Forum » Pomoč in nasveti » Fifa 12
Fifa 12
spoly24 ::
kako v windows firewall blokiram fifo, da se ne povezuje z netom (block connection)?? hvala :D
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | YouTube počasenOddelek: Omrežja in internet | 8258 (7149) | Xserces |
| » | Microsoft z brezplačnim protivirusnikom (strani: 1 2 )Oddelek: Novice / Varnost | 9969 (7147) | tomaz- |
| » | izginila možnost "zaustavitev sistema" rabm pomoč nujnoOddelek: Pomoč in nasveti | 1403 (1311) | Looney |
| » | Požarni zid-problemOddelek: Programska oprema | 2283 (2167) | 5er--> |
| » | Manjši popravke za uporabnike Windows FirewallOddelek: Novice / Varnost | 3895 (3359) | denial |