» »

Potrebujem močan program za čiščenje virusov, spywera, itd..

Potrebujem močan program za čiščenje virusov, spywera, itd..

Padly88 ::

Pozdravljeni!
Malo prej sem prižgal računalnik in mi je od Welcome screena dalje začel delati zelo, zelo počasi, čez nekaj časa sem zagnal task managerja, na katerem mi piše, da je poraba procesorja od 55, pa do 99%, prav tako je poraba rama previsoka, 1,40GB minimum od 2,00GB možnega pomnilnika...
To so podatki, pri katerih računalnik obremenjuje samo antivirusni program, probal sem ga tudi ugasniti, ampak je stvar ista.
Pridno sem preko task managerja začel iskat kakšen sumljiv proces, ki bi porabil dosti pomnilnika in procesorja, ampak ga ne najdem!
Pomojem je to pol kakšen virus ali pa nekaj podobnega!
Za to vas prosim, če mi lahko poveste za kakšen močan antivirusni program, ki mi ga ni potrebno inštalirati, lahko tudi portable verzija...
Ali pa če imate še kakšno drugo idejo, kaj bi porvabljalo procesor in ram mi napišite!
Uporabljam Windows 7, Hvala!

Mipe ::

Probaj z kakim Live CD-jem.

Padly88 ::

Mipe je izjavil:

Probaj z kakim Live CD-jem.

ne morem, ker nimam cdjev pri sebi, vseeno hvala

Mipe ::

Saj si probal bootati v varnem načinu?

Padly88 ::

Mipe je izjavil:

Saj si probal bootati v varnem načinu?

Ja, pozabil sem napisat, ni razlike...

Mipe ::

No, lahko probaš preko task managerja izklopiti vse nenujne procese, protivirusu pa dodeliš višjo prioriteto.

Yohan del Sud ::

Na tvojem mestu bi tudi pogledal, kaj se ti naloži v startup sekvenci. Nekaj od tega najbrž bremza. Ni nujno virus, lahko je samo šalabajzerska aplikacija ...
www.strancar.com

šernk ::

hijackthis

pol pa logfile naloži na hijackthis.de

jst ponavadi vse preko tega brišem + ročno in zaenkrat mi je uspelo rešit večino sistemov
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Padly88 ::

Yohan del Sud je izjavil:

Na tvojem mestu bi tudi pogledal, kaj se ti naloži v startup sekvenci. Nekaj od tega najbrž bremza. Ni nujno virus, lahko je samo šalabajzerska aplikacija ...

redno blokiram vso nesnago preko msconfiga, se mi računalnik zaganja kajseda hitro, tako da to ni problem! hvala vseeno :D

Mipe je izjavil:

No, lahko probaš preko task managerja izklopiti vse nenujne procese, protivirusu pa dodeliš višjo prioriteto.

sem probal, ne deluje, hvala vseeno :D

šernk je izjavil:

hijackthis

pol pa logfile naloži na hijackthis.de

jst ponavadi vse preko tega brišem + ročno in zaenkrat mi je uspelo rešit večino sistemov

bom pogledal na youtubu kako to deluje, za svar sem že slišal, ampak nisem seznanjen znjo, sporočim rezultate!
hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Padly88 ()

Padly88 ::

šernk je izjavil:

hijackthis

pol pa logfile naloži na hijackthis.de

jst ponavadi vse preko tega brišem + ročno in zaenkrat mi je uspelo rešit večino sistemov

ni našlo virusov, je pa našlo dosti "junka" ne samo da mi računalnik požere manj rama in procesorja, še zaganja se mi hitreje in internet mi dela hitreje, hvala vam za ta koristen programček!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internet Explorer auto run on startup

Oddelek: Pomoč in nasveti
8934 (701) amigo_no1
»

trojanski konj help!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
52448 (2121) Izi
»

Virus ali kaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7778 (778) pizdarija1
»

virus

Oddelek: Informacijska varnost
161685 (1382) PINki
»

Počasno delovanje novega PC-ja po določenem času

Oddelek: Pomoč in nasveti
81061 (894) Firebat

Več podobnih tem