» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
5 / 110
»»

bbenci2 ::

Če si predplačnik, moraš imeti na računu najmanj 5€, toliko stane prenos številke. Če pa si naročnik, pa pri starem operaterju na zadnji položnici dobiš še dodatnih 5€.
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

Volk| ::

odoggovo na vprašanje, kako in kdaj je obračunsko obdobje:

porabo zakupljenih enot, lahko preverite z poslanim sms sporočilom na telefonsko številko 4545 z vsebino STANJE in prejeli boste obvestilo o porabi na vašem računu.

obračunsko obdobje pri bobu, traja od 25. v mesecu do 24. v mesecu.

lepo vas pozdravljamo,

vaš bob tim
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

barakus ::

pozdravljeni,

pri naročniškemu paketu ni določene minimalne porabe.
V kolikor se odločite za predplačniški paket pa je potrebno le tega polniti vsake 3 mesece. Samo na ta način se podaljšuje veljavnost telefonske številke.

lepo pozdravljeni,

vaš bob tim


Kul to.

slitkx ::

Mama ima trenutno paket M Zame, s telefonom je vezana nekje do oktobra (se mi zdi).
Namen ima pridobiti BigBob.
Bo potrebno zgolj plačilo 5 evrov za stroške prenosa ali bodo zraven tudi stroški prekinitve pogodbeno vezanega razmerja?

polde66 ::

Danes prejel prvo položnico, pa je že napaka. Poslali so mi za paket 4.0 centa in ne Bigbob. Verjetno hočejo še moj evro za klic, skeniral sem jim pogodbo in jim na to poslal na info. Ne vem pa ali so vam "dobroimetje" neporabljenih minut ali sms-jev odšteli od mesečnega zneska?
polde

plavko61 ::

tudi jaz sem dobil prvo položnico, in sem vključil bigbob 20.3 z polnih 100min dobroimetja. Položnica je 11.60EUR. Mislim da se teh 9.90EUR plačuje naprej za mesec ker mi gor piše naročnina od 20.3-24.4. Torej so mi obračunali 9.90EUR za naprej in 1.70EUR za nazaj? Kak so mi poračunali dobroimetje nič ne piše? A je to prav?
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

bbenci2 ::

slitkx je izjavil:

Mama ima trenutno paket M Zame, s telefonom je vezana nekje do oktobra (se mi zdi).
Namen ima pridobiti BigBob.
Bo potrebno zgolj plačilo 5 evrov za stroške prenosa ali bodo zraven tudi stroški prekinitve pogodbeno vezanega razmerja?


Odvisno od cene telefona. Pokliči na Simobil in vprašaj koliko znaša pogodbena kazen v primeru prekinitve. Lahko pa vzameš bigbob in koristiš nadomestno bobovo številko, prenos številke pa narediš po oktobru.

polde66 je izjavil:

Danes prejel prvo položnico, pa je že napaka. Poslali so mi za paket 4.0 centa in ne Bigbob. Verjetno hočejo še moj evro za klic, skeniral sem jim pogodbo in jim na to poslal na info. Ne vem pa ali so vam "dobroimetje" neporabljenih minut ali sms-jev odšteli od mesečnega zneska?


Ne vem o kakšnem evru govorite? Jaz sem imel probleme pri prenosu številke in sem vse klical na brezplačno številko. Gospa me je vse pomagala in posredovala tehnični službi, ki je problem v nekaj urah rešila.

plavko61 je izjavil:

tudi jaz sem dobil prvo položnico, in sem vključil bigbob 20.3 z polnih 100min dobroimetja. Položnica je 11.60EUR. Mislim da se teh 9.90EUR plačuje naprej za mesec ker mi gor piše naročnina od 20.3-24.4. Torej so mi obračunali 9.90EUR za naprej in 1.70EUR za nazaj? Kak so mi poračunali dobroimetje nič ne piše? A je to prav?


To obdobje, ki ga imaš navedenega je več kot en mesec, zato tudi večji račun kot za en mesec.
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

polde66 ::

@Bbenci2, na številki 080680680 z mojega telefona ni več dosegljiva izbira operaterja oz možnost komunikacije, ampak samo lahko še poslušam posneto sporočilo, kjer mi še pove zraven, da je moje naročniško razmerje 4.0 centa, kar pa ni to na kar sem se vezal. vezal.
polde

bbenci2 ::

Nič ne razumem, kaj hočeš povedati. Na brezplačni številki lahko rešuješ probleme, vsaj jaz sem, ko sem imel blokirano štebilko in sem moral klicati iz drugega.
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

Volk| ::

Še samo 2 dni za bigbob-a.
kaj pa bo pol?
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

kriko1 ::

Mene tudi zanima.
Jaz sem še trenutno vezan na simobil, še nekaj mesecev.

polde66 ::

Dobil obvestilo, da mi bodo "dobroimetje" odračunali pri naslednji položnici, in so se opravičili in povedali, da je šlo za tehnično napako, saj mi je odzivnik neprestano javljal, da imam pogodbo za Bob 4.o centa. Zadeva odpravljena, Poleg tega pa so me prijazno pozvali, naj tehnične napake javljam, kar na 090680680 (cena klica 1 eur).
polde

Johnny76 ::

Imam paket bob 4cente brez prenosa podatkov. Zanima me, koliko plačujem če uporabljam gps? Uporabil pa bi ga za aplikacije MapMyRide in podobno...

Tilen ::

GPS ne uporablja DATA povezave.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Lonsarg ::

GPS direktno ne, aplikacije pa najbrž porabi nekaj malega KB za asisted GPS, da hitreje dobi lock, če imaš seveda data vkloplen in pustiš aplikaciji to delat, drgač asisted GPSa ne bo uporabila in ti ne bo šlo nič date.

Mislim pa da teh par KB ne bi te smelo priti več kot nekaj centov vsakič ko prižgeš GPS.

Johnny76 ::

Tilen je izjavil:

GPS ne uporablja DATA povezave.


Kaj to pomeni? €€€€? :)

Johnny76 ::

Kje pa to vklopim/izklopim? Imam pa lg optimus p350.

Lonsarg ::

Malo pobrskaj po nastavitvah, sej jih ni tolk... Data povezavo se drgač izklopi pod wireless neki... pa potem mobilte network pa imaš nekje na vrhu to nastavitev.

Babel ::

Je kdo preizkušal tale bob-ob-steno v tujini?

Po njihovem ceniku sodeč (http://www.bob.si/Upload/legal/cena%20p... so sumljivi tudi v tem pogledu - mislim da je cena za prenos podatkov znotraj EU omejena na €2/MB.

Bi blo treba kaj prijavit?

Lonsarg ::

Cena podatkov znotraj EU zaenkrat se nima omejene koncne cene uporabniku. Omejena je zaenkrat samo medoperaterska cena 1eur/MB, kolk pa potem koncni uporabnik placa pa se sami odlocijo kok bojo kasirala, vecina jih zravn doda se en eur in je na koncu 2eur.

Bo pa 1. julija letos cena do koncnega uporabnika padla na 70 centov zakon:)

Volk| ::

http://bob.at/

wow, se dobro da imamo mi tako visok standard, da si lahko privoščimo višje cene>:D
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Babel ::

Pa res, Azgard, zdaj sem našel:

Cenik brez DDV-ja pa je takšen:
*trenutno stanje: Odhodni klici 35c/min, dohodni klici 11c/min, SMS 11c, prenos podatkov-nereguliran
*1. julij 2012: Odhodni klici 29c/min (-6c/min), dohodni klici 8c/min (-8c/min), SMS 9c (-2c), prenos podatkov 70c/MB
*1. julij 2013: Odhodni klici 24c/min (-5c/min), dohodni klici 7c/min (-1c/min), SMS 8c (-1c), prenos podatkov 45c/MB (-25c/MB)
*1. julij 2014: Odhodni klici 19c/min (-5c/min), dohodni klici 5c/min (-2c/min), SMS 6c (-2c/min), prenos podatkov 20c/MB (-25c/MB)

Torej jim bodo le priškrnili peruti, čisto prav.

bbenci2 ::

Glede prehoda na Bob imam že drugo težavo. Prva težava je bila pri prenosu številke, takrat sta bili praktično blokirani stara in nova številka, tako da cel dan sploh nisem bil dosegljiv na nobeno številko. Danes pa spet pri aktivaciji bigboba. Na splatni strani sploh ne morem registrirati paketa, potrditveno kodo in pogodbo že imam nekaj dni doma. Na klicnem centru so mi rekli, da se opravičujejo in da bodo problem posredovali tehnični službi.
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

plavko61 ::

Sem gledal Avstrijko spletno stran pa imajo BigBob paket še vedno pri nas pa je akcija potekla :)
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

plavko61 ::

Pri MMS-u ti zaračunajo podatke posebej, sem ravno preverjal SMS stanje
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

TARIFE-SI ::

clix je izjavil:

Danes naročil bob narocniki paket.

Do sedaj sem bil mobi uporabnik, s porabo okoli 10-20€ na mesec, in po tarife.si kalkulatorju, je bob zame 2x cenejši. Bom videl kako se bo obnesel v praksi.


Se obnese, kot izračunano?

;)
www.tarife.si

Lonsarg ::

Kako lahko en, ki porabi več kot 10€ na mesec je na predplačniškem? Za take so naročniški paketi več kot očitno ugodnejši. Kolegica je šla iz predplačniškega na naročniški(oboje isti operater) in je šla poraba iz 50-60EUR na 12EUR mesečno:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

IgorM ::

Ima kdo bob mms nastavitve za wp7?
Imam omno w in s simobilovimi nastavitvami ne deluje.

clix ::

Js sm si včeraj zrihtal MMS na omnii 7, samo sem moral omnio najprej jailbreakati, pa ročno naložit en xml file z nastavitvami gor.

Same nastavitve za MMS pa so:
APN: mms.bob.si
Uporabniško ime: bob
Zahtevaj geslo: ne
Geslo: internet
Preverjanje: običajno
domača stran: http://mmc
proxy: 80.95.224.46:9201

poglej mal na xda-developers forum

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: clix ()

clix ::

Nov paket minibob:
200 SMS, 200 min, 6,9€

http://bob.si/ponudba/bob-narocniski-pa...

Tilen ::

200 MB bi še moglo bit zraven pa bi bil takoj za to. ;)

12,9 EUR za 200/200 + 1GB torej. Ni slabo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

trnvpeti ::

Kdo bo to vzel, ce imajo tako juzni kot severni sosedi 1000min+1000sms+1000mb za 7eur?

clix ::

Jaz, ker ne morem v slo uporabljati paketov južnih in severnih sosedov, ostali v slo so pa dražji.

Tilen ::

A pri Bobu se neporabljene minute prenašajo v drug mesec?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

francek1 ::

Ne
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

BlaY0 ::

Mene pa zanima (nisem nikjer našel) ali ima BOB v okviru kakšnega portala paketni prenos brezplačen? Recimo tako kot ima Mobitel v okviru portala Planet.

PS: A Si.mobil še vedno zaračunava vstopnino (10 centov) na Vodafone Live! portal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

deejay2 ::

Gledam spet mal spletno stran od Boba in sem spet prijetno presenečen. Po tisti akciji Big Bob, ko si za 10 € na mesec dobil 1.000 minut v vsa omrežja in 1.000 smsov, je sedaj za 6,9 € mesečne naročnine na voljo minibob, pri katerem dobiš 200 minut v vsa omrežja + 200 smsov. Za primerjavo, Simobil za 8,9 € mesečne naročnine ponuja samo 75 minut v vsa omrežja in 0 smsov. Edina slaba lastnost Boba je, da nima kakih dobrih mobilnikov. Zanimivo mi je pa predvsem to, da imata Simobil in Bob istega lastnika, a so cene zelo različne.

Volk| ::

Kaj za mesec april so že pošiljali položnice(obračunsko obdobje do 24.-tega)?
Ne vem če je mati spet zapravla položnico ali pa še je nismo dobli.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

clix ::

jaz je še nisem dobil

barakus ::

Ali kdo ve kakšen je posopek za prestavit bob naročniški paket na drugo osebo? Na mejl mi niso že dolgo odgovorili...

Tilen ::

barakus je izjavil:

Ali kdo ve kakšen je posopek za prestavit bob naročniški paket na drugo osebo? Na mejl mi niso že dolgo odgovorili...


Pokliči 090 :))
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

drejc87 ::

Danes sem dobil domov 3 položnice, nevem kaj mutijo s temimi položnicami. Skratka za plačat mam 3€ pa nekaj...nevem od kod so to vzeli...poleg tega pa imam baje neki bonus 5€ pa nekaj...

Ima kdo podobno situacijo? Na 090 pa ne nameravam klicarit.

lp!

Volk| ::

1. račun je vedno tak. Plačaj pa pozab...saj če se spustiš v raziskovanje vse štima.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

barakus ::

Ja, poglej na prejsno stran, sem prilepi sken, tudi jaz sem 3 dobil.

Cifix63 ::

Sem ogorčen! Danes dobil prvi račun za Big Bob. Se pravi 1000 min pogovorov + 1000 sms-ov za 9,90 Eur, tako je bilo rečeno.
Imel sem vsega porabljenih pod 500 minut pogovorov (vse seveda v SLO) to je manj kot polovico od cele kvote in sem dobil ta prvi račun, ki znaša za 17,24 EUR! In to niti ni za ves april ampak le za obdobje od 2. 4. do 24.4., piše na računu!! Halooo pa kaj je to? A so tile znoreli ali kaj?!
Je še kdo, ki je prejel nenavadno vsoto na računu?

Če je tako bom to stvar v roku 3 dni odjavil in nočem več slišati o tem. Povsod sami nateg!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

Bor H ::

ventiliranje kle bo rešilo tvoj problem skor tok efektivno kot sladoled zlom noge

Lonsarg ::

Še en ki pizdi prej, preden se pozanima, da se pri vseh operaterjih v Sloveniji plačuje mesečna naročnina VNAPREJ.

Cifix63 ::

Kako prosim @azgard??

Pa slovensko bi prosil tiste, ki se že oglašajo tukaj. Lahovskih narečij žal ne razumem. Saj, če je kdo imel slovensko mater in hodil v slovensko šolo mislim, da ne bi smel bit problem. Pa brez zamere.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

Bor H ::

Prvi mesec plačaš del naročnine za mesec ki je mimo in naročnino vnaprej. Vedno je tko, v tvojem primeru:
april: 23dni/31dni=0,74meseca*10€=7,4€
maj: 10€
seštevek štima

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bor H ()

Cifix63 ::

Če je tako @Bor H .. sem pomirjen. Mi je pa kri butnila v glavo ko sem račun odprl in videl, to najbrž zato, ker sem v preteklosti že bil deležen prevar s strani drugih operaterjev in to človeku ostane.

Gledam račun, najbrž imaš prav. Cifre na njem so pa tako majhne, kot v tistem najbolj drobnem tisku.

V redu, saj nisem, da bi nekaj paničil..napisano je pa res tako tako. In se opravičujem za vneseno napetost. Tudi tebi pod @azgard..saj smo pa ja ljudje. In tuakj zato, da eden drugemu bolj kot ne pomagamo mar ne.
Hvala in Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()
««
5 / 110
»»