaterjih ponavadi poteka tako: pri novem operaterju podpišeš pogodbo in dobiš sim kartico. Čez pol ure dobiš sms kdaj bo opravljen prenos številke. Do prenosa uporabljaš staro sim potem pa samo zamenjaš in stvar deluje brez prekinitev in brez vejic.

Po tem kriteriju so vsi razen Boba tesni operaterji.

zuz3k ::

Volk| je izjavil:

zuz3k je izjavil:

saj ne bo konc sveta, potrpi malo...


4 dni brez telefona(tudi brez podatkovnega prenosa). Če pa jaz 3 dni zamudim s položnico pa me hočejo skorja ubit.


dobra primerjawa ja 8-O
Life is a psychological game.

floyd1 ::

Volk| je izjavil:

4 dni brez telefona(tudi brez podatkovnega prenosa). Če pa jaz 3 dni zamudim s položnico pa me hočejo skorja ubit.

In ne samo to. Dobiš še kaka 2 EUR "nagradnega" na naslednji položnici. Sicer rezda protizakonito, a koga pa to briga v naši SLO. (preverjeno velja za Si.Mobil in Tušmobil, verjetno pa tudi za ostale...).

DjTonic ::

Volk| je izjavil:

No, danes bi naj bil dan D, ko me preklopijo na bob. Iz starega omrežja sem izklopljen, na bob pa še nisem priklopljen, tako da trenutno številka ne obstaja. Sem mislil, da bo to brez tega, da bi tisti kateri me kličejo karkoli opazli.

Slab začetek. Prvi minus za bob-a

Tole pa je res velik minus bob-a in morem rečt, je to čista nesposobnost ali pa prevelika gužva z vklopi prenesenih številk (Če jih vklapljajo še na star ročen način). Nevem zakaj si ne omislijo avtomatske skripte in se vklopijo avtomatsko na tisti dan, ko jih prejšnji operater flikne ven iz njihovega sistema. Glede na to, da mislim, da ima prenose čez Simobilov folk to ni glih profesionalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

Volk| ::

hehe, še vedno čakam na ponedeljek ko me vklopijo. Zakaj me ne morejo prej? ker v petek delajo do 15 ure, tako da komaj me bodo, ko pridejo v ponedeljek v službo.
v petek ob 11 uri sem jim sporočil, da ne dela, nakar so odgovorili ob 12 uri, da so preverili in zadeva naj bi delala. Ob 17 uri so mi poslali mail, da so neke težave s prenosom na micro sim, tako da me bodo vklopli v najkrajšem možnem času(torej v ponedeljek), ker oni delajo samo do 15 ure. Ne vem kaj so deali v petek od 11 ure do 15 ure ko bi me lahko priklopli in kako je možno, da oni preverijo da vse dela, v resnici pa ne.
Še huje, ob 20 uri v petek sem klical, kjer sem jih nadrl, pa so po dolgem prepričevanju "preverili spet" in da kao moja številka dela. Operaterki sem dokazal, da v resnici ne dela. 2x so mi lagali, rezultat, da čakam ponedeljek, da si gospoda zmisli in pride v službo saj nadrejenih ni(sem zahteval) in niso dosegljivi na telefon.
Tako da veste, folk, če pade bob omrežje(simobil) v petek po 15 uri, pol bomo čakali na podeljek da pridejo v službo in začenjo delat, saj med vikendom ni informatikov, ki bi lahko zadeve porihatli.
No, mogoče sem pa krivičen, pa je vklop številke težko fizično in psihično delo. Sem dozeval do sedaj da je potreben in tip,ki pač z računalnikom poveže moje številko z sim kartico.

Dajte mi eno idejo, kako naj ukrepam, ker se mi zdi vse to že banalno in smešno. Tega pa res nisem pričakoval. Imam vse dokumentirano, nekaj celo posneto, tako da je vse dokazljivo.

Bob ob steno, bi lahko reko.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

knesz ::

Volk| je izjavil:

hehe, še vedno čakam na ponedeljek ko me vklopijo. Zakaj me ne morejo prej? ker v petek delajo do 15 ure, tako da komaj me bodo, ko pridejo v ponedeljek v službo.
v petek ob 11 uri sem jim sporočil, da ne dela, nakar so odgovorili ob 12 uri, da so preverili in zadeva naj bi delala. Ob 17 uri so mi poslali mail, da so neke težave s prenosom na micro sim, tako da me bodo vklopli v najkrajšem možnem času(torej v ponedeljek), ker oni delajo samo do 15 ure. Ne vem kaj so deali v petek od 11 ure do 15 ure ko bi me lahko priklopli in kako je možno, da oni preverijo da vse dela, v resnici pa ne.
Še huje, ob 20 uri v petek sem klical, kjer sem jih nadrl, pa so po dolgem prepričevanju "preverili spet" in da kao moja številka dela. Operaterki sem dokazal, da v resnici ne dela. 2x so mi lagali, rezultat, da čakam ponedeljek, da si gospoda zmisli in pride v službo saj nadrejenih ni(sem zahteval) in niso dosegljivi na telefon.
Tako da veste, folk, če pade bob omrežje(simobil) v petek po 15 uri, pol bomo čakali na podeljek da pridejo v službo in začenjo delat, saj med vikendom ni informatikov, ki bi lahko zadeve porihatli.
No, mogoče sem pa krivičen, pa je vklop številke težko fizično in psihično delo. Sem dozeval do sedaj da je potreben in tip,ki pač z računalnikom poveže moje številko z sim kartico.

Dajte mi eno idejo, kako naj ukrepam, ker se mi zdi vse to že banalno in smešno. Tega pa res nisem pričakoval. Imam vse dokumentirano, nekaj celo posneto, tako da je vse dokazljivo.

Bob ob steno, bi lahko reko.

Pa gremo spet:
pri resnih operaterjih je ponavadi čas preklopa iz stare na novo sim kartico nekje med 5-10 min (preverjeno).
Sicer pa, ne vem zakaj bi potreboval menjavati sim kartico, ko ima pa že vsaka trgovina, ki se gre zastopnika za kateregakoli operaterja, klešče za rezanje sim kartic. Na ebayu stanejo 6€ v angliji, še jaz imam dvoje take. Enostavno greš k enemu in ga prosiš naj ti obstriže. 10sec dela.
V glavnem, glede na napisano je moje mnenje še vedno: amaterji.

DjTonic ::

Dejansko je urejena menjava številke ali menjava serijske sim nekje v parih minutah ali še prej, če imajo skripte dobro nastavljene. Ni to več tako, kot je bilo včasih, da si moral vse ročno it delat. Prenos številke pa bi moral biti v 3 dneh, če ne dela se točno ve kje je napaka. Meni so enkrat pri Simobilu tudi potrebovali kakšno urco, da so povezali novo serijsko simke na obstoječo številko. Nevem no, komplicirajo tam, kjer ni potrebno. Poznam sisteme in v podrobnosti nebom šel.

Strinjam se pa z zapisanim, da je takšno obnašanje res amatersko. Probaj reklamirat nov račun oz. poslat pritožbo. Mislim, da je vodja za te prenosa na bobu ena ženska, ki je prej imela čez nek oddelek na Simobilu. Lahko da hkrati še dela na Simobilu.

Volk| ::

vklopli so me danes po 10 uri. Ni kaj, kot so obljubli, v najkrajšem možnem času.
ta čas pa je od petka dopoldan pred 9 uro do ponedeljka po 10 uri.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

biasko ::

Zdravo!

Ima kdo slabe izkušnje s tujino?
Meni v EU Bob normalno deluje. Kolega pa pravi, da se je potepal po Balkanu.., vsi v familiji imajo Bob in niti iz enega telefona ni mogel klicati v Slovenijo. Lahko je le pošiljal SMS in sprejemal dohodne klice.

Ima kdo podobno izkušnjo?

Prav on pa ima tudi situacijo, da je pozabil plačati položnico in Bob ga je brez opozorila odklopil. Moral je ponovno plačati priklop.


Lp

knesz ::

biasko je izjavil:

Zdravo!

Ima kdo slabe izkušnje s tujino?
Meni v EU Bob normalno deluje. Kolega pa pravi, da se je potepal po Balkanu.., vsi v familiji imajo Bob in niti iz enega telefona ni mogel klicati v Slovenijo. Lahko je le pošiljal SMS in sprejemal dohodne klice.

Ima kdo podobno izkušnjo?

Prav on pa ima tudi situacijo, da je pozabil plačati položnico in Bob ga je brez opozorila odklopil. Moral je ponovno plačati priklop.


Lp

Da ni slučajno pozabil dati predpono +386 spredaj?

šernk ::

a za sms pošiljat pa ni treba dat +386 spredaj? :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

drola ::

Moja izkušnja z Bobom je bila polomija od začetka do konca.

Februarja sem šel na Boba z Mobitela, prenos cifre je takrat potekav dokaj brez zapletov. Potem nadalje pa samo stvari, ki pričajo o drugorazrednosti operaterja: preverjanje stanja po SMSu mi prvi mesec sploh ni delovalo, po enem mesecu pa je izpis začel delovati, a je bil napačen (za podatkovni promet je pisalo 1024MB ves čas), še hujši problem pa so nepregledni računi.

Potem sem se pa maja prestavil na SiMobil. Prenos številke je trajal 3 tedne. S SiMobilom podpišem pogodbo 5. 5., 14 dni nobenega SMSa o preklopu, kličem na SiMobil, kjer mi povejo, da še niso prejeli dokumentacije od bivšega operaterja (s tem da se prvo preverjanje če je prenos mogoče dogaja po predpisih APEKa že pred podpisom samega obrazca za prenos, torej ko sklepaš novo pogodbo v poslovalnici), torej naj ta dokumentacija ne bi bila prevelik podvig za operaterja. Potem sem pisal na Bob in do 29. 5. so končno uspeli narediti prenos. Še hujša cvetka so bile položnice za to obdobje: ob tem, da sem podpisal zahtevek za prenos 5. 5., so mi hoteli zaračunati še naročnino za cel mesec maj - ker pa so zafrknili s prenosom, so mi bili pripravljeni dati popust za junij. V glavnem, svašta. Potem sem pisal pritožko na APEK, tako, da je bila položnica za maj v celoti odpisana. Nato sem še opravil državljansko dolžnost in podal uraden predlog za inšpekcijski nadzor, ker se mi zdi, da je takih "napakic" in izsiljevanj naročnine še za kak dodaten mesec še več.
https://drola.si

medenko ::

kako pa podaš ta uraden predlog?

Volk| ::

evo, še en minus za boba.
MMS nastavitve ne delajo. Sem naročil preko spletne strani nastavitve, internet dela, mms pa ne.
Pa koliko sem pregledal nastavitve so ok, pa vseeno ne dela.

Kak mi je žal, da sem šel na boba....
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

zuz3k ::

Volk| je izjavil:

vklopli so me danes po 10 uri. Ni kaj, kot so obljubli, v najkrajšem možnem času.
ta čas pa je od petka dopoldan pred 9 uro do ponedeljka po 10 uri.

ojoj ti bošček, a je bilo tako težko čakat za vikend?

ni ti bilo hudega ne, si preživel



pač si dobil čez vikend, ko ne delajo menjavo telefonske, jbg
Life is a psychological game.

Volk| ::

bi rad videl kako bi bil ti vesel, če bi se tebi to zgodilo.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Zak0n ::

biasko je izjavil:

Zdravo!

Ima kdo slabe izkušnje s tujino?
Meni v EU Bob normalno deluje. Kolega pa pravi, da se je potepal po Balkanu.., vsi v familiji imajo Bob in niti iz enega telefona ni mogel klicati v Slovenijo. Lahko je le pošiljal SMS in sprejemal dohodne klice.

Ima kdo podobno izkušnjo?

Prav on pa ima tudi situacijo, da je pozabil plačati položnico in Bob ga je brez opozorila odklopil. Moral je ponovno plačati priklop.


Lp


Amm pomojem je pozabil zbrisat eno 0... naprimer ni +386070.... ampak +38670....
In ja mislim da za sms-e ni treba dodajat +386...

Kar se pa poloznic tice jst sm enkrat zamujal mal vec k en teden pa ni blo nic narobe...

Zak0n ::

Volk| je izjavil:

evo, še en minus za boba.
MMS nastavitve ne delajo. Sem naročil preko spletne strani nastavitve, internet dela, mms pa ne.
Pa koliko sem pregledal nastavitve so ok, pa vseeno ne dela.

Kak mi je žal, da sem šel na boba....


Jah mislim da je nekdo prej povedal da zna pri nekaterih mobitelih prit do problema z MMS-i... Zato je treba poklicat da ti oni zrihtajo...
Vem no, da je drago da das 1euro na minuto... ce mas kolega k slucajno tm dela na klicnem centru ga poklic osebno na mobi pa ti nej pomaga in da naprej zadevo :).

Drugace pa mislim da bi vsi moral bit malo bolj potrpezljivi. Bob je pac pocen in nov ponudnik v sloveniji... za kar ponuja mislim da je odlicen... seveda pa ni pricakovat da ti bodo stregli spred in zad... Sicer pa pocakajmo in se morda se kej boljsga razvije ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zak0n ()

drola ::

medenko je izjavil:

kako pa podaš ta uraden predlog?


Takole: http://e-uprava.gov.si/storitve/pridobi...

Zak0n je izjavil:

drugace pa mislim da bi vsi moral bit malo bolj potrpezljivi. Bob je pac pocen in nov ponudnik v sloveniji... za kar ponuja mislim da je odlicen... seveda pa ni pricakovat da ti bodo stregli spred in zad... Sicer pa pocakajmo in se morda se kej boljsga razvije ;)

Bob ni nov ponudnik, je več al manj samo drug trademark, pod katerim se trži SiMobil.
https://drola.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: drola ()

biasko ::

Kolega zatrjuje da ima v imeniku vse s 00386 in da mu doma deluje, v tujini pa ni.
Je kaj razlike 00386 ali +386, ponavadi jo ni bilo. ?

Torej je imel že kdo izkušnjo na hrvaškem - je vse delovalo?

lp

Zak0n ::

00 ali pa + je isto.
Sem bil pred tednom in pol na HR in mi je delovalo. Samo nulo mors izbrisat pred cifro

080 111 111 ---> 80 111 111... pa pac das (+/00)38608111111

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zak0n ()

Volk| ::

nekdo je spraševal kako obračunavajo, kako prekinjajo podatkovni prenos. Očitno seja traja v kratkih intervalih.
Evo izpis dela od včeraj, da se sami prepričate:

09.07.2012 21:26 Prenos podatkov Prenos podatkov v Sloveniji Simobil, Slovenia 7,00 KB 0,00
09.07.2012 21:07 Prenos podatkov Prenos podatkov v Sloveniji Simobil, Slovenia 10,00 KB 0,00
09.07.2012 21:05 Prenos podatkov Prenos podatkov v Sloveniji Simobil, Slovenia 5,00 KB 0,00
09.07.2012 20:19 Prenos podatkov Prenos podatkov v Sloveniji Simobil, Slovenia 11,00 KB 0,00
09.07.2012 18:15 Prenos podatkov Prenos podatkov v Sloveniji Simobil, Slovenia 132,00 KB 0,00
09.07.2012 17:37 Prenos podatkov Prenos podatkov v Sloveniji Simobil, Slovenia 22,00 KB 0,00
09.07.2012 17:22 Prenos podatkov Prenos podatkov v Sloveniji Simobil, Slovenia 13,00 KB 0,00
09.07.2012 16:47 Prenos podatkov Prenos podatkov v Sloveniji Simobil, Slovenia 15,00 KB 0,00
09.07.2012 16:36 Prenos podatkov Prenos podatkov v Sloveniji Simobil, Slovenia 6,00 KB 0,00
09.07.2012 16:13 Prenos podatkov Prenos podatkov v Sloveniji Simobil, Slovenia 17,00 KB 0,00
09.07.2012 16:11 Prenos podatkov Prenos podatkov v Sloveniji Simobil, Slovenia 4,00 KB 0,00
09.07.2012 16:11 Prenos podatkov Prenos podatkov v Sloveniji Simobil, Slovenia 10,00 KB 0,00
09.07.2012 16:04 Prenos podatkov Prenos podatkov v Sloveniji Simobil, Slovenia 19,00 KB 0,00
09.07.2012 16:03 Prenos podatkov Prenos podatkov v Sloveniji Simobil, Slovenia 5,00 KB 0,00

Zadnji stolpec je cena...mam 1 Gb, tako da je 0,00
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

barakus ::

Kje pa dobiš ta izpis?

Volk| ::

preko moj bob spletne strani.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

floyd1 ::

Hvala za info. Tako porabo podatkov si imel z vklopljeno e-mail sinhronizacijo?
Če je to to, potem ni ravno hudo. Sem malo računal. Kot sem že rekel, moj telefon je vsaj 2/3 dneva itak na wirelessu, zato tu ne bo nekih težav.
Bom verjetno prešaltal, pa držal pesti, da bo pri prehodu malo boljše, kot je bilo pri tebi. Sicer pa malo mira včasih tudi ne škodi - je kar fajn, ko grem na morje, izklopim telefon in ga vržem v predal do konca dopusta ;).

Volk| ::

Ne, nisem imel sihronizacije maila. Nisem še nastavil. Jaz sem tudi doma na whirlesu, pa tudi v službi, tako da samo ko hodim naokoli.
maile si bom danes sihroniziral. Iščem kaki dober widget, ker tisti gmail, mi ni ravno všeč.

Glede težav: problem je nastal, ker sem dal vlogo za micro sim, oni pa so postali tako zmedeni, da niso vedli kaj naret, ker sem imel dve sim, čeprav je zadeve trivialna.
Začuda še mi vedno dela bob številka, v drugem telefonu. Hehe, tisti bi morali izklopit pa prenes bonus 100 minut. No, to bom reševal ko pride prvi račun. Njihova napaka.

včeraj mi je punca poslala sms. 3 ure, da je prišlo do mene :D
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.
««
7 / 110
»»