» »

Kateri stol?

Kateri stol?

RED_line ::

Pozdravljeni

Sem velik uporabnik PC in presedim pred njim precej časa. Do zdaj sem uničil že par stolov, kateri niso bili ravno komot. Mene zanima kakšne uporabljate sami. Iščem nekaj takega da bo hrbtenica lepo ravna in da ne bom po 8 urah sedenja tak kot da sem bil na njivi. Sprobal sem že nekaj stolic, vendar nobena mi ni ustrezala.

Gledal sem tudi to: http://stoli.netshop.si/vmchk/specialni...
Kako se ta zadeva obnese? Buget imam okoli 250€. raje manj kot več :)
prosim za predloge.

lp

STASI ::

Meni sedejo stoli podjetja Interstuhl ali pa Bene. Uporabljam oboje.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

RED_line ::

koliko pride en soliden?

STASI ::

To niso ravno najbolj top stoli. Cena je nekje 450€.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

mingo ::

Sem zelo zadovoljen z Ergoles Enjoy. Jest sm prej use stole zlomu v roku enga leta.

Fave ::

Kako se pa kaj spinalis obnese?
My mind's a hyper tool that fixes everything.

random ::

Tudi sam iscem tak stol, raje ne vec kot 200€.

Slisal sem da se dobro obnese tale stol "Markus" iz Ikee, komu znano?
http://www.ikea.com/at/de/catalog/produ...

ToniT ::

Stol Markus iz Ikee sem kupil svoji hčerki in moram reči, da je odličen. Možno je nastaviti naklon, trdoto naslonjala, je zračen in udoben.

AndreAS ::

ToniT je izjavil:

Stol Markus iz Ikee sem kupil svoji hčerki in moram reči, da je odličen. Možno je nastaviti naklon, trdoto naslonjala, je zračen in udoben.


+1

Sova ::

Top shit roba je definitivno Hermann Miller - Aeron chair oz. kateri izmed njihovih derivatov ... Je pa res, da je to draga roba. A definitivno vredna investicije, ki jo opraviš enkrat na par desetletij, in zelo pripomore k boljšemu počutju za mizo in posledično večji produktivnosti. Občasno se na nemškem eBayu pojavi kakšna precej ugodna ponudba. Se splača magari rabljeno kupit. - Kot sem rekel: ti stoli so skorajda večni.

Pred dnevi nekje opazil reklamo za stole Werksitz. A z njimi nimam izkušenj. Predlagam, da se obrneš na zastopnika za SLO: http://ergotech.si/stoli_werksitz

Glede Spinalis: Prijateljica uporablja model Basic. Kupila zaradi narave dela. Zelo zadovoljna. Nima nič več problemo s križem.

Sam pa uporabljam enega izmed generični pisarniških modelov firme Stol. Zaenkrat zadošča ... Šparam pa za Aeron-a. :)

DOOM_er ::

AndreAS je izjavil:

ToniT je izjavil:

Stol Markus iz Ikee sem kupil svoji hčerki in moram reči, da je odličen. Možno je nastaviti naklon, trdoto naslonjala, je zračen in udoben.


+1


+2 odličen stol za odlično ceno, hrbtenica mi je hvaležna.
Robots will steal your job. But that's OK

c3p0 ::

Spinalis (model Hacker) je meni osebno odličen, včasih sedim tudi po 12 ur bp. Je pa vsekakor duplo čez tvoj budget.

Nekateri pa jamrajo čezenj, opazil sem, da predvsem tisti, ki ga nimajo :)

Bob Rock ::

DOOM_er je izjavil:

AndreAS je izjavil:

ToniT je izjavil:

Stol Markus iz Ikee sem kupil svoji hčerki in moram reči, da je odličen. Možno je nastaviti naklon, trdoto naslonjala, je zračen in udoben.


+1


+2 odličen stol za odlično ceno, hrbtenica mi je hvaležna.

+3 ... imam ga ze kaksna 3 leta. Zelo zadovoljen in vzdrzljiv (se vedno kot nov)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Alec999 ::

Bob Rock je izjavil:

DOOM_er je izjavil:

AndreAS je izjavil:

ToniT je izjavil:

Stol Markus iz Ikee sem kupil svoji hčerki in moram reči, da je odličen. Možno je nastaviti naklon, trdoto naslonjala, je zračen in udoben.


+1


+2 odličen stol za odlično ceno, hrbtenica mi je hvaležna.

+3 ... imam ga ze kaksna 3 leta. Zelo zadovoljen in vzdrzljiv (se vedno kot nov)

+4 ;) kupil letos ... zaenkrat je super malo me je edino skrbel, ker je črn v umetnem usnju ampak je kljub temu dovolj "zračen".

jurre ::

+5, jaz sem ga tudi kupil kaksno leto nazaj in je super :)

RED_line ::

ste me prepričali ;)

aha, v italiji je za 20€ cenejši ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RED_line ()

Mare3 ::

Kje bi se ga dalo kupiti tudi jaz kupujem nov stol :D Pa ne bi glih naročal iz Nemčije oz. Italije...

DOOM_er ::

pojdi v Ikeo v celovec, oziroma kjer ti je najbližje pa pelji sorodstvo zraven boste delil stroške ker 100% še oni kaj rabijo :)), tko sm se jst znajdu ko sem opremljal stanovanje
Robots will steal your job. But that's OK

Mare3 ::

Hehe sem tudi tako nameraval v celovec v kratkem tako da bom spotoma pogledal še za ta stol. Hvala

DOOM_er ::

ja sej to maš malenkost vn sicer iz celovca ampak ni panike se splača it pogledat.
Robots will steal your job. But that's OK

hcet ::

Kupujem malo boljši računalniški sedež. Odločam se med tremi kandidati:

Obsession (hvaljen predvsem iz slo-techa) [cena: ~550€]
Aeron (najboljši računalniški stol?) [cena: ~1500€]
in enim iz Harvey Normana, zgleda kot športni sedež iz avta (sprobal in res je vrhunsko sedet na njem) [cena: ~300€]

Aeron je res malo dražji, ampak se verjetno splača, mogoče ve kdo kje v SLO bi se ga dalo dobit?

Harvey Norman varianta je sicer vrhunski občutek, ko se usedeš, ampak ne vem kako je z daljšim sedenjem? Ima kdo izkušnje tudi s takšnimi sedeži?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hcet ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje z gamerskimi stoli

Oddelek: Kaj kupiti
4410344 (5934) kixs
»

Pisarniški stol

Oddelek: Loža
419531 (5324) Qushaak
»

Udoben stol za večurno delo

Oddelek: Pomoč in nasveti
315330 (1885) U2ros
»

Pisarniški stol iz najnovejšega Hoferjevega kataloga

Oddelek: Kaj kupiti
92574 (2014) scipascapa

Več podobnih tem