» »

Samsung želi prepoved prodaje iPhone 4S v delih Evrope

1
2
»

Markoff ::

Ne bo pietete do 4S-teve. Naj se pobijejo med seboj, morda pa komu le kapne, da je doba softverskih in podobnih patentov passe. Morda pa je tole le vrhunec (klimakterij) in se bodo stvari (zakonodaja) začele počasi spreminjati v pravo smer...
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

McAjvar ::

nekikr je izjavil:

je implementacija osnovnega featurja tablice izvedena katastrofalno slabo in spada v leto 2009


Osebno sicer nimam tablice, sem pa povprasal dva kolega, eden jo uporablja vsakodnevno, poslovni in za zabavo, drugi pa bolj ali manj samo za zabavo. En ima Transformerja, drugi pa neko poceni kitajsko robo. Vprasal sem ju, koliko casa traja, da se slika obrne in kako pogosto obracata tablico.

Tisti s Transformerjem je dejal, da ni prav pozoren na to, ker tablice ne rabi obrnit 5x na minuto, ampak jo dlje casa uporablja v nekem polozaju, ko pa jo obrne, pa sekundo do tri ni problem pocakat, odvisno od obremenjenosti tablice.

Oni s "kitajcem" pa pravi, da traja ene 5 sekund (na tablici ima WinXP), ampak tudi ni problem, ker ne obraca tablice tako pogosto, da bi bilo motece. Ce gleda filme, ima tablico pri miru. Ce kaj bere, tudi ne rotira tablice samo zato, ker bi bilo to kul in bi s tem lahko uzival v res hitrem obracanju slike.

Ce je torej hitrost prilagoditve slike najvecji problem, ki te moti, potem ti predlagam, da se obesis na kaj drugega, kar je pri dejanski uporabi tudi prakticno motece.
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

smash ::

McAjvar je izjavil:

nekikr je izjavil:

je implementacija osnovnega featurja tablice izvedena katastrofalno slabo in spada v leto 2009


Osebno sicer nimam tablice, sem pa povprasal dva kolega, eden jo uporablja vsakodnevno, poslovni in za zabavo, drugi pa bolj ali manj samo za zabavo. En ima Transformerja, drugi pa neko poceni kitajsko robo. Vprasal sem ju, koliko casa traja, da se slika obrne in kako pogosto obracata tablico.

Tisti s Transformerjem je dejal, da ni prav pozoren na to, ker tablice ne rabi obrnit 5x na minuto, ampak jo dlje casa uporablja v nekem polozaju, ko pa jo obrne, pa sekundo do tri ni problem pocakat, odvisno od obremenjenosti tablice.

Oni s "kitajcem" pa pravi, da traja ene 5 sekund (na tablici ima WinXP), ampak tudi ni problem, ker ne obraca tablice tako pogosto, da bi bilo motece. Ce gleda filme, ima tablico pri miru. Ce kaj bere, tudi ne rotira tablice samo zato, ker bi bilo to kul in bi s tem lahko uzival v res hitrem obracanju slike.

Ce je torej hitrost prilagoditve slike najvecji problem, ki te moti, potem ti predlagam, da se obesis na kaj drugega, kar je pri dejanski uporabi tudi prakticno motece.


pri gledanju slik, se aparat obrača nonstop, odvisno od formata slike

McAjvar ::

*shrug*
Kot receno, nimam tablice in posledicno izkusenj pri njih uporabi, zato sem vprasal za mnenje uporabnika, ki jo imata. Ali je bilo zamolcano namenoma ali pa ne gledata slik na tablicah prav pogosto, pa ne vem.
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

bojsi ::

Saj, to je stvar posameznika. Nekomu je moteče nekaj, kar drugi sploh ne opazi. In obratno. Taki smo ljudje - različni.

Zato so čisto brezvezna razna prepričevanja o tem, kaj je uporabno in kaj ni.

P.S.: Jaz to kar precej uporabljam, zato bi me motilo.

Boobiz ::

Apple si preveč dovoli, upam da samsungu uspe zbombardirat applove prodajne številke.

Drugače bom pa pripomnu, da je to da android laga bolj kot iOS, tam kjer sploh nebi blo treba da laga dejstvo. Pač google ponuja enako tistemu ki kupi androida za 100€ ali pa za 500€, noben nima GPU pospeševanja in tisti ki pravi da android ne laga oz. laga enako kot iOS ali WP7 naj se malo poduči o ozadju OSov.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

Tarzan ::

Android dobiva GPU pospeševanje "as we speak". Je trapasto, da ga še vedno nima, toliko časa, ampak vseeno to ni tako velik minus, da bi zato šel kupit dražji iTelefon. Morda, če bi rabil GPU pospeške za kako nujno potrebno aplikacijo in ne mogoče le za jezne ptice. ;)

Boobiz ::

Seveda ne bi zato kupu dražjega telefona. Moj subjektivno mnenje o applu je, če jim je že uspel OS failajo na vseh drugih področjih.

Hotu sm samo povdarit dejstva, da ne bojo android fani prodajal buč. Ampak še vseeno po 4 letih od splavitve bi pa android že lahko mel pospeševanje, da vsaj malo pripomore pri heavy multitaskingu.
I'm drunk, what's your excuse?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kohova: Samsung ni vedoma kršil Jabolčnih patentov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8521909 (18431) floyd1
»

Izid Galaxy Taba 10.1 v Avstraliji pod vprašajem

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
297924 (6702) zee
»

Malomarnost ali spodletela zvijača pomeni težave za Apple v Evropi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
5417883 (12860) globoko grlo
»

Apple dosegel prepoved prodaje Galaxy Taba tudi v Evropi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Android
20671319 (66552) sgdjkdlsugi4
»

Odmor v sporu med Applom in Nokio na sodišču

Oddelek: Novice / Tožbe
104218 (3661) Bor H

Več podobnih tem