» »

Kako povezati mojo domeno z Wix stranjo!

Kako povezati mojo domeno z Wix stranjo!

Realman ::

Imam gostovanje in narejeno stran v joomli. Domeno imam kupljeno. Sedaj sem si naredil stran z wix.com. Ker ne bi rad njim plačeval mesečno, me zanima če se da kako moja domena povezat z to wix stranjo. Tudi, če mi potem odpre od wix-a brezplačno stran me ne moti.
Upam, da sem napisal razumljivo. V bistvu bi rad samo preusmeritev na mojo novo stran od wix-a, iz obstoječe domene in strani. Pa seveda, da bi bilo free. Ker nimam pojma o apache serverju, kako se nastavi.
Za odgovore se vsem vnaprej zahvaljujem.

Tody ::

Nažlost boš rabil gostovanje, tako par kilo za php dokument,kot za domeno. Potem pa v v php dokument napišeš

<?php

   header( 'Location: http://tvoja.stran.na.wix.com' ) ;

?>

Realman ::

Hvala za odgovor. V bistvu že imam gostovanje. 1Gb. Prav tako domeno. Torej v bistvu samo v php dokument na serverju katerem gostujem to notri vpišem, če prav razumem?

Tody ::

ja to moreš narest v root-u (takoj za public-html ali kaj podobnega) in datoteka se more imenovati index.php

Realman ::

A mi lahko pomagaš še samo to, glede na to da je sedaj joomla gor naloženo. To nima veze, če ta index.php shranim. In potem tega novega napišem, bi načeloma moralo delati. V primeru težav, lahko starega nazaj skopiram?

Hvala vnaprej.

Tody ::

ja shrani si starega, če ti ne bo delalo lahko da imaš v joomli direktoriju .httacces datoteko ki preusmerja promet. Lahko potem zbrišeš tudi tega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376293496 (16788) hariscorale
»

Izdelava spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
136112 (4117) Netrunner
»

joomla (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6514048 (9902) betmen
»

PHP5 ne dela!

Oddelek: Omrežja in internet
332320 (1835) fizikalac
»

Joomla

Oddelek: Izdelava spletišč
61400 (1303) SurfMan

Več podobnih tem