» »

Janković gre na volitve, nastaja nova stranka

Janković gre na volitve, nastaja nova stranka

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 36
»»

mtosev ::

http://24ur.com/novice/slovenija/neurad...

Ljubljanski župan Zoran Janković bo po neuradnih informacijah vendarle nastopil na predčasnih parlamentarnih volitvah. Kandidaturo naj bi objavil v ponedeljek.
Po neuradnih informacijah gre ljubljanski župan Zoran Jankovič po temeljitem premisleku vendarle na predčasne parlamentarne volitve 4. decembra. Nastopil bo s stranko in ne z listo, kar se je še pred dnevi ugibalo. Danes velja, da se bo stranka oblikovala v ponedeljek, na sedežu mestne hiše, so poročali v oddaji 24UR.

Stranko naj bi sestavljali vplivni gospodarstveniki, nekateri častni meščani Ljubljane, pa tudi politiki, poslanci, športniki in odvetniki. Zelo raznolika paleta ljudi, saj stranka ne želi biti ideološka, stavili bodo na program. Po neuradnih podatkih sicer morebitne člane še kličejo.

Ljubljanski podžupan Aleš Čerin, ki naj bi bil pri oblikovanju stranke med bolj aktivnimi je povedal, da je podpora Jankoviču sicer velika, a pri vsem tem je še več politikastva. Informacije o kandidaturi pa ni ne potrdil ne zanikal, o tem, pravi, bomo vsi pravočasno obveščeni.

Sicer pa je novica aktualna od popoldneva, ko je tajnik Socialnihdemokratov (SD) Uroš Jauševec to zapisal na svojem facebook profilu. ''Kocka je padla, ljubljanski JZ gre na volitve ..uničit levico..,'' je zapisal Jauševec. Kot rečeno so to neuradne infomacije, v politiki pač, dokler ni podpisano, nikoli ne veš.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Tilen ::

Lepo se smeji. Babice bodo obkroževale!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

@nny ::

Pobral bo zelo malo glasov z desne, nekaj z leve, utegnejo pa zanj glasovati neopredeljeni.

Zanimivo bo v vsakem primeru, juhej!

eieieie1 ::

Če bo naredil s Slovenijo to kar je z Ljubljano, bo to že velika prednost pred raznimi lutkami (aka Pahor, Janša), ki nimajo pojma kako funkcionira gospodarstvo.


Tak da, moj glas ima!

Primoz78 ::

eieieie1 je izjavil:

Če bo naredil s Slovenijo to kar je z Ljubljano, bo to že velika prednost pred raznimi lutkami (aka Pahor, Janša), ki nimajo pojma kako funkcionira gospodarstvo.
Tak da, moj glas ima!


A jo zapufal?

Samo se on se nam manjka na celu ja...

LP
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

eieieie1 ::

Primoz78 je izjavil:

eieieie1 je izjavil:

Če bo naredil s Slovenijo to kar je z Ljubljano, bo to že velika prednost pred raznimi lutkami (aka Pahor, Janša), ki nimajo pojma kako funkcionira gospodarstvo.
Tak da, moj glas ima!


A jo zapufal?

Samo se on se nam manjka na celu ja...

LP


Kako je pa šlo Mercatorju, ko ga je vodil Jankovič? Kako pa potem ko je Janša uspel mercator prodat svojim kolegom?

I rest my case!

Utk ::

Zares 3,5%, LDS 3,5%, Hanžek & Partija 2%, imamo že 9% levičarskih glasov, ki bojo šli v nič. SD + Jankovič skupaj morda 20%. Med sabo se pa ne prenesejo. Res, pri takih levičarjih, ne rabiš Janše. Pa še Erjavcu bo kar nekaj glasov pobral. Idealno, za SDS.

Buggy ::

tudi jaz sem preprican da bo volilna masa Jankovica opredeljevala kot tisto alternativo, ki ni ne leva ne desna, ceprav ga radi tlacijo na levi pol...vsekakor pa se edina bilka, ki vodi iz apatije.
Dejstvo, ki bo prednjacilo so njegovi uresniceni projekti, ki jih je obljubljal v LJ pri kanidaturi, kaksna je bila za to cena in kdo je od tega kaj odnesel ta trenutek niti ne igra vloge...meni se zdi on tudi zanimiva opcija :D

gruntfürmich ::

jaa, jankovič za mandatarja. njegov sin pa minister za finance. ali pa guverner banke slovenije.
carsko;(
ampak potem pa bi se verjetno res začeli streljati...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Good Guy ::

Most retarded thing ever...

mar bi ostal župan v LJ kjer je itak vse na kant spravu....

Na volitvah ga bo pa Janša scat pelov...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Dr_M ::

Holy shit. Zdej bomo mel pa srbsko mafijo na celu drzave? Ce ze imamo mafijo, nej bo vsaj domaca.
We're screwed.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

Še par takih komentarjev, pa grem volt za srbsko mafijo.

Dr_M ::

Ja moje sozalje.
Ti bi itak rad videl, da gre Slovenija rakom zvizgat. Nic novega.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gendale ::

eieieie1 je izjavil:

Če bo naredil s Slovenijo to kar je z Ljubljano, bo to že velika prednost pred raznimi lutkami (aka Pahor, Janša), ki nimajo pojma kako funkcionira gospodarstvo.


Tak da, moj glas ima!

kar je naredil z ljubljano, je lahko naredil, ker ma v mestnem svetu dovolj glasov, da itak izglasujejo vse njegove ideje

no tega ne bo mel v parlamentu
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

Nope, rad bi videl, da se skini zaprejo v klet in jokajo.

BALAST ::

Sam bom bojkotiral Opankovića in mu privoščim ječo za 10let, ker kot je on zaklal davkoplačevalce v MOL in ostalim lj. migrantom za "nepravično" zaračunane parkirne in prehitrostne kazni.

Če govoriš da znaš narediti stožice z nekim denarjem, ki bo padel z neba, je res enostavno zmagat na volitvah. Obljubo držat je pa težko, sploh ker je bilo zlaganega 80% posla z vsemi projekti po Ljubljani in so banke samo še en vzvod za striženje davkoplačevalskih ovac, ker morajo kriti njihova posojila.

Janković je lažnjiv in pohlepen gospod, ki se zna tako kot pahor smejat v kamere za zavesami pa sodeluje z vsemi ljubljanskimi tajkuni, vključno z BTC mogotcem. On je MAFIJA in ne predstavnik demokracije in morale.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BALAST ()

WarpedGone ::

Katarza je vse bližje.
Upam da ne bo (preveč) krvava...
Zbogom in hvala za vse ribe

Dr_M ::

jype je izjavil:

Nope, rad bi videl, da se skini zaprejo v klet in jokajo.


Uredu, kar.
In take, ki podpirajo propad drzave naj zaprejo skupaj z njimi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

noraguta ::

konec koncev prav. naj bo vsaj nekaka alternativa janši , ker borut na prejšnih volitvah ni bil dostojen sogovornik. pa da vidmo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

mtosev ::

Jokali se bomo,če bo Janko zmagal.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Aston_11 ::

Janko bi znal pobrati še tam, kjer vojska ne vzame.

KoMar- ::

Dr_M je izjavil:

Holy shit. Zdej bomo mel pa srbsko mafijo na celu drzave? Ce ze imamo mafijo, nej bo vsaj domaca.
We're screwed.

Jaz se tolažim s tem, da nima kaj dosti šans, saj je priljubljen le v Ljubljani. Vsak, ki je dobil 200 € kazen za napačno parkiranje, naj se na to spomni decembra ;)

Furbo: Kdo pa pravi, da sem jo jaz kdaj že dobil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Furbo ::

Aja, zdaj je že nekako kriv za tvoje napačno parkiranje?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Buggy ::

kaj pa bi radi...ste imeli Pahorja, ki je bil za dialog in kompromise pa ste mu pomembne reforme na referendumu izglasoval da so padle in ploska desni opoziciji kako zna dobro spodkopavat...nimamo vec kaj drugega kot to da nas en fajn tovce in to tako vidno in s stilom, ne tako hinavsko kot to dela JJ, da sploh ne veste samo cez cas boli.

Prava juzna Batina naj bo, pa fajn nej boli !

noraguta ::

kaj pa bi radi...ste imeli Pahorja, ki je bil za dialog in kompromise pa ste mu pomembne reforme na referendumu....


aja pahor da je bil za dialog???? s kom se je pa sploh pogovarjal? niti z opozicijo niti z sindikati. pahor je vladal kot absolutist , če komu še ni jasno. S sindikati ni šel niti na pogajanja. jasno da so mu upalili referendum.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Buggy ::

Pahorja je ravno njegova neodlocnost potegnila tja kjer je potem padel...pa ne mesat javnih nastopov z funkcijo odlocanja ...

BALAST ::

Furbo je izjavil:

Aja, zdaj je že nekako kriv za tvoje napačno parkiranje?

Si mogoče spal celo leto? 200€ za kazen, medtem ko v Nemčiji so kazni od 10€ do 30€.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

jype ::

BALAST> Si mogoče spal celo leto? 200€ za kazen, medtem ko v Nemčiji so kazni od 10€ do 30€.

Ker tam ne parkirajo narobe in jih ni treba tepst, da bi nehal.

noraguta ::

Buggy je izjavil:

Pahorja je ravno njegova neodlocnost potegnila tja kjer je potem padel...pa ne mesat javnih nastopov z funkcijo odlocanja ...

ne mešam , funkcija odločnja ni nepogojlivo absolutistična, kakor je počel pahor. janša se je leto in pol pogajal z sindikati za kolektivno pogodbo, kakeršnokoli že ni važno. pahor ni bil sposoben diskusije z sindikati in opozicijo. to pa je jeba. sicer sva pa zašla point je v novi stranki. kateri sicer v splošnem sunaj ljubljane ne pripisujem kakega pretiranega uspeha, ampak počakmo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

KoMar- ::

Verjetno bosta šla tudi njegova sinova po njegovih stopinjah... začelo se je s kupovanjem mature, potem jima je tatica dala podjetja in kapital, kmalu bosta hotela še več...

noraguta ::

jype je izjavil:

BALAST> Si mogoče spal celo leto? 200€ za kazen, medtem ko v Nemčiji so kazni od 10€ do 30€.

Ker tam ne parkirajo narobe in jih ni treba tepst, da bi nehal.

ne trob neumnosti.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Mati ::

Mah. Nič bat. Če mu Ninamedia pripisuje 9%, potem jih v resnici nima niti 4%!
Da je res dobil 9% na njihovem vzorcu bi oni danes pisali o 30+!

Bi pa bilo zanimivo.
Zoky, mandatar. Jure, minister za finance. Damjan, minister za pravosodje. Vesna pa nadomesti Katarinco! :)

Šimpanz ::

Sigurno ne bom volili old gujsovkot sta Janša, Pahor& co. Pol ti pa ostane samo še kakšna nova stranka ali pa Jankovič.

mtosev ::

Šimpanz je izjavil:

Sigurno ne bom volili old gujsovkot sta Janša, Pahor& co. Pol ti pa ostane samo še kakšna nova stranka ali pa Jankovič.

Jaz za Jankota ne bi volil pa,če bi mi dal 250000EUR da ga volim.NO WAYYYYYYYY
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Dr_M ::

Kresal, Pahor, Kucan, Jankovic, Golobic - hujse, kot kdo od teh ne more bit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

Oh, komot je hujše...

Pomisli, lahko bi bil Janša!

Furbo ::

BALAST je izjavil:

Furbo je izjavil:

Aja, zdaj je že nekako kriv za tvoje napačno parkiranje?

Si mogoče spal celo leto? 200€ za kazen, medtem ko v Nemčiji so kazni od 10€ do 30€.


Meni je vseeno, ker ne parkiram napačno. Poskusi še ti. Ali pa pojdi v Nemčijo napačno parkirat.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Limit-sky ::

jype je izjavil:

Oh, komot je hujše...

Pomisli, lahko bi bil Janša!


Kako to misliš: "lahko bi bil"?

Dr_M ::

jype je izjavil:

Oh, komot je hujše...

Pomisli, lahko bi bil Janša!



Mogoce res ni neki najboljsega, ampak definitivno ne slabsi, kot kateri od omenjenih. Mogoce Jansa vsaj ustavi propad drzave, ostali bi ga samo se pospesili. Ta levicarska bolezen se je ze kar precej vkoreninila v sistem. Je ze cas, da se to bolezen odstrani.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Alencica ::

Bistvo demokracije je menjava oblasti in menjavanje oblasti. Demokracija je bullet-proof sistem - na vsakih volitvah podpreš opozicijo.

USS Liberty ::

Na volitve gre kandidirat kot strankarsko neoredeljen in neideološki, zaradi njega se pa pol Slovenije krega, ali naj bo v Ljubljani Titova ulica ali ne. Če je tale materialistični rdeči tajkun in nategun iz Smedereva neideološki in neopredeljen, sem jaz simpatizer LGBT sekcije z Metelkove. Drugače pa tale kandidatura nikakor ni nepričakovana, saj levaki pač pred vsakimi volitvami morajo ustanoviti neko novo nategunsko satelistsko stranko s katero nategnejo svojo volilno bazo, ki v bistvu vedno voli iste face, samo zapakirane v malo drugaćen celofan, da se potem malo bolj počutijo...

Se je pa še enkrat pokazalo tisto, kar sem večkrat trdil, da Slovenija nikoli ni bila osamosvojena, in da ji v resnici zadnjih 20 let kljub osamosvojitvi vlada srbski lobij, saj v nobeni normalni državi ne bi delali kaj takega kot to počnejo v Sloveniji, da država iz proračuna financira in podpira srbske nacionaliste, vsakega malo zavednega Slovenca pa v tej državi preganjajo kot žival in tretirajo kot največjo smet...

Slovenija in butast nezaveden Slovenski narod si v bistvu ne zasluži drugega, kot da se mu uvede cirilićne dvojezične table od Lendave do Nove Gorice...

Живела СрбоSловенија!
Живео вожд Зоки!
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

random ::

Razlika med Jankovičem in trenutnimi Janšati in Pahorji je da oni jokajo kako so težki časi, in da delajo po najboljših močeh in se bodo še naprej trudili.
Mogoče bodo koga še dobili z obljubami da bo boljše, ampak mene ne vidijo več.

Verjamem da bo Zoki imel konkreten program in cilje, ki jih bo lahko na koncu mandata pokazal kot končane. Če bi se drugi bolj ukvarjali s tem kaj naj naredijo, kolikor se ukvarjajo s tem kdo je naš in kdo ni naš, ali pa koliko je kdo polen komu drugem vrgel pod noge, bi bilo veliko boljše.

Upam da bo Zokiju uspelo spremeniti miselnost med našimi politiki, da bodo začeli izpoljnevati naloge namesto vsega drugega.

DeusVult ::

In ta republika, ki bo srbu dovolila kandidirati za predsednika njene vlade, se še vedno smatra za politično zastopstvo Slovenskega naroda? Čemu?

Če se to zgodi, predlagam, da se država, ki se sedaj imenuje "Republika Slovenija" preimenuje, ker preprosto ne predstavlja Slovenije kot etnično-kulturne celote, niti ne zastopa Slovencev kot naroda. In zakaj bi morali Slovenci ponovno sprejeti nadoblast tujca, že, če mu uspe prepričati dovolj naivnih kretenov?

Če bo Janković dejansko izvoljen, to samo dokončno potrdi, da je parlamentarna demokracija popolnoma neprimerna oblika oblasti za moderno državo.
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

USS Liberty ::

Verjamem da bo Zoki imel konkreten program in cilje,


Zoki že ima konkreten cilj... Napolniti žepe sebe in svojih mafijskih sinov, Slovenijo pa narediti za podalpsko Srbijo.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Mr.B ::

parlamentarna demokracija popolnoma neprimerna oblika oblasti za moderno državo.
Za Slovenijo Ja. KEr večina še vedno živi z mentaliteto 50 let nazaj.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Alencica ::

Pomojem ZJ sploh ne bo nikjer ne listi ampak bo samo kandidat za mandatarja. Če bi bil izvoljen kot poslanec bi se moral odpovedat funkciji župana, tega pa sigurno noče.

Bo pač predsednik te nove predvolilne koalicije/liste, zastavil bo ime za svojo listo.

Buggy ::

Jep, ima svasta pri nas...smo tudi edini, kjer bo za potencialnega mandatarja kandidiral nekdo, ki je obtozen korupocije...zanimivo a ne?

...upam da se vidimo na festi na presercu :D

ameba ::

Dr M ne nabiji prosm te ne deli si sramote na temu forumu, s svojimi komentarji, ( si mogoče malo zaostal in preprosto ne dojemaš ? ) Vsi politki, so pohlepne barabe( in tudi tvoj janša kot vidim, nebi nič naredil ). Celoten parlament bi mogl zamenjat, edin tko bi se rešil propada slovenije.

Na vrh bi mogla pridt oseba, ki ima vizijo, za sabo dobre inteligentne ljudi in obkrožat, bi ga mogle osebe, ki niso pohlepne, tako kot so te današnji izmečki.

PaX_MaN ::

USS Liberty je izjavil:

Zoki že ima konkreten cilj... Napolniti žepe sebe in svojih mafijskih sinov, Slovenijo pa narediti za podalpsko Srbijo.

Hm, a ni tko, da smo bankrotirani že od davnega 2009?
Ker so levaki bojda "plenilsko pokradl vse kar se je dalo"?
Oksimoron, much?

random ::

Vidim da tisti ki ste proti, nimate nobenih konkretnih argumentov. Povejte raje kako je vaš izbran kandidat boljši, ker boste s tem prepirčali druge, ne pa govorit kako je ta "slab", ker tako niti ne vemo za koga naj raje volimo. Verjamem pa, da je to težko, ker vaš kandidat nima nič za pokazati za svojih 20 let, ki jih je že preživel v parlamentu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: random ()
««
«
1 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve 2011 (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Problemi človeštva
1588162500 (134522) Ziga Dolhar

Več podobnih tem