» »

Windows 7 professional slo language pack install

Windows 7 professional slo language pack install

DFujs ::

Pozdravljeni

Naletel sem na težavo.. in sicer neznam inštalirat slovenski dodatek na windows 7 professional sp1.. prosim, če mi lahko kdo pomaga.. ker na nadzorni plošči pod Regional and language ni možnosti za inštalacijo..

prosim za pomoč

lp, Dejan

Nikonja ::

seveda da ga ni, inštalirat ga moraš z windows update prvo pol pa ga tamo izbereš

DFujs ::

saj sem dal windows update pa ni opcije za inštalacijo jezika

Nikonja ::

to sam najdel na netu ...A language pack can be used only on computers running Windows 7 Ultimate or Windows 7 Enterprise... tko da ne boš mogel dodat slo jezika gor.

DFujs ::

Nikonja hvala za pojasnilo :)

sese12 ::

Kaj ne obstaja nekaj podobnega kot vistalizator ?

TitanX ::

Ne glede na to da je minilo že nekaj časa od zadnjega posta. Nekaj sem iskal na internetu in naletel na to temo pa vidim, da ni bilo podanega pravilnega odgovora. Tako, da sem se odločil, da napišem postopek, kako inštalirat preko cmd.

1. E pogon je DVD pogon, kjer se nahaja language pack.

2. Zaženete command prompt (cmd) z administrativnimi pravicami. Da zaženete z administrativnimi pravicami greste v start meni -> vsi programi -> pripomočki in desni klik na command prompt (cmd) in izberete zaženi kot administrator.

3. V cmd napišite sledečo vrstico in pritisnite enter (dism"presledek"/online"presledek"/add-package"presledek"/packagepath:e:\langpacks\sl-si\lp.cab). Torej v cmdju bi to zgledalo tako:
dism /online /add-package /packagepath:e:\langpacks\sl-si\lp.cab

4. poiščite ta register v regedit (da odprete regedit pritisnete windows gumb + R nato noter napišete regedit in pritisnete enter) \HKEY_Local_Mashine\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\MUI\UILanguage\eu-us in izbrišite ključ eu-us.

5. Resetirajte windows 7 in ob naslednjem booti bo Windows Slovenski.

6. Če še želite nastavit, da bo ob zagonu pisalo slovensko morate spet odpreti cmd z administrativnimi pravicami in notri napisat to:

bcdedit /set {current} locale sl-si
bcdboot %WinDir% /l sl-si


lp,

TitanX

Mobidick ::

Obstaja Vistalizator, s katerim lahko brez muk namestite jezikovni paket na PRO verzijo sedemke.
http://www.froggie.sk/
The future is digital!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win7, kako namestim Language pack ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5328130 (17373) GTX970
»

Windows home premium eng. kako lahko nastavim slovensko različico

Oddelek: Operacijski sistemi
122050 (1853) luky
»

win 7 professional SLO lang.

Oddelek: Operacijski sistemi
224463 (4154) Robi :P
»

Windows 7 Home Premium SLO iso?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2618290 (16587) Rok22
»

Windows 7 Home zamenjava jezika

Oddelek: Pomoč in nasveti
52960 (2810) jukoz

Več podobnih tem