» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
2 / 48
»»

D3m ::

Janac mogoče bo dovolj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Janac ::

za kake nastavitve? full hd vse na max?

keitai ::

RazzorX je izjavil:

Če pogledate tablice na avtomobilih (policijskem in modrem) piše "San Andreas". Izgleda super. :)

In pa še, možni release date:





24/5/2012


Edin letnico je zgrešil :)

BorutO ::

Ne more biti tak datum ... Igra je ameriška, tako da imajo američani svoj format datuma ... to je mesec-dan-leto ... oziroma, na sliki bi moglo potem pisati .. 0524 .. oziroma 05.24 oz. Maj, 24.

Sicer pa ... GTA V še nima uradnega izida igre. Govori se, da bo izšla komaj naslednje leto v začetku leta.

Ravno par tednov nazaj sem gledal GTA V. izdajo, pa je pisalo na uradni strani, da GTA V. še nima uradnega datuma izida igre in da vse spletne trgovine kjer ponujajo nakup igre "pre-purchase" naj ne kupujejo igre.
"The GTA 5 release date has not yet been announced."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

miraldi ::

Bolj slabo kaže da bo še letos izšel GTA V ker dajo res zelo malo novih informacij. Samo upam da bom loh na high-ultra pa 1920x1080 igral. Objavli so dva nova screenshoota:

http://www.game-debate.com/news/?news=1...
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Zmajc ::

Če bi delal GTAV jaz bi razvoj zavlekel do izida nove generacije konzol.

Robi :P ::

Below you can see our list of expected requirements

OS: Windows XP, Vista or Windows 7
CPU: Intel Core 2 Duo 3 GHz or similar
RAM: 3 GB and +
HDD: 30 GB free disk space +
Graphics: 512 MB Graphics Memory +
Sound Card: DirectX 9 Compatible
DirectX: Version 9
Supported Graphics Cards (GPU): Nvidia 8600 + or ATI 3870 +




Minimum Grand Theft Auto V requirements:

Processor: Intel Core 2 Duo 2.6 Ghz or equivalent
Memory/RAM: 2 GB Ram
Video Card: 512MB NVIDIA 7900 or 512MB ATI X1900
Hard Disk Space: 30 - 40 GB
Operating System: Windows XP SP3 or Windows Vista SP1 or Windows 7 SP1


Recommended system requirements:

CPU: Intel Core 2 Quad 3.66GHz or equivalent AMD
RAM: 4 GB
Video Card (GPU): 1GB NVIDIA 8600 or 1 GB ATI
Hard Disk Space: 40 GB free HDD
Operating System: Vista SP 2 or Window 7 SP 1
NOTE: This are our estimated PC requirements. The official specs will be published soon, so check this once in a while.


tole obljavlajo useposvsod a ni tole mal premal požrešno? mislim da bi bla recommended 8600? use na max 1080p usaj 60fps? no way brO!

barossa45 ::

Kaj novega ?

Sssaga ::

Izid 2013. Po eni strani je bolje, da zavlečejo, tako kot recimo DXHR, ki pa je nato zablestel :)
Bolje to, kot pa eni zmazki, ki jih vidiš dandanes...

timek4 ::

Trije novi screenshoti igre:
 Screenshot 1

Screenshot 1


 Screenshot 2

Screenshot 2


 Screenshot 3

Screenshot 3



Rockstar je napovedal še 3 screenshote v tem tednu.

nofaith ::

Pa če sm kej dobr razumel boš igral tomy verceti(nevem če sem prav napisov) iz vice citija
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

timek4 ::

In pa še novi trije sceenshoti:
 Screenshot 4

Screenshot 4


 Screenshot 5

Screenshot 5


 Screenshot 6

Screenshot 6

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: timek4 ()

nofaith ::

nice.... tole zgleda res hud špil... sam bo treba za novo mašino zbrt da bomo na maksimalnih nastavitvah igral
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Nemixxx ::

ti matr :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Bor H ::

Yay, supr skrinšoti, sigurn bo pol igralnost fajn...

Mam pa občutek da tole nima šans laufat na trenutnih konzolah, je že kej najavljen na kakem HWju bo tole delal al so sam začel hypat da bo pol MS al pa Sony ekskluzivo kupu?

timek4 ::

Malo berem po teh GTA forumih in baje da naj bi bla grafika primerljiva oz malenkost boljša kot pri Red Dead Redemption se pravi da bi igro morala poganjati trenutna generacija konzol.

nofaith ::

nevem no če bo tok neoptimizerana kt gta 4 se mi zdi da ne bo mogla poganjat.
sploh pa gta 4 z parimi patchi ma najboljšo grafiko kar sm jo kdaj vidu.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Nemixxx ::

gta 5 bo tekel na istem enginu kot gta 4 ampak bo bolj optimiziran in malo izbolšan .Saj vidite že po screenih da je grafa podobna got v 4-ki.

Sepravi sistemske zahteve bodo iste kot za gta 4 :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Skyman ::

In pa še novi štirje screnshoti:

 1

1



 2

2



 3

3



 4

4

Oktan ::

noro, komaj čakam :)

nofaith ::

nevem ta kaj se pri rockstarju nočjo pač dt tapravih avtov dt... vem da obstajajo modi sam bi blo kul da bi original mel taprave avte
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Janac ::

Superca. Sploh 3 slika zgleda superca.

black ice ::

nofaith je izjavil:

nevem ta kaj se pri rockstarju nočjo pač dt tapravih avtov dt... vem da obstajajo modi sam bi blo kul da bi original mel taprave avte

Predvidevam, da bi morali mastno plačati.

nofaith ::

nevem sej to bi lah blo tko dvostranski dogovor. pac rockstar bi delu reklamo za naprimer bmw fiat itd oni pa bi pac mel njihove avte v igri :D
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

timek4 ::

Kolikor sem zasledil v trailerju bo v igri Audi R8 ( vsaj podoben mu je )
 Domnevni R8

Domnevni R8

nofaith ::

ja sej gta ma velik takih fake avtov. pac zgledajo kot kšne znamke
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

vorantz ::

nofaith je izjavil:

nevem sej to bi lah blo tko dvostranski dogovor. pac rockstar bi delu reklamo za naprimer bmw fiat itd oni pa bi pac mel njihove avte v igri :D


lahko samo sanjaš
če bi blo tko lahko bi melo 2x več iger original avte not

cen1 ::

Meni je čisto OK da so fake avti noter. Je bolj smešno ker imajo kretenska imena. :)

Isto velja za ostale trgovske znamke, Burger Shot, Sprunk, eCola itd.. meni so ta imena dosti bolj zanimiva kot če bi dejanske znamke noter dajali. Potem bi imel resnično oglaševanje znotraj igre in to bi bilo precej bedno..

denabiker ::

večina nas bo morala posodobit HW, če bomo hoteli imeti kaj od igre. Da doživiš igro moraš špilat na max. nastavitvah, da imaš kvalitetno sliko itd.

screenshoti izgledajo ful dobro.

Robi :P ::

GTA 5 Recommended System Requirements
Processor: Intel Core 2 Quad 3.66GHz or equivalent AMD Phenom X3 4.81GHz
Memory/RAM: 4 GB
Video Card: 1GB NVIDIA 260 gtxr 1 GB ATI 5870
Hard Disk Space: 30 - 40 GB free ( BECAUSE IT IS PREDICTED THAT IT WOULD BE REALLY Big"
Operating System: Window Xp sp3 Vista Sp2 Window 7 sp1
kao priporočene se pravi za dober spil +60 fps bo trea met usaj gtx560 ali 6950?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

Janac ::

ce pise 260 bi bla se moja 5770 dost, isti rang.

Ja tam 6870\6950 navita bo zelo verjetno dovolj. A win8 ne bo podpirala?:'(

Robi :P ::

bo če podpira w7 bo tut w8

Skyman ::

in kje si ti staknil te sistemske zahteve nekam boge so recomended bi sigurni bil kaksn i5 dalje rama pa tud vsaj 4gb+

Robi :P ::

pod offical trailler-jem vem tut men se zdijo skromne glede na to da sm 2 mesca nazaj na nekem forumo staknil da naj bi bil minimun 6950

Janac ::

hahaha minimum 6950 :8)

denabiker ::

verjetno ja, če hočeš solidno resolucijo s tekočim delovanjem.

Zgodovina sprememb…

Robi :P ::

denabiker je izjavil:

verjetno ja, če hočeš solidno resolucijo s tekočim delovanjem.

1080p +60fps high

Tero ::

Itak bo kot ponavadi gta prvo izšel za xbox360 in ps3.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

timek4 ::

Glede na to da so trailer in screenshoti vsi v 720p bo verjetno res...

technolog ::

A bo za onLive?

Ker jst ne mislim kupovat novega računalnika sam za to.

Zgodovina sprememb…

dynr la ::

Če bo tale špil tut med igranjem tak bo igrca top. Barve so pri GTA IV res čist zgrešene, s tem mislim sive odtenke, vse spominja na kakšno industrijsko mesto. ;(( Upam da bo v GTA V, in zglčeda že tako, podobna mapa kot pri San Andreas, se pravu poleg mest tudi puščava-podeželje.
Močno upam da bo igralnost pri GTA V mal spremenjena, ker vsaj meni osebno je pri šterki grozno vozit avto. Za primer: ne moreš hitro zapeljat v ovinek ker ga enostavno ne morš speljat. Pri San Andreas je to čist drugač, dejansko ko zaviješ avto zavije na polno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dynr la ()

DonMatejo ::

neumestno, kako naj igram GTA 1 na win7?

Bor H ::

Dosbox verjetno, čeprov men Steam verzija je delala BP

mjolnir ::

Močno upam da bo igralnost pri GTA V mal spremenjena, ker vsaj meni osebno je pri šterki grozno vozit avto. Za primer: ne moreš hitro zapeljat v ovinek ker ga enostavno ne morš speljat. Pri San Andreas je to čist drugač, dejansko ko zaviješ avto zavije na polno.

Gta IV ima pomojem boljši fizikalni model, in zaradi tega, tudi bolj realistično obnašanje avtomobila. Kje pa si še videl, da boš s polno hitrostjo sekal ovinke? Meni je bilo obnašanje avtomobila in njegove poškodbe res noro. S polno hitrostjo v drevo, tako da si spredaj skrčil avto za kake pol metra. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mjolnir ()

Berserker ::

mjolnir je izjavil:

Močno upam da bo igralnost pri GTA V mal spremenjena, ker vsaj meni osebno je pri šterki grozno vozit avto. Za primer: ne moreš hitro zapeljat v ovinek ker ga enostavno ne morš speljat. Pri San Andreas je to čist drugač, dejansko ko zaviješ avto zavije na polno.

Gta IV ima pomojem boljši fizikalni model, in zaradi tega, tudi bolj realistično obnašanje avtomobila. Kje pa si še videl, da boš s polno hitrostjo sekal ovinke? Meni je bilo obnašanje avtomobila in njegove poškodbe res noro. S polno hitrostjo v drevo, tako da si spredaj skrčil avto za kake pol metra. :D



Se strinjam, kdor hoče popolno arkadnost naj gre igrat Saints Row ali Just Cause.

Pravih znamk ne bo nikoli noter, se posebaj zaradi razbijanja avtomobilov in tega, da nobena znamka noče da se njihov avto oglašuje v kirminalnih dejavnostih, četudi le v igri.

nofaith ::

To glede kriminalnosti. BMW pa mercedes-benz zihr nista umešana v kšn kriminal. :D
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Berserker ::

nofaith je izjavil:

To glede kriminalnosti. BMW pa mercedes-benz zihr nista umešana v kšn kriminal. :D


Ne ampak vseeno je za njih razbit avto v igri slaba reklama. Kaj sem mislil je predvsem stereotip, da takšne znamke kupujejo kupci druge strani zakona.

nofaith ::

No to te pa razumem.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

DonMatejo ::

Bor H je izjavil:

Dosbox verjetno, čeprov men Steam verzija je delala BP

Mam original in ne dela da si bog. :) bom najdu steam.

Bor H ::

Jst sm razumel kot da obstajajo win in dos verzija.
Če me spomin ne vara je itak Rockstar izdal GTA1 pred leti zastonj, tista verzija bi znala delat.
««
2 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47186832 (236) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820591 (1985) meho7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564260 (20189) legice

Več podobnih tem