» »

Kje naročate hrano na dom v Ljubljani?

Kje naročate hrano na dom v Ljubljani?

ejga31 ::

Zadnjič sem naročil pri neki novi dostavi Pico skoz Žico www.picoskozzico.si ,ki pa vozi trenutno samo v Bežigrad oz. Šiško in sem bil zelo zadovoljen,dostava v pol ure,zelo topla pica...[:D]
Kje pa vi drugače naročate,ter kakšne izkušnje imate z dostavami?
  • spremenil: ejga31 ()

cvizl ::

Pinky,dobr sam ga ful čakaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cvizl ()

Brane2 ::

Včasih Pinky, samo potem sem nekako poštekal da je brezveze.

Sem 500m stran od Jurmana. Če kaj rabim, pokličem tja,da pripravijo in ravno ko se pripeljem, me čaka na pultu dišeče in vroče.

Sicer pa sedaj že več ko leto ne naročam.

Drugače se pa full splača pri Keršiču prasence. Se pripelješ in dobiš 4 kile čistega gurmanskega orgazma za €20 :)):))
On the journey of life, I chose the psycho path.

Gregor P ::

Pri Jurmanu so meni prodajali mlado govedo za teletino (gre predvsem za to, kdaj žival začne jesti seno in ima zaradi tega meso drugačen okus; prava teletina je seveda dražja), tako da sem bil tam razočaran.:(
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

jype ::

Ponavadi pokličem k najbližjim.

keworkian ::

Ponavad nisem lenuh in se sprehodim do trgovine ali gostilne.
Obscenities in B-Flat

Alec999 ::

Halo katra samo je mal drago pa še čakaš 1h, je pa vsekakor okus boljši proti ostalim, ki sem jih probal.

Brane2 ::

Gregor P je izjavil:

Pri Jurmanu so meni prodajali mlado govedo za teletino (gre predvsem za to, kdaj žival začne jesti seno in ima zaradi tega meso drugačen okus; prava teletina je seveda dražja), tako da sem bil tam razočaran.:(



Dobro, zdaj. V tem cenovnem razredu je bistven ugovor, da si ga je kuhar ****al v juho ali kaj vem, da folk po **anju na sekretu direktno zagrabi za tvoje krožnike in ti prinese zadevo. Ali da na skeretu najdeš pogosto žrtve ritualnih umorov itd.

Da so ti uvalili mlado govedino kot teletino je sitnica. To je bolj prikrito sporočilo kuharice ali kaj podobnega... :))
On the journey of life, I chose the psycho path.

Gregor P ::

... bil je kuhar, ki sem ga poklical, da mi razloži vse skupaj; samo na žalost ni vedel, kaj je razlika med enim in drugim oz. vsaj tako je trdil, sicer bi šlo za prevaro>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Kenpachi ::

b2 al pa halo vučko, odvisno od intenzivnosti lakote (36 vs 40cm).
Zaraki Kenpachi.

Gladi ::

Dobra vila, dobre pice ter hitra dostava, ampak ne razvaža po celotni Ljubljani.

$%&/() ::

Papino, pizze na bone.

ripmork ::

Dobra vila.

IMO Nobena druga pica na dom niti blizu ne pride kar se okusnosti tiče...
Imajo omejeno območje, je pa večinoma dostava res hitra (posebej v primerjavi s Pinkijem).

JanK ::

Se en glas za Dobro vilo - pa se simpaticno se slisi po domofonu: "Ja, prosim?" "Dobra vila" :)

Rias Gremory ::

Prvič sem naročil pri http://www.svetilnik.eu/ in je trajalo kakšne pol ure da so dostavili kar zame ni dolgo in za vsako pico dobiš eno piksno coca-cole (ne vem če še imajo to "akcijo"). Nekdo na tem forumu mi je priporočil omenjeno picerijo in kot pravim sem zadovoljen, pri Pinkiju je pa dosti poceni samo dosti traja da ti dostavijo.

Lp, LinksysOne
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

dark_coffee ::

A pri Jovotu nihče ne naroča? :)

Jaz sem parkrat naročil pri njih in sem bil zelo zadovoljen. Celo ene omakice so mi podarili zastonj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo Katra, Ehrana

Oddelek: Loža
285258 (4149) Smurf
»

Pizza na dom

Oddelek: Loža
102606 (1657) OrkAA
»

Študentski boni - dostava - Ljubljana

Oddelek: Loža
115000 (4583) algo
»

Halo pizza

Oddelek: Loža
208210 (5877) Double_J
»

Lacen - rabim lazanjo

Oddelek: Loža
172601 (2063) nokia6310

Več podobnih tem