» »

Pocenitev ze prihaja - se zdruzimo???

Pocenitev ze prihaja - se zdruzimo???

1
2
»

ganzi ::

Vsi k ste za mi pošljite mail!
ganzi@email.si
Ker se moramo čimprej dogovorit!

Tito ::

Aja pa še pijonerja 106s bom kupil ;)

aambro ::

Evo tle mate okvirne zneske nakupov (klik), pa se dopisite, pa mi posljite stvar na ambro@gimb.org. Nekje sem predvideval okvirni znesek nakupa. Na AGT sem ze poslal vprasanje o popustih in cakam odgovor:D .

Peter

boštjan ::

še dobro da sem šel gledat,ker je ambro tudi mene vključo.hvala ti.res bi mi prav prišlo,če bi dal 4 jurje manj za disk.

aambro ::

Odstotke sem napisal le za primer, da vidimo koliko prišparamo pri določenem popustu. Nimam pojma, koliko bodo dali popusta, če sploh.

boštjan ::

problem je tudi ta da nismo vsi iz ljubljane ali pa sem samo jaz taki?

Zavo ::

Če je kdo zainteresiran za naslednje:

AMD Athlon 2000 XP
ECS K7VTA3 rev. 3.1 333MHz
DDR 256MB PC2700
Geforce 4 MX440 (ni SE verzija) TV-out
DVD 16/48
HDD 40GB 7200
350W napajalnik P4
Ohišje z USB & Audio front


Kmalu dobim 3 takšne compe! Za ceno mi pišite na mail!

mail


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zavo ()

Zavo ::

Tudi ostale komponente vam lahko zrihtam nekje 20 - 30% ceneje! Ampak treba je naročiti toliko, da se mi splača peljati v Nemčijo, se pravi če se zberete in date spisek lahko grem po komponente! Če želi lahko kdo gre z mano, ker se sam gor vozim in je tečno ko svinja!

Garancija je 1 leto!

Tito ::

Dal bi se zment za to samo porajajo se mi vprašanja: Kako s carino, cene morajo biti fiksne še preden se gre v Nemčijo. In po vsem tem se je treba vprašat če se to zares splača! za upravičenost mora biti vsaj 20% ceneje (ker je treba še za benz dat...)

LP

aambro ::

Se pridruzujem zadnjemu vprasanju - ker bi nekaj folka zihr tudi kiste kupovalo - bi bil avto poln ;)

boštjan ::

verjetno bi zavo šel s kakim big kombijem.sicer ideja ni slaba,a poraja se tudi meni 1000 in eno vprašanje o marsičem.eno je že tito povedal.mislim da je bolje da se za nakup kar tu odločimo.vložek ja kar veliki in mislim da bi vsak hotel poleg it,saj če pogledaš dajo eni okoli 150000.tako zaupat nepoznanemu pa tudi ni lahko,pa brez zamere zavo.

ganzi ::

Prvo poskusimo v agt-ju.
Če se strinjate?

A se je že kdo kej pozanimu v Agt-ju kaj oni misljo o tem pa kašn popust so pripravljeni dat?

boštjan ::

se strinjam za agt.in kolko vem jim je aambro pisal

netko ::

Če bojo vse komponente v taki excel datoteki potem Vam nazaj posredujem cene po katerih se, da dobit željeno robo
Ne morem garantirat, da bojo v vseh primerih najnižje ampak sej nihče noče da kupite tiste ki so dražje:)

lp
netko

Tito ::

a majo oni kakšno stran kjer bi se dalo vidt cene?

Če je to:
http://www.nizke-cene.com/
So cene katastrofa!!!

Tito ::

aambro ::

pri AGTju ne bo nic z dodatnimi popusti8-O --> reply

Pozdrav!

Žal vam večjih popustov ne smem nuditi. Treuntno je ta, novoletni kar maksimalen. Če bi znesek presegel 3.000.000,00 SIT potem bi lahko še za kak procent spustili ceno.


gregor


AGT Računalniki

Tito ::

LOL

Jst lahko 100% zrihtam 10% mogoče celo kej več odvisen od tega kolk bomo nabavl in kaj...

aambro ::

Tito - jest vzamem naslednje:
- napajalnik
- ABIT KX7-333 KT333 ATA 133
- XP 2000+
- DDR 256MB PC333
- WinFast GF4 TI4200 64MB DDR tv-out ret. (to nujno ali pa od gainwarda ali ATIja)
- Keytronic KT 1000 crna - neko crno tipkovnico.

Ce bi bile cene res ugodne, bi vzel se WD 80GB disk z 8mb predpomnilnika in mogoce 512 rama namesto 256.

Kaj ce bi ti sam dodal to v xls?

Zheegec ::

Mislim da bom samo Božičkov popust imel :) 5% je še vedno kar nekaj, tko de me bo pršlo okol 250K (po novih cenah).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

||_^_|| ::

lol..naši trgovci so res biserčki:)

Dario_G ::

Js bi tud neki uzeu....
P4 2,5 Ghz
MSI 648 Max
256 MB ram (333)
120 GB Seagate Barracuda

u Nemciji bi me prslo 170k sam ce bi kle usaj za 180 dobu bi nabavu...........

Maximus ::

Žiu!

Jah, zgleda da nč nou. Mogoče pa nasledn let.

P.S.

Dario_G počak, da pridemo v evropo, pol boš lahk brez problema furu komp in nemčije.:D :D Joke.

LP!

Tito ::

Žiu!

Jah, zgleda da nč nou. Mogoče pa nasledn let.

P.S.

Dario_G počak, da pridemo v evropo, pol boš lahk brez problema furu komp in nemčije. Joke.

LP!


Ko bomo v EU, bo zaradi konkorence propadlo 3/4 že tako zdesetkanih trgovin (vse garažne trgovine...)Ostale bodo samo najboljše in prišla bo konkurenca... Cene se bodo poenotile z nemčijo!

Dario_G ::

Sej ce mas mal stvari se da spravt cez mejo sam mors mal skrit. Js sm ze marsikej prepelu.....enkrat mi je ratal celo glasbeni stolp......no 1x so me dobil pa sm mogu DDV placat pa se mandatno kazen sam me je useen cenej prslo>:D

||_^_|| ::

jaka kazen, 10 jurjev>:D

urosbe ::

Hm, do zdej še nisem slišal za to trgovino, ampak vidim pa da imajo cene zelo primerljive s firmo Mlacom? Imate dobre izkušnje pri tej trgovini al kako, da ste vsi sem navalili?

LP!Uros

boštjan ::

jaz mam dobre izkušnje z AGT.poslali so mi plato v Maribor in plata dela,pa še poštnino so krili,pa zelo prijazni so(prek telefona in maila)

Tito ::

v mlacomu stane epox 8rda+ 40 000 kr čez noč????!!!!

OZZY ::

Na ceniku je še vedno stara cena. A si poklical za ceno. Če pa je res so
Verjetno zaradi velkega zanimanja zanje nabili cene pras...

Drugače si ne znam predstavljat.
Go with the flow.

OZZY ::

tito: Če res lahko zrihtaš za 10 ali več posto cenej se priporočam za 256mb pc2700 rama.
Go with the flow.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetujte strokovnjaki!

Oddelek: Kaj kupiti
381443 (1057) nodes
»

Kdo rad sestavlja računalnike :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1296233 (4292) kloshar
»

Kaj naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
814993 (3810) B_U_R_I
»

Se splača kupiti ta rac. ?

Oddelek: Kaj kupiti
271590 (1096) kocba
»

Komplet računalnik za cca. 200.000 sit

Oddelek: Kaj kupiti
201512 (1073) Firebat

Več podobnih tem