» »

Trenutno naj telefon

Trenutno naj telefon

mwrave ::

Nedvomno je da je Nokia 7650 trenutno daleč najboljši telefon... prava zmaga.. s temi Java programi... trgajo.. pa fotoaparat.. (za prvo silo se da vse bejbe poslikat!:)) )
Na nokio lahko java programe prenesemo prek IR, Blututa... WAPa in celo!!! E-pošte... na izi je tudi inštalacija.... v glavnem stvar za pozdravit...
malo škoda je, da se DOOM (znan špil!) ne da igrati... oziroma.. za njega se potrebuje 3,3 mega prostora... anyway... telefon za zmago..:)

Več INFO TUKAJ!!!!

Lime ::

Če ne bi bil podoben ceglu, prevelik za v žep in bi se polifonično zvonenje malo bolje slišalo, bi se strinjal s tabo.
Sam pravim, da počakajmo na novejši model.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lime ()

Zheegec ::

"Vau ej, jez mam pa najboljš telefon na celem svetu!"
"Ej a res? A boš moj prjatu?"

Ok, mal heca :) Meni je naboljši fon SonyEricsson T68j, zelo majhen je (telefon) in barven ekran ima.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Ziga Dolhar ::

mrawe, ne potrebuješ toliko ločenih tem.

Sploh pa me zanima, kaj želiš povedat... Holistično gledano.

skyy779 ::

Se popolnoma strinjam z Lime.

Najnovejše novotarije se skoraj nikoli ne splača kupiti, ker bo hitro vreden samo peščico novcev.

Primoz78 ::

He he...mislim da je bila to bol reklama za tisti link spodi :)... www.sloveniaforum.com :)... a je tko MW ?! :))


lp Primoz

MI_KO ::

A res?
Kaj ma funkcijo, da bol hitro telefoniraš in prihraniš impulze?:D

Če ti je ta igrača vredna 70k+ pol pa res ne vem! To je samo pozersko sr....!
90% folka funkcij itak ne koristi, samo pač morajo bit, ko se zvečer z puntom (spojler obvezen!!!) pred diskača pripelješ pa kakega kolega pokličeš, če gre na en shark, pol pa srajčko popraviš in greš not!

Sicer sploh ne kritiziram tehnološkega napredka ipd., samo kaj niso mogli vseh teh funkcij v malo manjše ohišje spravit? (Al pa je to samo za to, da lahko z telefonom na mizi poziraš češ, da te tišči v žepu :D )

Dokler ne bodo v telefon vgradili kake kvalitetne kamere, vso stvar malo pomanjšali in cene spustili bom pač počakal in potem zagrabil. Samo pol ne bom "in", ker boste nekateri že meli telefon nekam integriram al kaj jaz vem kaj.

govno ::

ne veste kaj je telefon?

Siemens S55

Ups ... ;)

Grimlord ::

Siemens C55 RULEZZZ!!!!!!!!

Je full mali, pa ma skoraj vse kar rabiš!
Slike slikane iz teh telefonov pa tudi niso nevem kaj!
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

(sic) ::

mwrave:

Rabiš kaj dokupiti, da lahko DOOM igraš? Kolko stane ta "stvar" za dokupiti?

NOKIA 7650 najboljši telefon? -Se strinjam!

CaqKa ::

meni tudi simensi rulajo. 's' serije. ir pa koledarček. pa slušalko pa mikrofon za telefoniranje :)

Ziga Dolhar ::

No, pa se igrajmo 0:) :

Ericsson R600 je boljši od vseh ostalih. >:D

R0K ::

DOOM si lohk daš dol z neta for free, kok vem. Sam blem je k zasede cca 3,5MB pol pa ni več placa za skor nč (k ma 4MB placa)

Drgač pa T68i kr seka...edin meniji so res počasni...

CaqKa ::

jaz še vedno simense podpiram.. nisi me prepričal ziggga>:D

Kaboom ::

Doom na nokii 7650 zavzame dejanskih 1.45MB + 600kB za to da igra zalaufa (sprotni pomnilnik za igranje) + 250kB opcijskih za zvok...

kaj ni hudo ko ljudje pišejo zelo mimo udarjene informacije, mogoče da bi vrgli slabo luč na nekatere stvari... brez zamere R0K, pač nasplošno sem to povedal...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

R0K ::

Kaboom ...

Ni mimo udarjena info. sploh. Ker ima moj sošolc N7650 in je imel gor tut DOOM in ni blo skor nič več placa (manj kot mega) mel je pa izbirsane vse slike...tako da nevem...

Mogoče je treba še kej druga razn slik zbrisat, da je čist prazn pomilnik...

Ahh, vrjetno so bli smsji krivi..sej se oni tut shranjujejo na ta pomilnik ane?

Drgač pa nimam nič proti tej nokii, ker je super. Sam malo prevelka je pa res - pa rečte kaj čete. Pa joystick ni dober isto kot pri T68...

borinho ::

Govno: zadetek v polno čez Siemens ga ni in to S klasa

AngelOfDeath ::

Mogoče erricsson niti ni tako slaba firma za telefone ampak njihov zastopnik (svema) je v k... telefon mi popravljajo že več kot 2 mesca skupaj pa stalno nekaj novega najdejo;((

Tomi ::

7650 je trenutno še popolnoma zgrešena investicija. Jaz imam veliko raje svojo 6310 (navadno) in je definitivno ne bom menjal še eno leto, ker je trg na enem prehodu. Pa še za moje potrebe je povsem dovolj. Imam itak digitalca, tako da mi vgrajeni fotoaparat ne pomeni nič.
metrodusa.blogspot.com

Grimlord ::

Siemensi so mi zakon! :D :D

Prej sem mel Nokio 3330 pa je bla full vredu!

Pri Siemensu je pač problem baterija (nokia 950 mAh, Siemens 750 mAh).
S klasa je valda zakon, ce pa si pac ne mores privoščit, pa je C klasa več kot odlična! In bo zadovoljila vsakega, povprečnega uporabnika!


SIEMENS RULEZZZ!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

OldSkul ::

Imam Sony ericsson t68i in ga nebi zamenjal za nobeno nokio al pa podoben šit.
Pa kdor reče da ima počasne menije se zelo moti, res pa je da imajo starejši modeli počasne menije!

R0K ::

(Res imajo počasne menije. :D Alpa še nisi mel nabene Nokie. Drgač je pa to trenutno še vedno najbojl zmogljiv mobitel na svetu (po testu revij seveda))

Tattoo- ::

Jest mam 6310 i (z modrim zaslonom in Bluetooth-om) pa morm rect, da telefon seka...:)) in je ne zamenjam za nobeno Nokio 7650 (sm jo tud imel na testu), kaj sele za kaksnga Erika, al pa Simensa...:D
Racing is in my blood - Ayrton Senna

(sic) ::

Mene pa nekaj zanima:
Nokia 7650 ima vdelano kamero, ne? Kolikor jaz vem, ne moreš posnetka shranjevati... Potem to ni kamera ampak daljnogled...:D

M&M ::

Vidim da se KOLJETE glede telefonov. Se mi dopade ko se kresajo mnenja.

Jaz osebno sem pristaš NOKIE, čeprav tudi nimam kaj proti ostalim firmam, samo ko ti nekaj pride v navado, to recimo pogrešeš pri drugi firmi telefona.

Po mojem mnenju je trenutno IN N7210. Majhna, lahka, preko 2000 barv (Erik t 68 jih ima le 256), digitalni fotoaparat je pa itak kurac, ker je gnila resolucija ,... itd.

M&M

R0K ::

(sic) naben ni reku kamera, ampak je fotoaparat. Lohk gledaš in tut slikaš :)

Kaboom ::

jaz pa rečem da je kamera in fotoaparat, lahko gledaš slikaš in snemaš...

zaenkrat so še samo takšni predstavitveni programčki, zato je na dnu T-Mobile napis, ker je to njihov software... posnetek pa je moj :))

Prehitevanje.mp4 - 18sekundni posnetek = 97kB

ps - RealOne player mi je avtomatsko poiskal kodek za mp4
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

CaqKa ::

kje pa je zvok? kamera posname tudi zvok :>

(sic) ::

Kaboom: srečno vožnjo :D .

iso2000 ::

Jaz sem zaenkrat z T300 zadovoljen. Sicer me je jezilo, ker sem v Mobitelovi akciji dobil tudi kvazi foto. Rajši bi samo telefon prodajal za 20Ksit. Drugače pa je telefon ok. Dosti funkcij in solidna izdelava. Kar se tiče pa videza, je pa itak vedno tako, da imajo vsake oči svojega malarja. Pravzaprav me boli q***c, če je grd. Jaz ga imam za TELEFONIRAT in ne za pozirat. Kupil sem ga zaradi E-mail odjemalca in ker imam garancijo. Vse ostalo pa je že sekundarnega pomena. MMS mi dol visi! Prav tako polifonične melodije. Saj so fejst, ampak sej sem GA628 tudi slišal, pa čeprav ni imel polifonije. Barvni zaslon? Še kar solidna zadeva, čeprav bi telefoniral brez njega popolnoma enako pa še baterija bi zdržala kakšen dan več.
Mislim, da bi morali izdelovalci več dati na trpežnost aparatov in ne samo na šminkarijo. Sam moram aparate menjati na približno 8 mesece, ker se sigurno kaj pokvari. Rezervni deli in servisi so pa v veliki večini primerov dragi in se dostikrat sploh ne splača dati popravljat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810077 (6063) zolja
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512413 (8582) Azrael
»

Kateri mobitel z BT in GPRS

Oddelek: Mobilne tehnologije
101443 (1366) Caligula
»

kateri mobitel?

Oddelek: Kaj kupiti
291997 (1449) dunker
»

Folk, kake mobitele ste imeli in kakega imate zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13612165 (10341) atubbuta

Več podobnih tem