» »

System Backup sploh ne

System Backup sploh ne

T_F_7 ::

Živeli!

Nameraval sem naredi backup sistemske particije in mi backup od Win7 ne deluje. Vrže ven napako da je premalo prostora na drugi particiji za backup pa čeprav je 200Gb prostih in je na sistemski prticiji manj kot 50Gb prostora. Malo sem pogooglal in dobil odgovor da naj spremenim disk iz statičnega v dinamičnega, kar sem tudi storil. Backup še vedno ni deloval, zato sem pobral EaseUS Todo Backup (Norton Ghostnevemkaj tudi ni deloval) in naredil backup. Poskusil sem system recovery (EaseUS) in valda ni delovalo in vrglo ven napako: Dynamic disk bla bla ne da se obnovit. Iskrena hvala tistemu imbecilu na MS forumu, ki je svetoval naj spremenim disk v dinamični.
Skratka želim si backup sistemske particije, ker imam nanmen naložiti na novo Windowse ter nekaj poizskusiti na novo naloženem os. Ni važno kaj. Enkrat ko bo končano bi pa rad ponovno naložil trenutno sistemsko particijo.

Kaj mi torej svetujete???

Hvala vnaprej za pomoč :))

boogie_xlr ::

Clonezilla, Acronis TrueImage...

opeter ::

Če nisi zadovoljen z Clonezillo ali pa Odinom, lahko poskusiš še plačljiv O&O Diskimage.

Sicer pa, tega programa je toliko kot smetja.

Mislim pa, da boš moral disk iz dinamičnega spremeniti nazaj v navadnega. Ne vem pa, če bo to šlo brez izgube podatkov oz. ponovnega formatiranja.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

T_F_7 ::

opeter je izjavil:

Mislim pa, da boš moral disk iz dinamičnega spremeniti nazaj v navadnega. Ne vem pa, če bo to šlo brez izgube podatkov oz. ponovnega formatiranja.
O tem sem nekaj bral. Kaj pa je sploh razlika med dinamičnim in statičnim diskom?

boogie_xlr ::

To je microsoftova fora za soft-raid0/1/5, kjer morajo bit kao dinamični diski.

SmeskoSnezak ::

Probaj Aomei Dynamic Disk Manager, z njim bi naj šlo zelo enostavno. Edino kar me jezi je to, da ne najdem pametnih reviewov oz. uporabniških mnenj.
@ Pusti soncu v srce... @


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SSD je crknil. Kako do podatkov?

Oddelek: Strojna oprema
264080 (2488) diler515
»

SSD vgrajen, kaj pa zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
10621239 (13948) MrStein
»

Dinamični disk dual boot

Oddelek: Operacijski sistemi
141899 (1598) MrStein
»

Kako spremeniti dinamčni disk v osnovni? - prosim za pomoč

Oddelek: Strojna oprema
5895 (807) rzidar1
»

Program za pridobitev izbrisanih datotek

Oddelek: Programska oprema
356603 (6060) T_F_7

Več podobnih tem